TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Skov Olsen, viertal weg bij Anderlecht'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Andreas Skov Olsen komende zomer vertrekt bij Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws is een verlengd verblijft van Deense aanvaller quasi uitgesloten. De Italiaanse topclubs SSC Napoli en AC Milan zouden alvast belangstelling tonen in Skov Olsen, die nog tot medio 2026 onder contract ligt. Ondertussen wordt al gewerkt aan de toekomst op langere termijn. Zo meldt Kick dat Loun Srdanovic op weg is naar Club. De 17-jarige rechtsachter komt over van Servette FC en zou voor 3 seizoenen tekenen.

Om volgend seizoen een woordje te kunnen meespreken in Europa, zal RSC Anderlecht over een voldoende brede kern moeten beschikken. Volgens La Dernière Heure wordt dan ook overwogen om Federico Gattoni aan boord te houden. De verdediger wordt momenteel gehuurd van Sevilla FC. Daarnaast moeten enkele spelers beschikken die geen hoofdrol vertolken in de sportieve plannen. Zo meldt transferexpert Sacha Tavolieri dat Amadou Diawara, Majeed Ashimeru, Antoine Colassin en Mohamed Bouchouari richting de uitgang worden begeleid.

AA Gent is al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws zal het contract van Laurent Depoitre, dat eind dit seizoen afloopt, niet verlengd worden. Maar Gent zou al een nieuwe aanvaller op het oog hebben en willen shoppen in Denemarken. Daar wil het Asonike Ementa (21) weghalen bij Viborg FF. Naar verluidt moet de Deen met Nigeriaanse roots zo'n 1 miljoen euro kosten. De onderhandelingen lopen volop.

Buitenland

Manchester City heeft zijn zinnen gezet op Jamal Musiala. Maar een zomertransfer van de Duitse spelmaker lijkt voorlopig niet aan de orde. Zo meldt Abendzeitung dat Bayern München absoluut niet wil meewerken aan een zomerse vertrek van zijn smaakmaker. Musiala heeft dan ook nog een lopend contract tot medio 2026 in de Allianz Arena, waardoor er geen haast is om hem nu al te verpatsen.

Ondertussen is Bayern München volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe coach. Julian Nagelsmann mag alvast van het verlanglijstje geschrapt worden, hij zou op post blijven als bondscoach van Duitsland. Vanuit Spanje wordt Zinedine Zidane dan weer naar voren geschoven als concrete kandidaat. Hij zit momenteel nog zonder club, maar Duitse bronnen meldden inmiddels dat zijn komst voorlopig niet aan de orde is.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

51
51
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

24
24
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

23
23
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

67
67
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

69
69
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

84
84
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

15
15
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

102
102
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

116
116
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

118
118
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

251
251
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

156
156
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

188
188
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

284
284
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

39
39
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

152
152
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

103
103
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

160
160
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

592
592
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

336
336
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

171
171
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

370
370
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

133
133
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

386
386

Meer sportnieuws