Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

door
Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

Voor OH Leuven staat er in de Europe Play-Off in principe niets meer op het spel, want hun achterstand lijkt te groot te zijn om nog naar de eindwinst mee te dingen. Daar lijkt hun motivatie echter niet onder te lijden, want tegen STVV pakten ze zaterdag hun tweede overwinning op rij.

Dankzij een goal van Maziz werden de Kanaries met 1-0 over de knie gelegd. Oscar Garcia kon dus een tevreden man zijn. De Spaanse trainer heeft mogelijk een persoonlijke motivatie om het seizoen nog zo goed mogelijk af te sluiten. Hij liet na de wedstrijd immers uitschijnen dat hij na het seizoen OHL zou kunnen verlaten.

LEES OOK: Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

Garcia gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp

Dat is opvallend, want Garcia streek pas in november neer aan Den Dreef en ligt nog onder contract tot 2026. In Franse media werd hij echter al gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp, die in de zomer allemaal op zoek lijken te gaan naar een nieuwe trainer.

Op zijn persconferenteie na de wedstrijd deed Garcia er weinig aan om de geruchten over zijn toekomst te doen verstommen. "Als ik nu alle wedstrijden verlies willen ze mij misschien niet eens meer. Het is niet te voorspellen", tekende Het Nieuwsblad immers op.

Garcia sluit vertrek bij OHL niet uit

"Of ik nu blijf of vertrek, ik probeer het team nog te verbeteren", ging Garcia verder. "We zijn nu bij OHL aan het doen wat we wilden doen. Kijk maar hoe de jonge spelers verbeterd zijn. Jongens individueel verbeteren en zo ook de ploeg verbeteren is mijn idee."

Het wordt dus afwachten of OHL in de zomer alweer op zoek zal moeten naar een nieuwe trainer. Naar verluidt is Garcia niet gelukkig dat zijn transferwensen in januari niet ingewilligd werden. Mogelijk zet hem dat aan om aan vertrekken te denken, of toch op zijn minst de druk op het clubbestuur op te voeren.

Zou Garcia een goede coach zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

105
105
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

54
54
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

336
336
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

43
43
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

222
222
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

474
474
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

134
134
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

185
185
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

284
284
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

287
287
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

348
348
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

515
515
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

170
170
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

291
291
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

487
487
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

378
378
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

194
194
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

421
421
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

332
332
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

728
728
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

280
280
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

365
365
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

314
314

Meer sportnieuws