'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

door
'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

Paris Saint-Germain ziet komende zomer opnieuw een grote naam vertrekken. Zo is het geen geheim meer dat Kylian Mbappé transfervrij zal beschikken in het Parc des Princes. En dus moeten de Parijzenaars op zoek naar een nieuwe steraanvaller.

In de zomer van 2017 werd Mbappé door PSG weggeplukt bij AS Monaco, waar hij onder meer de landstitel en de halve finales van de Champions League had behaald. Aanvankelijk werd de aanvaller gehuurd, vervolgens dokten de Parijzenaars zo'n 180 miljoen euro om hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Vertrek na seizoen

Al snel bleek Mbappé die investering waard. Een jaartje later zou hij zijn land immers naar de wereldtitel leiden. En ook in Parijs groeide hij vrijwel meteen uit tot één van de vedetten. De aanvaller leidde zijn club onder meer naar vijf landstitels en verschillende bekers, al liep het in de Champions League telkens fout.

In 2022 stond Mbappé echter al dicht bij de uitgang. Toen slaagde PSG er in extremis toch in om zijn contract open te breken. Maar dat zal geen tweede keer lukken. Verschillende bronnen bevestigden dat de aanvaller definitief heeft beslist dat hij na het huidige seizoen vertrekt uit het Prinsenpark.

Opvolger gezocht

Terwijl als Real Madrid de gedoodverfde bestemming van Mbappé geld, zal men in Parijs dus op zoek moeten naar opvolging voor het goudhaantje. Daarvoor doen verschillende namen de ronde. Rafael Leao (AC Milan) en Victor Osimhen (SSC Napoli) werden bijvoorbeeld al nadrukkelijk genoemd.

Het Spaanse Marca lanceerde onlangs echter een nieuw gerucht. Zo zou ook Lamine Yamal hoog op het verlanglijstje staan. De Spaanse international is nog altijd maar 16 jaar, maar maakte dit seizoen al serieus indruk bij FC Barcelona en geldt als één van de grootste talenten ter wereld.

Gigantisch prijskaartje

De interesse uit het Prinsenpark wordt nu ook bevestigd door Le Parisien, doorgaans goed ingevoerd over de Franse kampioen. Volgens het medium zou een transferbod van zo'n 200 miljoen euro niet eens te hoog gegrepen zijn voor PSG. Zodra het een positief signaal krijgt van de speler en zijn entourage, zou de men in de Franse hoofdstad verder stappen ondernemen. Sportieve baas Jorge Campos zou zijn goede band met makelaar Jorge Mendes alvast willen inzetten om het dossier open te breken. Barcelona wil zijn goudhaantje echter koste wat kost behouden.

Yamal is momenteel het grootste aanvallende talent van Europa ...

Meest recent

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

3
3
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

8
8
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

109
109
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

45
45
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

253
253
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

114
114
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

131
131
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

313
313
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

326
326
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

273
273
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

89
89
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

185
185
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

475
475
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

136
136
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

103
103
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

70
70
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

235
235
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

154
154
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

383
383
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

138
138
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

631
631

Meer sportnieuws