AA Gent haalt uit en deelt mee: "Contract tot 2028"

219
AA Gent haalt uit en deelt mee:

AA Gent is op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Achter de schermen is de club bezig met de betere spelers langer aan boord te houden. De club had daaromtrent zeer belangrijk nieuws te melden.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

De Sart blijft bij AA Gent

"KAA Gent is trots de contractverlenging van middenvelder Julien De Sart (29) te mogen aankondigen. Julien had nog een overeenkomst tot 2026 in Gent, maar heeft die nu met twee extra seizoenen verlengd tot 2028", liet AA Gent via de clubkanalen weten. "

De middenvelder kon AA Gent ook verlaten. "Met zijn sterke prestaties weekte hij belangstelling los uit het buitenland, maar Julien verkoos uiteindelijk om blauw en wit langer trouw te blijven." De speler zelf is zeer tevreden met deze keuze. "Na drie jaar in Gent ben ik trots en blij om mijn avontuur hier te kunnen verlengen. Het voelt goed om ook de komende jaren deel uit te maken van de Buffalo-familie. Ik heb het volste vertrouwen in de toekomstvisie van de club en ben ervan overtuigd dat we samen grootse dingen zullen realiseren."

Belangrijk signaal

Bij AA Gent uiteraard ook niets dan tevreden gezichten. "Julien is een sleutelfiguur bij KAA Gent. Een absolute topper, zowel voetbaltechnisch als in de kleedkamer. Hij is een leider en een voorbeeld van maturiteit. Het was voor ons evident dat hij een van de pionnen is rond wie we verder willen bouwen aan ons elftal. Deze contractverlenging bevestigt dat Julien voor de volle 100% gelooft in het DNA en de sportieve krijtlijnen van ons langetermijnproject. Voor ons is het vertrouwen van Julien een duidelijk en belangrijk signaal en een positieve bevestiging van de stappen die we aan het zetten zijn voor de toekomst", aldus eigenaar Sam Baro.

Gaat Gent weer voor de prijzen meespelen volgend jaar?

Meest recent

'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

4
4
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

67
67
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

21
21
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

72
72
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

71
71
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

292
292
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

138
138
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

133
133
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

294
294
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

292
292
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

199
199
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

179
179
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

121
121
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

294
294
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

113
113
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94

Meer sportnieuws