'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

1909 stemmen
'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

Club Brugge plaatste zich afgelopen donderdag als eerste Belgische ploeg ooit voor de halve finales van de Conference League. Na de zege op het veld van PAOK FC was de vreugde dan ook groot bij de uitgebreide Brugse delegatie. Enkel van Andreas Skov Olsen was op dat moment geen spoor te bekennen.

De Deense flankaanvaller was woensdag nochtans met de rest van de selectie op het vliegtuig naar Griekenland gestap. Ook al was hij net als Simon Mignolet en Casper Nielsen geblesseerd. Maar voor zo'n belangrijke wedstrijd in de clubgeschiedenis wou Club in de mate van het mogelijke met de voltallige selectie aanwezig zijn in Thessaloniki.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Koude oorlog

Daags nadien volgde echter een verrassende wending. Zo raakte bekend dat Skov Olsen de selectie had verlaten en naar Kopenhagen was afgezakt voor een tweede opinie over zijn blessure. Hier en daar werd geopperd dat het een persoonlijke beslissing was, interim-coach Nicky Hayen beweerde achteraf dat de Deen toestemming had voor zijn opvallende trip.

Maar Hayen voegde er ook aan toe dat hij vooral geen 'ontgoocheling' rond zijn team wou hebben op zo'n belangrijk moment. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Skov Olsen zich ontevreden voelt. Naar verluidt heeft hij grote twijfels bij de conclusies van de medische staff over zijn blessure. Volgens Het Laatste Nieuws is er zelfs al een jaartje sprake van een soort 'koude oorlog'.

MVP naar topcompetitie

Skov Olsen staat dan ook al een tijdje bekend als een vrij eigenwijze tot zelfs egocentrische speler, met name naast het veld. Een spijtige zaak want zijn sportieve meerwaarde staat buiten kijf. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld goed voor 23 goals en 8 assists. Wat dat betreft is hij zelfs MVP bij Club en dat ondanks de blessures waar hij ook dit seizoen weer mee kampte.

De kans is echter klein dat hij nog vaak in een blauw-zwart shirt te bewonderen zal zijn. Volgens HLN is het immers nagenoeg zeker dat hij komende zomer vertrekt. Ondanks zijn grillige gedrag heerst er alvast voldoende interesse. Zo zou de oud-speler van Bologna FC wel eens kunnen terugkeren naar de Serie A, waar AC Milan en SSC Napoli aan zijn mouw zouden trekken. Gezien zijn statistieken en het feit dat zijn contract loopt tot medio 2026, mag Club alvast rekenen op een aanzienlijke transfersom.

Club kan best meewerken aan het afscheid van Skov Olsen ...

Meest recent

Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

1
1
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

6
6
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

70
70
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

339
339
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

407
407
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

117
117
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

70
70
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

70
70
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

142
142
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

66
66
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

103
103
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

378
378
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

182
182
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

103
103
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

317
317
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

166
166
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

72
72
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

839
839
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

150
150
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

234
234

Meer sportnieuws