Ten Hag sabelt eigen ploeg neer na zege: "Dat was onacceptabel"

67
Ten Hag sabelt eigen ploeg neer na zege:

Manchester United legde afgelopen woensdag Sheffield United over de knie met 4-2. Een klinkende zege zou je dan denken, maar coach Erik ten Hag was allesbehalve tevreden met de prestaties van zijn team. 

Vooral de manier waarop United te twee tegengoals incasseerde, kon bij de Nederlandse oefenmeester niet door de beugel. Tot tweemaal toe moest de Engelse grootmacht zich terug in de partij knokken tegen Sheffield United, nota bene de rode lantaarn in de Premier League. 

LEES OOK: Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Onacceptabel

"Ik heb veel positieve dingen gezien vandaag, zoals de veerkracht om ons terug te vechten van een tegengoal, maar er waren zeker ook negatieve dingen", aldus Ten Hag na de overwinning tegen de BBC. "We gaven het weg, dat kan niet gebeuren. Dat was onacceptabel, en daar moeten we van leren."

Uitblinkers

De Nederlander had ook wel wat positiefs te vertellen. Zo staken er twee spelers bovenuit voor Ten Hag: Brundo Fernades en Casemiro. Die eerste wist gisteren twee maal te scoren. "Hij is heel stabiel en verkeert in een goede vorm", aldus Ten Hag, die daarna ook de prestatie van Casemiro onder de loep nam.. "Ik denk dat hij goed als centrale verdediger kan spelen. Hij is heel stabiel, ook op de positie waar hij normaal niet speelt."

Dit weekend neemt Manchester United het open tegen een andere degradatiekandidaat: het Burnley van Vincent Kompany. De Hornets staan voorlopig voorlaatste in de Premier League en moeten punten pakken als ze volgend seizoen niet willen degraderen. 

Snap jij de frustratie van Ten Hag?

Meest recent

'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

8
8
'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Club Brugge haalde afgelopen zomer met Wisdom Mike, Samba Coulibaly, Andrej Vasovic en Cheveyo Tsawa ...

48
48
Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Bij Manchester United ontploft het op alle fronten, en Senne Lammens staat er middenin. De ploegmaat ...

224
224
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

249
249
Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

135
135
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

115
115
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

92
92
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

66
66
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

24
24
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

187
187
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

50
50
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

86
86
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

287
287
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

30
30
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

137
137
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

16
16
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

83
83
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

182
182
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

366
366
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

35
35
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

135
135
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

354
354
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

205
205
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

42
42

Meer sportnieuws