Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

335
Verliest OHL Oscar Garcia aan Belgische topclub?

Voor OH Leuven staat er in de Europe Play-Off in principe niets meer op het spel, want hun achterstand lijkt te groot te zijn om nog naar de eindwinst mee te dingen. Daar lijkt hun motivatie echter niet onder te lijden, want tegen STVV pakten ze zaterdag hun tweede overwinning op rij.

Dankzij een goal van Maziz werden de Kanaries met 1-0 over de knie gelegd. Oscar Garcia kon dus een tevreden man zijn. De Spaanse trainer heeft mogelijk een persoonlijke motivatie om het seizoen nog zo goed mogelijk af te sluiten. Hij liet na de wedstrijd immers uitschijnen dat hij na het seizoen OHL zou kunnen verlaten.

LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Garcia gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp

Dat is opvallend, want Garcia streek pas in november neer aan Den Dreef en ligt nog onder contract tot 2026. In Franse media werd hij echter al gelinkt aan Club Brugge, AA Gent en Antwerp, die in de zomer allemaal op zoek lijken te gaan naar een nieuwe trainer.

Op zijn persconferenteie na de wedstrijd deed Garcia er weinig aan om de geruchten over zijn toekomst te doen verstommen. "Als ik nu alle wedstrijden verlies willen ze mij misschien niet eens meer. Het is niet te voorspellen", tekende Het Nieuwsblad immers op.

Garcia sluit vertrek bij OHL niet uit

"Of ik nu blijf of vertrek, ik probeer het team nog te verbeteren", ging Garcia verder. "We zijn nu bij OHL aan het doen wat we wilden doen. Kijk maar hoe de jonge spelers verbeterd zijn. Jongens individueel verbeteren en zo ook de ploeg verbeteren is mijn idee."

Het wordt dus afwachten of OHL in de zomer alweer op zoek zal moeten naar een nieuwe trainer. Naar verluidt is Garcia niet gelukkig dat zijn transferwensen in januari niet ingewilligd werden. Mogelijk zet hem dat aan om aan vertrekken te denken, of toch op zijn minst de druk op het clubbestuur op te voeren.

Zou Garcia een goede coach zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

11
11
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

37
37
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

41
41
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

95
95
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

154
154
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

58
58
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

81
81
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

58
58
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

105
105
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

12
12
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

15
15
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

191
191
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

107
107
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

93
93
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

850
850
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

149
149
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

97
97
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

384
384
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

421
421
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

400
400
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

405
405

Meer sportnieuws