'City moet 'erfgenaam De Bruyne' op zijn buik schrijven'

door
'City moet 'erfgenaam De Bruyne' op zijn buik schrijven'

Manchester City sneuvelde afgelopen woensdag op pijnlijke wijze uit de Champions League. De Engelse grootmacht zou dan ook al denken aan extra versterking voor komend seizoen. Eén naam mag echter nu al van de verlanglijst geschrapt worden.

De huidige leider in de Premier League zou onder meer de komst van een extra spelmaker op het middenveld/in de aanvalslinie overwegen. City heeft met Kevin De Bruyne nochtans al een wereldtopper op die positie rond lopen, maar de Rode Duivel wordt straks alweer 33 jaar. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in.

City zou evenwel nog een tijdje met hem door willen gaan. Maar zoals een echte topclub betaamt, worden ook al mogelijke opvolgers in kaart gebracht. Zeker omdat met Bernardo Silva nog een gelijkaardig profiel wordt gelinkt aan een zomers vertrek uit het Etihad Stadium.

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Duits goudklompje

De Engelse titelverdediger volgt alvast verschillende alternatieven. Eén daarvan is Jamal Musiala. De Duitser met Engelse roots is momenteel één van de absolute smaakmakers bij Bayern München en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. De interesse in zijn handtekening is dan ook groot.

Tijdens de voorbije maanden werd Musiala echter meermaals gelinkt aan een vertrek uit de Allianz Arena. Dat heeft onder meer te maken met de wisselvallige prestaties van Bayern in eigen land. Bovendien zou het goudhaantje stilaan een betere vergoeding ambiëren.

Bayern zegt 'neen'

Aan de Europese top zou dan ook het geloof toenemen dat Musiala komende zomer, ten laatste een jaar later, zou los gewrongen kunnen worden. Maar City en de andere gegadigden zouden hun hoop alweer kunnen opbergen. Tenminste toch voor de eerstvolgende transferperiode. Zo meldt Abendzeitung

dat Bayern absoluut niet wil meewerken aan een zomerse vertrek van zijn smaakmaker. Musiala heeft dan ook nog een lopend contract tot medio 2026, waardoor er geen haast is om hem te verpatsen.

 

🚀

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

21
21
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

38
38
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

76
76
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

101
101
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

108
108
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

82
82
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

74
74
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

195
195
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

221
221
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

446
446
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

635
635
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws