Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

door
Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

Voor OH Leuven staat er in de Europe Play-Off in principe niets meer op het spel, want hun achterstand lijkt te groot te zijn om nog naar de eindwinst mee te dingen. Daar lijkt hun motivatie echter niet onder te lijden, want tegen STVV pakten ze zaterdag hun tweede overwinning op rij.

Dankzij een goal van Maziz werden de Kanaries met 1-0 over de knie gelegd. Oscar Garcia kon dus een tevreden man zijn. De Spaanse trainer heeft mogelijk een persoonlijke motivatie om het seizoen nog zo goed mogelijk af te sluiten. Hij liet na de wedstrijd immers uitschijnen dat hij na het seizoen OHL zou kunnen verlaten.

LEES OOK: Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Garcia gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp

Dat is opvallend, want Garcia streek pas in november neer aan Den Dreef en ligt nog onder contract tot 2026. In Franse media werd hij echter al gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp, die in de zomer allemaal op zoek lijken te gaan naar een nieuwe trainer.

Op zijn persconferenteie na de wedstrijd deed Garcia er weinig aan om de geruchten over zijn toekomst te doen verstommen. "Als ik nu alle wedstrijden verlies willen ze mij misschien niet eens meer. Het is niet te voorspellen", tekende Het Nieuwsblad immers op.

Garcia sluit vertrek bij OHL niet uit

"Of ik nu blijf of vertrek, ik probeer het team nog te verbeteren", ging Garcia verder. "We zijn nu bij OHL aan het doen wat we wilden doen. Kijk maar hoe de jonge spelers verbeterd zijn. Jongens individueel verbeteren en zo ook de ploeg verbeteren is mijn idee."

Het wordt dus afwachten of OHL in de zomer alweer op zoek zal moeten naar een nieuwe trainer. Naar verluidt is Garcia niet gelukkig dat zijn transferwensen in januari niet ingewilligd werden. Mogelijk zet hem dat aan om aan vertrekken te denken, of toch op zijn minst de druk op het clubbestuur op te voeren.

Zou Garcia een goede coach zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

26
26
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

12
12
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

17
17
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

422
422
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

45
45
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

152
152
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

27
27
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

230
230
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

77
77
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

217
217
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

267
267
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

112
112
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

73
73
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

34
34
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

201
201
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

177
177
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

134
134
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

121
121
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

170
170
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

234
234
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

549
549
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

198
198
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

405
405
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

99
99

Meer sportnieuws