Hayen zet Club-held op de bank, flinke boost voor Union

353
Hayen zet Club-held op de bank, flinke boost voor Union

In de Champions' Play-Offs staat zondagavond opnieuw een sleutelmatch op het programma. Union SG wil op eigen veld immers de leidersplaats heroveren tegen een Club Brugge in vorm. Scheidsrechter Jasper Vergoote fluit de clash in het Dudenpark om 18u30 op gang.

Union won de reguliere competitie nadat het maandenlang alleen aan de leiding stond in het klassement. Maar daar kwam vorige week verandering in. Na een dramatische start van de Play-Offs, meer bepaald 0 op 9, werden de Brusselaars voorbij gestoken door RSC Anderlecht.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Union op volle sterkte

Omdat Paars-Wit zaterdag verloor in Genk, kan Union een weekje later terug haasje-over springen. Maar dan zal het wel de volle buit moeten pakken tegen Club Brugge. Coach Blessin kan daarvoor alvast op zijn volledige selectie rekenen. Ook MacAllister is er weer bij en start zelfs terug in de basis na zijn blessure.

De terugkeer van de Argentijnse verdediger is alvast een flinke boost. Op de flanken krijgt Lapoussin dan weer zijn plekje terug, terwijl Rasmussen op het middenveld de voorkeur krijgt op Lazare en Sadiki. Voorin tot slot hoopt Union op een heropleving van Amoura. Daarvoor krijgt hij Puertas en Nilsson in steun.

Balanta vervangt Onyedika

Club zakte dan weer op een roze wolk af naar het Dudenpark dankzij de Europese kwalificatie van afgelopen donderdag tegen PAOK. Tijdens die wedstrijd kroonde Jutgla zich nog tot grote held met twee goals. Maar de Spanjaard begint verrassend genoeg op de bank. Interim-coach Hayen geeft voorin opnieuw de voorkeur aan Thiago, Nusa en Skoras.

Op het middenveld kan er niet gerekend worden op de geschorste Onyedika. Dus neemt Balanta plaats in de driehoek met Vetlesen en Vanaken. Op de backs behouden Sabbe en Meijer de voorkeur op de Cuyper. Centraal achterin prefereert Hayen dan weer het duo Mechele-Spileers boven onder meer Ordoñez en Boyata.

Wie wint?

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

16
16
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

69
69
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

90
90
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

78
78
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

37
37
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

141
141
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

113
113
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

157
157
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

83
83
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

92
92
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

194
194
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

123
123
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

307
307
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

449
449
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

559
559
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

142
142
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws