Ten Hag sabelt eigen ploeg neer na zege: "Dat was onacceptabel"

door
Ten Hag sabelt eigen ploeg neer na zege:

Manchester United legde afgelopen woensdag Sheffield United over de knie met 4-2. Een klinkende zege zou je dan denken, maar coach Erik ten Hag was allesbehalve tevreden met de prestaties van zijn team. 

Vooral de manier waarop United te twee tegengoals incasseerde, kon bij de Nederlandse oefenmeester niet door de beugel. Tot tweemaal toe moest de Engelse grootmacht zich terug in de partij knokken tegen Sheffield United, nota bene de rode lantaarn in de Premier League. 

LEES OOK: 'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Onacceptabel

"Ik heb veel positieve dingen gezien vandaag, zoals de veerkracht om ons terug te vechten van een tegengoal, maar er waren zeker ook negatieve dingen", aldus Ten Hag na de overwinning tegen de BBC. "We gaven het weg, dat kan niet gebeuren. Dat was onacceptabel, en daar moeten we van leren."

Uitblinkers

De Nederlander had ook wel wat positiefs te vertellen. Zo staken er twee spelers bovenuit voor Ten Hag: Brundo Fernades en Casemiro. Die eerste wist gisteren twee maal te scoren. "Hij is heel stabiel en verkeert in een goede vorm", aldus Ten Hag, die daarna ook de prestatie van Casemiro onder de loep nam.. "Ik denk dat hij goed als centrale verdediger kan spelen. Hij is heel stabiel, ook op de positie waar hij normaal niet speelt."

Dit weekend neemt Manchester United het open tegen een andere degradatiekandidaat: het Burnley van Vincent Kompany. De Hornets staan voorlopig voorlaatste in de Premier League en moeten punten pakken als ze volgend seizoen niet willen degraderen. 

Snap jij de frustratie van Ten Hag?

Meest recent

Update marktwaarden JPL: grote winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

2
2
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

172
172
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

84
84
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

89
89
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

220
220
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

93
93
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

109
109
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

24
24
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

219
219
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

191
191
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

254
254
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

113
113
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

91
91
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

248
248
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

36
36
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

165
165
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

116
116
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

296
296
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

194
194
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

91
91
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

233
233
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

181
181
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

437
437

Meer sportnieuws