'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

500
'PSG vindt 'nieuwe Mbappé': 200 miljoen géén struikelblok'

Paris Saint-Germain ziet komende zomer opnieuw een grote naam vertrekken. Zo is het geen geheim meer dat Kylian Mbappé transfervrij zal beschikken in het Parc des Princes. En dus moeten de Parijzenaars op zoek naar een nieuwe steraanvaller.

In de zomer van 2017 werd Mbappé door PSG weggeplukt bij AS Monaco, waar hij onder meer de landstitel en de halve finales van de Champions League had behaald. Aanvankelijk werd de aanvaller gehuurd, vervolgens dokten de Parijzenaars zo'n 180 miljoen euro om hem definitief over te nemen.

LEES OOK: ‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Vertrek na seizoen

Al snel bleek Mbappé die investering waard. Een jaartje later zou hij zijn land immers naar de wereldtitel leiden. En ook in Parijs groeide hij vrijwel meteen uit tot één van de vedetten. De aanvaller leidde zijn club onder meer naar vijf landstitels en verschillende bekers, al liep het in de Champions League telkens fout.

In 2022 stond Mbappé echter al dicht bij de uitgang. Toen slaagde PSG er in extremis toch in om zijn contract open te breken. Maar dat zal geen tweede keer lukken. Verschillende bronnen bevestigden dat de aanvaller definitief heeft beslist dat hij na het huidige seizoen vertrekt uit het Prinsenpark.

Opvolger gezocht

Terwijl als Real Madrid de gedoodverfde bestemming van Mbappé geld, zal men in Parijs dus op zoek moeten naar opvolging voor het goudhaantje. Daarvoor doen verschillende namen de ronde. Rafael Leao (AC Milan) en Victor Osimhen (SSC Napoli) werden bijvoorbeeld al nadrukkelijk genoemd.

Het Spaanse Marca lanceerde onlangs echter een nieuw gerucht. Zo zou ook Lamine Yamal hoog op het verlanglijstje staan. De Spaanse international is nog altijd maar 16 jaar, maar maakte dit seizoen al serieus indruk bij FC Barcelona en geldt als één van de grootste talenten ter wereld.

Gigantisch prijskaartje

De interesse uit het Prinsenpark wordt nu ook bevestigd door Le Parisien, doorgaans goed ingevoerd over de Franse kampioen. Volgens het medium zou een transferbod van zo'n 200 miljoen euro niet eens te hoog gegrepen zijn voor PSG. Zodra het een positief signaal krijgt van de speler en zijn entourage, zou de men in de Franse hoofdstad verder stappen ondernemen. Sportieve baas Jorge Campos zou zijn goede band met makelaar Jorge Mendes alvast willen inzetten om het dossier open te breken. Barcelona wil zijn goudhaantje echter koste wat kost behouden.

Yamal is momenteel het grootste aanvallende talent van Europa ...

Meest recent

Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

16
16
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

28
28
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

32
32
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

119
119
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

191
191
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

65
65
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

379
379
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

370
370
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

190
190
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1650
1650
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

385
385
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

304
304
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

94
94
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

253
253

Meer sportnieuws