'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

door
'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

Club Brugge plaatste zich afgelopen donderdag als eerste Belgische ploeg ooit voor de halve finales van de Conference League. Na de zege op het veld van PAOK FC was de vreugde dan ook groot bij de uitgebreide Brugse delegatie. Enkel van Andreas Skov Olsen was op dat moment geen spoor te bekennen.

De Deense flankaanvaller was woensdag nochtans met de rest van de selectie op het vliegtuig naar Griekenland gestap. Ook al was hij net als Simon Mignolet en Casper Nielsen geblesseerd. Maar voor zo'n belangrijke wedstrijd in de clubgeschiedenis wou Club in de mate van het mogelijke met de voltallige selectie aanwezig zijn in Thessaloniki.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Koude oorlog

Daags nadien volgde echter een verrassende wending. Zo raakte bekend dat Skov Olsen de selectie had verlaten en naar Kopenhagen was afgezakt voor een tweede opinie over zijn blessure. Hier en daar werd geopperd dat het een persoonlijke beslissing was, interim-coach Nicky Hayen beweerde achteraf dat de Deen toestemming had voor zijn opvallende trip.

Maar Hayen voegde er ook aan toe dat hij vooral geen 'ontgoocheling' rond zijn team wou hebben op zo'n belangrijk moment. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Skov Olsen zich ontevreden voelt. Naar verluidt heeft hij grote twijfels bij de conclusies van de medische staff over zijn blessure. Volgens Het Laatste Nieuws is er zelfs al een jaartje sprake van een soort 'koude oorlog'.

MVP naar topcompetitie

Skov Olsen staat dan ook al een tijdje bekend als een vrij eigenwijze tot zelfs egocentrische speler, met name naast het veld. Een spijtige zaak want zijn sportieve meerwaarde staat buiten kijf. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld goed voor 23 goals en 8 assists. Wat dat betreft is hij zelfs MVP bij Club en dat ondanks de blessures waar hij ook dit seizoen weer mee kampte.

De kans is echter klein dat hij nog vaak in een blauw-zwart shirt te bewonderen zal zijn. Volgens HLN is het immers nagenoeg zeker dat hij komende zomer vertrekt. Ondanks zijn grillige gedrag heerst er alvast voldoende interesse. Zo zou de oud-speler van Bologna FC wel eens kunnen terugkeren naar de Serie A, waar AC Milan en SSC Napoli aan zijn mouw zouden trekken. Gezien zijn statistieken en het feit dat zijn contract loopt tot medio 2026, mag Club alvast rekenen op een aanzienlijke transfersom.

Club kan best meewerken aan het afscheid van Skov Olsen ...

Meest recent

'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

1
1
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

75
75
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

74
74
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

168
168
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

106
106
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

26
26
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

338
338
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

161
161
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

107
107
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

37
37
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

73
73
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

245
245
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

112
112
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

379
379
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

228
228
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

115
115
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

264
264
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

135
135
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

139
139

Meer sportnieuws