TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Andreas Skov Olsen komende zomer vertrekt bij Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws is een verlengd verblijft van Deense aanvaller quasi uitgesloten. De Italiaanse topclubs SSC Napoli en AC Milan zouden alvast belangstelling tonen in Skov Olsen, die nog tot medio 2026 onder contract ligt. Ondertussen wordt al gewerkt aan de toekomst op langere termijn. Zo meldt Kick dat Loun Srdanovic op weg is naar Club. De 17-jarige rechtsachter komt over van Servette FC en zou voor 3 seizoenen tekenen.

Om volgend seizoen een woordje te kunnen meespreken in Europa, zal RSC Anderlecht over een voldoende brede kern moeten beschikken. Volgens La Dernière Heure wordt dan ook overwogen om Federico Gattoni aan boord te houden. De verdediger wordt momenteel gehuurd van Sevilla FC. Daarnaast moeten enkele spelers beschikken die geen hoofdrol vertolken in de sportieve plannen. Zo meldt transferexpert Sacha Tavolieri dat Amadou Diawara, Majeed Ashimeru, Antoine Colassin en Mohamed Bouchouari richting de uitgang worden begeleid.

AA Gent is al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws zal het contract van Laurent Depoitre, dat eind dit seizoen afloopt, niet verlengd worden. Maar Gent zou al een nieuwe aanvaller op het oog hebben en willen shoppen in Denemarken. Daar wil het Asonike Ementa (21) weghalen bij Viborg FF. Naar verluidt moet de Deen met Nigeriaanse roots zo'n 1 miljoen euro kosten. De onderhandelingen lopen volop.

Buitenland

Manchester City heeft zijn zinnen gezet op Jamal Musiala. Maar een zomertransfer van de Duitse spelmaker lijkt voorlopig niet aan de orde. Zo meldt Abendzeitung dat Bayern München absoluut niet wil meewerken aan een zomerse vertrek van zijn smaakmaker. Musiala heeft dan ook nog een lopend contract tot medio 2026 in de Allianz Arena, waardoor er geen haast is om hem nu al te verpatsen.

Ondertussen is Bayern München volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe coach. Julian Nagelsmann mag alvast van het verlanglijstje geschrapt worden, hij zou op post blijven als bondscoach van Duitsland. Vanuit Spanje wordt Zinedine Zidane dan weer naar voren geschoven als concrete kandidaat. Hij zit momenteel nog zonder club, maar Duitse bronnen meldden inmiddels dat zijn komst voorlopig niet aan de orde is.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

55
55
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

359
359
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

102
102
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

112
112
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

290
290
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

177
177
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

81
81
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

374
374
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

106
106
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

69
69
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

98
98
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

270
270
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

295
295
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

87
87
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

247
247
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

429
429
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

687
687
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

147
147
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

726
726
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

99
99
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

66
66
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

594
594
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

676
676
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

118
118

Meer sportnieuws