TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Andreas Skov Olsen komende zomer vertrekt bij Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws is een verlengd verblijft van Deense aanvaller quasi uitgesloten. De Italiaanse topclubs SSC Napoli en AC Milan zouden alvast belangstelling tonen in Skov Olsen, die nog tot medio 2026 onder contract ligt. Ondertussen wordt al gewerkt aan de toekomst op langere termijn. Zo meldt Kick dat Loun Srdanovic op weg is naar Club. De 17-jarige rechtsachter komt over van Servette FC en zou voor 3 seizoenen tekenen.

Om volgend seizoen een woordje te kunnen meespreken in Europa, zal RSC Anderlecht over een voldoende brede kern moeten beschikken. Volgens La Dernière Heure wordt dan ook overwogen om Federico Gattoni aan boord te houden. De verdediger wordt momenteel gehuurd van Sevilla FC. Daarnaast moeten enkele spelers beschikken die geen hoofdrol vertolken in de sportieve plannen. Zo meldt transferexpert Sacha Tavolieri dat Amadou Diawara, Majeed Ashimeru, Antoine Colassin en Mohamed Bouchouari richting de uitgang worden begeleid.

AA Gent is al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws zal het contract van Laurent Depoitre, dat eind dit seizoen afloopt, niet verlengd worden. Maar Gent zou al een nieuwe aanvaller op het oog hebben en willen shoppen in Denemarken. Daar wil het Asonike Ementa (21) weghalen bij Viborg FF. Naar verluidt moet de Deen met Nigeriaanse roots zo'n 1 miljoen euro kosten. De onderhandelingen lopen volop.

Buitenland

Manchester City heeft zijn zinnen gezet op Jamal Musiala. Maar een zomertransfer van de Duitse spelmaker lijkt voorlopig niet aan de orde. Zo meldt Abendzeitung dat Bayern München absoluut niet wil meewerken aan een zomerse vertrek van zijn smaakmaker. Musiala heeft dan ook nog een lopend contract tot medio 2026 in de Allianz Arena, waardoor er geen haast is om hem nu al te verpatsen.

Ondertussen is Bayern München volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe coach. Julian Nagelsmann mag alvast van het verlanglijstje geschrapt worden, hij zou op post blijven als bondscoach van Duitsland. Vanuit Spanje wordt Zinedine Zidane dan weer naar voren geschoven als concrete kandidaat. Hij zit momenteel nog zonder club, maar Duitse bronnen meldden inmiddels dat zijn komst voorlopig niet aan de orde is.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

16
16
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

53
53
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

82
82
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

269
269
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

263
263
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

174
174
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

188
188
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

111
111
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

445
445
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

379
379
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

138
138
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

427
427
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

813
813
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

288
288
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

431
431
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

159
159

Meer sportnieuws