Arteta deelt bijzonder fraai compliment uit aan Trossard

door
Arteta deelt bijzonder fraai compliment uit aan Trossard

De Premier League heeft sinds dit weekend wederom een nieuwe leider. Zo wist Arsenal FC zaterdag beslag te leggen op een voorlopige koppositie. De Gunners wonnen met 0-2 op het veld van Wolverhampton en daar speelde Leandro Trossard een belangrijke rol in.

Een weekje geleden kantelde de titelstrijd volledig in het voordeel van Manchester City. De regerende kampioen won toen overtuigend van Luton Town, terwijl achtervolgers Arsenal en Liverpool FC met punten morsten. Ze verloren zelfs van respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Dit weekend kreeg het tweetal echter een uitgelezen kans om voorlopig weer langszij te komen. City trad zaterdagavond immers aan in de halve finales van de FA Cup, waardoor het gespaard werd van competitievoetbal. En daar kon Arsenal dus van profiteren op tijdelijk weer leider te worden.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Fraaie goal Trossard

De wedstrijd op het veld van Wolverhampton bleef wel lange tijd spannend. Zo viel de beslissende 0-2 van Martin Ødegaard pas diep in de extra tijd. Bijgevolg- was de openingstreffer van Trossard wel degelijk van cruciaal belang voor de Londenaren.

Woensdag had de Rode Duivel in de Champions League nog vrede moeten nemen met een invallersrol. Zaterdag kreeg hij echter weer een kans in de basiself en die greep hij dus met beide handen. Zijn doelpunt werd er eentje om in te kaderen.

Arteta lyrisch

Achteraf werd Trossard dan ook de hemel ingeprezen door zijn coach Mikel Arteta. Die noemde de Belgische aanvaller zelfs een 'kleine tovenaar'. "Trossard is een geweldige speler. Hij is een kleine tovenaar", klonk het achteraf bij de Spaanse trainer. "Hij kan op elk veld scoren en vormt telkens een grote dreiging. Hij is zo kalm, zo cool én kan op verschillende posities spelen. Het is gewoonweg een genot om hem in de ploeg te hebben."

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

17
17
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

133
133
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

88
88
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

310
310
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

265
265
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

256
256
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

523
523
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

767
767
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

793
793
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

596
596
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

355
355
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

359
359
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

255
255
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws