Belgische topclubs massaal in de clinch met ex-spelers

door
Belgische topclubs massaal in de clinch met ex-spelers

Behalve drie uitzonderingen kreeg maandag iedereen groen licht van de licentiecommissie. In de bijhorende rapporten vielen er nog een aantal opvallende vaststellingen te noteren. Zo liggen heel wat topclubs blijkbaar in de clinch met hun ex-spelers.

Vooral in Gent heeft de juridische afdeling het druk. Zo vonden de Buffalo's een akkoord met Ilombe Mboyo, Hannes Van der Bruggen en Roman Yaremchuk, maar boekten ze in de dossiers van Adriano Duarte, Adnan Custovic, Stef Wils, Mbaye Leye, Roy Myrie en Mustapha Oussalah geen progressie.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Geschillen met ex-spelers

Antwerp, dat een boete van 50 duizend euro kreeg opgelegd, rondde blijkbaar dan weer betwistingen met zowel Steven Defour als Laszlo Bölöni af. De veroordeling in de zaak met Brian Priske zou geen reden tot ongerustheid bieden, net zomin als de procedure met Kevin Mirallas die nog altijd loopt.

Anderlecht tekende op zijn beurt beroep aan tegen het vonnis in de zaak met Lukasz Teodorczyk. Daarnaast is er sprake van een betwisting inzake de toegepaste vrijstelling voor Sambi Lokonga in de bedrijfsvoorheffing van het aanslagjaar 2021 en een procedure met SK Beveren rond Isaac Kiese Thelin.

Club wacht op centen

Genk had een geschil met Celta de Vigo omtrent Victory Beniangba, maar dat wordt als afgehandeld beschouwd nu de teams onderling een regeling hebben getrokken. Voorts hoeven de Limburgers zich vooralsnog geen zorgen te maken over de betwisting inzake rechtspersonenbelasting voor de VZW.

Club Brugge heeft tot slot zowat als enige van de traditionele topclubs momenteel geen problemen met voormalige werknemers. Wel wacht Blauw-Zwart nog op centen van het getergde KV Oostende, dat het derde luik van de betaling voor Daniel Pérez nog altijd niet op de Brugse rekening heeft gestort.

Welke topclub levert naast het veld het beste werk?

Meest recent

'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

45
45
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

90
90
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

191
191
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

292
292
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

335
335
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

140
140
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

294
294
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

344
344
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

345
345
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

318
318
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

390
390
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

504
504
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

661
661
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

242
242
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

37
37
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

674
674
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

316
316
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1440
1440
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

487
487
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

463
463
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

447
447
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

322
322
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

555
555
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

216
216
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

397
397

Meer sportnieuws