Belgische topclubs massaal in de clinch met ex-spelers

door
Belgische topclubs massaal in de clinch met ex-spelers

Behalve drie uitzonderingen kreeg maandag iedereen groen licht van de licentiecommissie. In de bijhorende rapporten vielen er nog een aantal opvallende vaststellingen te noteren. Zo liggen heel wat topclubs blijkbaar in de clinch met hun ex-spelers.

Vooral in Gent heeft de juridische afdeling het druk. Zo vonden de Buffalo's een akkoord met Ilombe Mboyo, Hannes Van der Bruggen en Roman Yaremchuk, maar boekten ze in de dossiers van Adriano Duarte, Adnan Custovic, Stef Wils, Mbaye Leye, Roy Myrie en Mustapha Oussalah geen progressie.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Geschillen met ex-spelers

Antwerp, dat een boete van 50 duizend euro kreeg opgelegd, rondde blijkbaar dan weer betwistingen met zowel Steven Defour als Laszlo Bölöni af. De veroordeling in de zaak met Brian Priske zou geen reden tot ongerustheid bieden, net zomin als de procedure met Kevin Mirallas die nog altijd loopt.

Anderlecht tekende op zijn beurt beroep aan tegen het vonnis in de zaak met Lukasz Teodorczyk. Daarnaast is er sprake van een betwisting inzake de toegepaste vrijstelling voor Sambi Lokonga in de bedrijfsvoorheffing van het aanslagjaar 2021 en een procedure met SK Beveren rond Isaac Kiese Thelin.

Club wacht op centen

Genk had een geschil met Celta de Vigo omtrent Victory Beniangba, maar dat wordt als afgehandeld beschouwd nu de teams onderling een regeling hebben getrokken. Voorts hoeven de Limburgers zich vooralsnog geen zorgen te maken over de betwisting inzake rechtspersonenbelasting voor de VZW.

Club Brugge heeft tot slot zowat als enige van de traditionele topclubs momenteel geen problemen met voormalige werknemers. Wel wacht Blauw-Zwart nog op centen van het getergde KV Oostende, dat het derde luik van de betaling voor Daniel Pérez nog altijd niet op de Brugse rekening heeft gestort.

Welke topclub levert naast het veld het beste werk?

Meest recent

"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

35
35
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

34
34
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

20
20
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

97
97
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

318
318
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

149
149
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

652
652
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

137
137
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

101
101
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

129
129
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

184
184
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

601
601
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

42
42
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

324
324
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

247
247
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

168
168
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

385
385
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

194
194
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

66
66
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

48
48
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

296
296
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

98
98
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

355
355
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

192
192
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

52
52

Meer sportnieuws