'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

500 stemmen
'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

Paris Saint-Germain ziet komende zomer opnieuw een grote naam vertrekken. Zo is het geen geheim meer dat Kylian Mbappé transfervrij zal beschikken in het Parc des Princes. En dus moeten de Parijzenaars op zoek naar een nieuwe steraanvaller.

In de zomer van 2017 werd Mbappé door PSG weggeplukt bij AS Monaco, waar hij onder meer de landstitel en de halve finales van de Champions League had behaald. Aanvankelijk werd de aanvaller gehuurd, vervolgens dokten de Parijzenaars zo'n 180 miljoen euro om hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Vertrek na seizoen

Al snel bleek Mbappé die investering waard. Een jaartje later zou hij zijn land immers naar de wereldtitel leiden. En ook in Parijs groeide hij vrijwel meteen uit tot één van de vedetten. De aanvaller leidde zijn club onder meer naar vijf landstitels en verschillende bekers, al liep het in de Champions League telkens fout.

In 2022 stond Mbappé echter al dicht bij de uitgang. Toen slaagde PSG er in extremis toch in om zijn contract open te breken. Maar dat zal geen tweede keer lukken. Verschillende bronnen bevestigden dat de aanvaller definitief heeft beslist dat hij na het huidige seizoen vertrekt uit het Prinsenpark.

Opvolger gezocht

Terwijl als Real Madrid de gedoodverfde bestemming van Mbappé geld, zal men in Parijs dus op zoek moeten naar opvolging voor het goudhaantje. Daarvoor doen verschillende namen de ronde. Rafael Leao (AC Milan) en Victor Osimhen (SSC Napoli) werden bijvoorbeeld al nadrukkelijk genoemd.

Het Spaanse Marca lanceerde onlangs echter een nieuw gerucht. Zo zou ook Lamine Yamal hoog op het verlanglijstje staan. De Spaanse international is nog altijd maar 16 jaar, maar maakte dit seizoen al serieus indruk bij FC Barcelona en geldt als één van de grootste talenten ter wereld.

Gigantisch prijskaartje

De interesse uit het Prinsenpark wordt nu ook bevestigd door Le Parisien, doorgaans goed ingevoerd over de Franse kampioen. Volgens het medium zou een transferbod van zo'n 200 miljoen euro niet eens te hoog gegrepen zijn voor PSG. Zodra het een positief signaal krijgt van de speler en zijn entourage, zou de men in de Franse hoofdstad verder stappen ondernemen. Sportieve baas Jorge Campos zou zijn goede band met makelaar Jorge Mendes alvast willen inzetten om het dossier open te breken. Barcelona wil zijn goudhaantje echter koste wat kost behouden.

Yamal is momenteel het grootste aanvallende talent van Europa ...

Meest recent

'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

32
32
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

12
12
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

50
50
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

78
78
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

100
100
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

85
85
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

138
138
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

117
117
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

39
39
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

225
225
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

618
618
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

280
280
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

114
114
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

58
58
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

96
96
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1008
1008
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

76
76
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

48
48
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1067
1067
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

379
379
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

304
304
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

755
755
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

761
761

Meer sportnieuws