'Dilemma bij Club Brugge: uitblinker overweegt vertrek'

1326 stemmen
'Dilemma bij Club Brugge: uitblinker overweegt vertrek'

Club Brugge is momenteel bezig aan een sterke reeks en dat terwijl het toch een aantal belangrijke krachten moet missen. Simon Mignolet bijvoorbeeld, is nu al enkele weken buiten strijd. Maar tweede doelman Nordin Jackers ving die afwezigheid tot dusver uitstekend op.

De Bruggelingen plaatsten zich afgelopen donderdag voor de halve finales van de Conference League. Veel tijd om daarvan na te genieten was er echter niet. Enkele dagen later volgde immers alweer een belangrijke competitiematch op Union SG. En ook dat duel wist Blauw-Zwart al winnend af te sluiten.

Nochtans speelde Club niet zijn allerbeste wedstrijd in het Dudenpark. Maar de ploeg van interim-coach Nicky Hayen toonde zich erg efficiënt. Bovendien kon het rekenen op een sterk keepende Jackers. De tweede doelman pakte opnieuw uit met enkele cruciale saves en dat niet voor de eerste keer deze Play-Offs.

LEES OOK: 'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

Wél aankoopoptie

Sinds hij afgelopen zomer op huurbasis werd overgenomen van OH Leuven, kwam Jackers nochtans amper in actie bij Blauw-Zwart. Tot hij zijn kans met beide handen greep door de blessure van Mignolet. Maar als de vaste nummer één straks weer fit is, zullen er wellicht niet veel kansen meer volgen.

De vraag is dan ook wat de toekomst voor Jackers zal brengen. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart dan toch over een aankoopoptie beschikken. In principe kan het doelman dus definitief overnemen zonder dat het daarvoor met OHL aan tafel moet. De Limburger zou zich ook goed voelen in Brugge.

Eigen kans wagen?

Desondanks is een permanente transfer niet voor de hand liggend. Zijn goede prestaties van de laatste weken zullen immers ook niet onopgemerkt zijn gebleven bij andere ploegen. Het is volgens bovengenoemd medium dan ook niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman in plaats van doublure van Mignolet te blijven. Club zou in ieder geval bereid zijn om mee te denken met Jackers. Het zal de optie pas lichten als de keeper daar zelf ook voor openstaat.

Jackers moet het seizoen sowieso afwerken als nummer één ...

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

3
3
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

23
23
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

28
28
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

24
24
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

81
81
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

53
53
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

33
33
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

229
229
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

160
160
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

176
176
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

352
352
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

93
93
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

210
210
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

390
390
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

182
182
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

287
287
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

347
347
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1056
1056
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

437
437

Meer sportnieuws