'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

1909 stemmen
'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

Club Brugge plaatste zich afgelopen donderdag als eerste Belgische ploeg ooit voor de halve finales van de Conference League. Na de zege op het veld van PAOK FC was de vreugde dan ook groot bij de uitgebreide Brugse delegatie. Enkel van Andreas Skov Olsen was op dat moment geen spoor te bekennen.

De Deense flankaanvaller was woensdag nochtans met de rest van de selectie op het vliegtuig naar Griekenland gestap. Ook al was hij net als Simon Mignolet en Casper Nielsen geblesseerd. Maar voor zo'n belangrijke wedstrijd in de clubgeschiedenis wou Club in de mate van het mogelijke met de voltallige selectie aanwezig zijn in Thessaloniki.

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Koude oorlog

Daags nadien volgde echter een verrassende wending. Zo raakte bekend dat Skov Olsen de selectie had verlaten en naar Kopenhagen was afgezakt voor een tweede opinie over zijn blessure. Hier en daar werd geopperd dat het een persoonlijke beslissing was, interim-coach Nicky Hayen beweerde achteraf dat de Deen toestemming had voor zijn opvallende trip.

Maar Hayen voegde er ook aan toe dat hij vooral geen 'ontgoocheling' rond zijn team wou hebben op zo'n belangrijk moment. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Skov Olsen zich ontevreden voelt. Naar verluidt heeft hij grote twijfels bij de conclusies van de medische staff over zijn blessure. Volgens Het Laatste Nieuws is er zelfs al een jaartje sprake van een soort 'koude oorlog'.

MVP naar topcompetitie

Skov Olsen staat dan ook al een tijdje bekend als een vrij eigenwijze tot zelfs egocentrische speler, met name naast het veld. Een spijtige zaak want zijn sportieve meerwaarde staat buiten kijf. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld goed voor 23 goals en 8 assists. Wat dat betreft is hij zelfs MVP bij Club en dat ondanks de blessures waar hij ook dit seizoen weer mee kampte.

De kans is echter klein dat hij nog vaak in een blauw-zwart shirt te bewonderen zal zijn. Volgens HLN is het immers nagenoeg zeker dat hij komende zomer vertrekt. Ondanks zijn grillige gedrag heerst er alvast voldoende interesse. Zo zou de oud-speler van Bologna FC wel eens kunnen terugkeren naar de Serie A, waar AC Milan en SSC Napoli aan zijn mouw zouden trekken. Gezien zijn statistieken en het feit dat zijn contract loopt tot medio 2026, mag Club alvast rekenen op een aanzienlijke transfersom.

Club kan best meewerken aan het afscheid van Skov Olsen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

39
39
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

38
38
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

91
91
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

50
50
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

75
75
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

143
143
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

66
66
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

26
26
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

72
72
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

199
199
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

575
575
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

149
149
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

182
182
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

136
136
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

107
107
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

177
177
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

978
978
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

147
147
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

306
306
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

104
104
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

844
844
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

166
166
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

226
226
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

75
75

Meer sportnieuws