'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

door
'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

Club Brugge plaatste zich afgelopen donderdag als eerste Belgische ploeg ooit voor de halve finales van de Conference League. Na de zege op het veld van PAOK FC was de vreugde dan ook groot bij de uitgebreide Brugse delegatie. Enkel van Andreas Skov Olsen was op dat moment geen spoor te bekennen.

De Deense flankaanvaller was woensdag nochtans met de rest van de selectie op het vliegtuig naar Griekenland gestap. Ook al was hij net als Simon Mignolet en Casper Nielsen geblesseerd. Maar voor zo'n belangrijke wedstrijd in de clubgeschiedenis wou Club in de mate van het mogelijke met de voltallige selectie aanwezig zijn in Thessaloniki.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Koude oorlog

Daags nadien volgde echter een verrassende wending. Zo raakte bekend dat Skov Olsen de selectie had verlaten en naar Kopenhagen was afgezakt voor een tweede opinie over zijn blessure. Hier en daar werd geopperd dat het een persoonlijke beslissing was, interim-coach Nicky Hayen beweerde achteraf dat de Deen toestemming had voor zijn opvallende trip.

Maar Hayen voegde er ook aan toe dat hij vooral geen 'ontgoocheling' rond zijn team wou hebben op zo'n belangrijk moment. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Skov Olsen zich ontevreden voelt. Naar verluidt heeft hij grote twijfels bij de conclusies van de medische staff over zijn blessure. Volgens Het Laatste Nieuws is er zelfs al een jaartje sprake van een soort 'koude oorlog'.

MVP naar topcompetitie

Skov Olsen staat dan ook al een tijdje bekend als een vrij eigenwijze tot zelfs egocentrische speler, met name naast het veld. Een spijtige zaak want zijn sportieve meerwaarde staat buiten kijf. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld goed voor 23 goals en 8 assists. Wat dat betreft is hij zelfs MVP bij Club en dat ondanks de blessures waar hij ook dit seizoen weer mee kampte.

De kans is echter klein dat hij nog vaak in een blauw-zwart shirt te bewonderen zal zijn. Volgens HLN is het immers nagenoeg zeker dat hij komende zomer vertrekt. Ondanks zijn grillige gedrag heerst er alvast voldoende interesse. Zo zou de oud-speler van Bologna FC wel eens kunnen terugkeren naar de Serie A, waar AC Milan en SSC Napoli aan zijn mouw zouden trekken. Gezien zijn statistieken en het feit dat zijn contract loopt tot medio 2026, mag Club alvast rekenen op een aanzienlijke transfersom.

Club kan best meewerken aan het afscheid van Skov Olsen ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

76
76
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

93
93
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

45
45
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

62
62
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

76
76
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

162
162
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

51
51
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

32
32
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

635
635
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

423
423
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

218
218
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

405
405
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

232
232
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

161
161
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

237
237
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

211
211
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

828
828
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

134
134
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

330
330
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

400
400
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

551
551
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

468
468

Meer sportnieuws