'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

500 stemmen
'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

Paris Saint-Germain ziet komende zomer opnieuw een grote naam vertrekken. Zo is het geen geheim meer dat Kylian Mbappé transfervrij zal beschikken in het Parc des Princes. En dus moeten de Parijzenaars op zoek naar een nieuwe steraanvaller.

In de zomer van 2017 werd Mbappé door PSG weggeplukt bij AS Monaco, waar hij onder meer de landstitel en de halve finales van de Champions League had behaald. Aanvankelijk werd de aanvaller gehuurd, vervolgens dokten de Parijzenaars zo'n 180 miljoen euro om hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Vertrek na seizoen

Al snel bleek Mbappé die investering waard. Een jaartje later zou hij zijn land immers naar de wereldtitel leiden. En ook in Parijs groeide hij vrijwel meteen uit tot één van de vedetten. De aanvaller leidde zijn club onder meer naar vijf landstitels en verschillende bekers, al liep het in de Champions League telkens fout.

In 2022 stond Mbappé echter al dicht bij de uitgang. Toen slaagde PSG er in extremis toch in om zijn contract open te breken. Maar dat zal geen tweede keer lukken. Verschillende bronnen bevestigden dat de aanvaller definitief heeft beslist dat hij na het huidige seizoen vertrekt uit het Prinsenpark.

Opvolger gezocht

Terwijl als Real Madrid de gedoodverfde bestemming van Mbappé geld, zal men in Parijs dus op zoek moeten naar opvolging voor het goudhaantje. Daarvoor doen verschillende namen de ronde. Rafael Leao (AC Milan) en Victor Osimhen (SSC Napoli) werden bijvoorbeeld al nadrukkelijk genoemd.

Het Spaanse Marca lanceerde onlangs echter een nieuw gerucht. Zo zou ook Lamine Yamal hoog op het verlanglijstje staan. De Spaanse international is nog altijd maar 16 jaar, maar maakte dit seizoen al serieus indruk bij FC Barcelona en geldt als één van de grootste talenten ter wereld.

Gigantisch prijskaartje

De interesse uit het Prinsenpark wordt nu ook bevestigd door Le Parisien, doorgaans goed ingevoerd over de Franse kampioen. Volgens het medium zou een transferbod van zo'n 200 miljoen euro niet eens te hoog gegrepen zijn voor PSG. Zodra het een positief signaal krijgt van de speler en zijn entourage, zou de men in de Franse hoofdstad verder stappen ondernemen. Sportieve baas Jorge Campos zou zijn goede band met makelaar Jorge Mendes alvast willen inzetten om het dossier open te breken. Barcelona wil zijn goudhaantje echter koste wat kost behouden.

Yamal is momenteel het grootste aanvallende talent van Europa ...

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

8
8
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

159
159
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

108
108
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

86
86
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

101
101
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

60
60
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

163
163
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

143
143
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

422
422
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

519
519
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

274
274
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

507
507
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

440
440
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

599
599
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

262
262
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

160
160
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

398
398
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

167
167
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

249
249
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

677
677
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws