Jan Breydel zingt één man luidkeels toe: "Kunnen kampioen worden"

door
Jan Breydel zingt één man luidkeels toe:

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw een flink statement binnen de titelstrijd. Zo haalde Blauw-Zwart het voor eigen volk met zware 4-0-cijfers van KRC Genk. Aan uitblinkers dan ook geen gebrek, al werd één speler wel erg luid toegejuicht.

Op voorhand werd een spannend duel verwacht tussen de twee ploegen in vorm. Maar dat werd het allerminst. Dat kwam deels door het zwakke optreden van de bezoekers uit Limburg. Maar het Club van interim-coach Nicky Hayen speelde zelf ook gewoon een erg sterke wedstrijd.

Raphael Onyedika heerste bijvoorbeeld op het middenveld, waar hij een pak hulp kreeg van depanneur Denis Odoi. Michal Skoras is onder Hayen uitgegroeid tot een bepalende figuur bij Club. Steunpilaren Brandon Mechele en Hans Vanaken namen de ploeg dan weer bij de arm wanneer nodig.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Thiago doorbreekt droogte

Maar de titel van 'Man van de Match' ging uiteindelijk naar Igor Thiago. De Braziliaanse spits knapt dan ook berenwerk op in functie van de ploeg en liet de Genkse defensie sterren zien. Maar zo mogelijk nog belangrijker: Thiago pikte een doelpuntje mee. Meteen zijn eerste treffer sinds eind januari.

Dat deed de aanvaller zichtbaar deugd. En ook het Brugse publiek was duidelijk tevreden dat de hard werkende Thiago eindelijk nog eens loon naar werken kreeg. Vanuit de tribunes werd meermaals 'Oooh Igor Thiago' gescandeerd, aanmoedigingen die de Brugse sterkhouder zichtbaar deugd deden.

Vertrekken als kampioen

De supporters kunnen overigens maar best zoveel mogelijk genieten van hun lieveling. Zoals geweten trekt Thiago na het seizoen naar het Engelse Brentford FC. Maar hij is er op gebrand om Club door de grote poort te verlaten. "We hebben de kans om kampioen te worden, we moeten nu zo blijven verder gaan op dit elan. Alles is mogelijk in het leven, we moeten onszelf elke wedstrijd verbeteren zoals vandaag. Er wachten nog leuke wedstrijden", maakte hij zich sterk op de clubwebstek.

Thiago gaat het helemaal maken in Engeland ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

5
5
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

253
253
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

48
48
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

48
48
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

43
43
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

71
71
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

16
16
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

740
740
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

55
55
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

155
155
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

237
237
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

42
42
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

68
68
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

344
344
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

75
75
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

317
317
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

317
317
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

57
57
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

159
159
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

80
80
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

208
208
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

138
138

Meer sportnieuws