Riemer haalt stevig uit: "Rampzalige beslissing"

860 stemmen
Riemer haalt stevig uit:

RSC Anderlecht verloor terecht met 2-1 van KRC Genk. De Brusselaars waren vooral in de eerste helft nergens. Een ongelukkige penalty besliste over de match. Brian Riemer was woedend.

LEES OOK: Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

Penalty

In het slot kreeg Racing Genk een penalty. De bal werd vanaf korte afstand tegen de hand van Killian Sardella getrapt. Een aangeschoten bal, maar tegenwoordig worden daar strafschoppen voor gefloten. Riemer vond dat onbegrijpelijk.

"Een rampzalige beslissing. Onbegrijpelijk, zoals zo vaak in deze competitie ... Hoe die man zich ook elke keer weer in het middelpunt van de belangstelling weet te zetten. Hoe kun je nu zo zeker zijn van je stuk bij zo'n fase? Crazy. Ik weet niet wat hij (Sardella, red.) anders had kunnen doen. Het was een extreem hard schot vanaf anderhalve meter van hem en zijn arm was ook praktisch tegen zijn lichaam ...", haalde hij aan bij Sporza.

Genk was beter

Rimer had een punt, maar puur naar de letter van de wet kan je er voor fluiten. De coach stak de hand echter ook in eigen boezem. Al kwam hij niet verder dan een gebrek aan intensiteit, maar Racing Genk was vooral voetbaltechnisch oppermachtig in de eerste helft.

"De strafschopfase was vandaag niet ons grootste probleem. Neen, dat was onze ondermaatse prestatie in de eerste helft. Het gebrek aan intensiteit van mijn jongens was niet uit te leggen. We kwamen steeds een metertje te kort als we druk wilden zetten. We moesten er veel korter op zitten", liet hij nog weten.

Een onterechte penalty?

Meest recent

'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

45
45
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

99
99
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

275
275
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

143
143
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

86
86
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

21
21
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

102
102
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

77
77
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

465
465
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

61
61
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

208
208
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

218
218
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

98
98
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

159
159
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

209
209
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

28
28
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

296
296
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

122
122
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

224
224
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

138
138
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

285
285
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

125
125

Meer sportnieuws