Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

335 stemmen
Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

Voor OH Leuven staat er in de Europe Play-Off in principe niets meer op het spel, want hun achterstand lijkt te groot te zijn om nog naar de eindwinst mee te dingen. Daar lijkt hun motivatie echter niet onder te lijden, want tegen STVV pakten ze zaterdag hun tweede overwinning op rij.

Dankzij een goal van Maziz werden de Kanaries met 1-0 over de knie gelegd. Oscar Garcia kon dus een tevreden man zijn. De Spaanse trainer heeft mogelijk een persoonlijke motivatie om het seizoen nog zo goed mogelijk af te sluiten. Hij liet na de wedstrijd immers uitschijnen dat hij na het seizoen OHL zou kunnen verlaten.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Garcia gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp

Dat is opvallend, want Garcia streek pas in november neer aan Den Dreef en ligt nog onder contract tot 2026. In Franse media werd hij echter al gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp, die in de zomer allemaal op zoek lijken te gaan naar een nieuwe trainer.

Op zijn persconferenteie na de wedstrijd deed Garcia er weinig aan om de geruchten over zijn toekomst te doen verstommen. "Als ik nu alle wedstrijden verlies willen ze mij misschien niet eens meer. Het is niet te voorspellen", tekende Het Nieuwsblad immers op.

Garcia sluit vertrek bij OHL niet uit

"Of ik nu blijf of vertrek, ik probeer het team nog te verbeteren", ging Garcia verder. "We zijn nu bij OHL aan het doen wat we wilden doen. Kijk maar hoe de jonge spelers verbeterd zijn. Jongens individueel verbeteren en zo ook de ploeg verbeteren is mijn idee."

Het wordt dus afwachten of OHL in de zomer alweer op zoek zal moeten naar een nieuwe trainer. Naar verluidt is Garcia niet gelukkig dat zijn transferwensen in januari niet ingewilligd werden. Mogelijk zet hem dat aan om aan vertrekken te denken, of toch op zijn minst de druk op het clubbestuur op te voeren.

Zou Garcia een goede coach zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

3
3
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

42
42
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

60
60
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

53
53
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

41
41
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

377
377
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

349
349
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

143
143
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

221
221
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

67
67
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

283
283
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

661
661
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

486
486
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

238
238
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

183
183
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

279
279
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

473
473
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

785
785
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

542
542

Meer sportnieuws