Arteta deelt bijzonder fraai compliment uit aan Trossard

door
Arteta deelt bijzonder fraai compliment uit aan Trossard

De Premier League heeft sinds dit weekend wederom een nieuwe leider. Zo wist Arsenal FC zaterdag beslag te leggen op een voorlopige koppositie. De Gunners wonnen met 0-2 op het veld van Wolverhampton en daar speelde Leandro Trossard een belangrijke rol in.

Een weekje geleden kantelde de titelstrijd volledig in het voordeel van Manchester City. De regerende kampioen won toen overtuigend van Luton Town, terwijl achtervolgers Arsenal en Liverpool FC met punten morsten. Ze verloren zelfs van respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Dit weekend kreeg het tweetal echter een uitgelezen kans om voorlopig weer langszij te komen. City trad zaterdagavond immers aan in de halve finales van de FA Cup, waardoor het gespaard werd van competitievoetbal. En daar kon Arsenal dus van profiteren op tijdelijk weer leider te worden.

LEES OOK: KRC Genk 'mag' dromen: "Verwacht je dat hij terugkeert?"

Fraaie goal Trossard

De wedstrijd op het veld van Wolverhampton bleef wel lange tijd spannend. Zo viel de beslissende 0-2 van Martin Ødegaard pas diep in de extra tijd. Bijgevolg- was de openingstreffer van Trossard wel degelijk van cruciaal belang voor de Londenaren.

Woensdag had de Rode Duivel in de Champions League nog vrede moeten nemen met een invallersrol. Zaterdag kreeg hij echter weer een kans in de basiself en die greep hij dus met beide handen. Zijn doelpunt werd er eentje om in te kaderen.

Arteta lyrisch

Achteraf werd Trossard dan ook de hemel ingeprezen door zijn coach Mikel Arteta. Die noemde de Belgische aanvaller zelfs een 'kleine tovenaar'. "Trossard is een geweldige speler. Hij is een kleine tovenaar", klonk het achteraf bij de Spaanse trainer. "Hij kan op elk veld scoren en vormt telkens een grote dreiging. Hij is zo kalm, zo cool én kan op verschillende posities spelen. Het is gewoonweg een genot om hem in de ploeg te hebben."

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

79
79
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

283
283
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

49
49
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

137
137
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

123
123
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

81
81
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

61
61
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

29
29
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

757
757
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

366
366
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

116
116
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

186
186
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

253
253
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws