'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

1909 stemmen
'Afscheid nabij: absolute smaakmaker vertrekt bij Club'

Club Brugge plaatste zich afgelopen donderdag als eerste Belgische ploeg ooit voor de halve finales van de Conference League. Na de zege op het veld van PAOK FC was de vreugde dan ook groot bij de uitgebreide Brugse delegatie. Enkel van Andreas Skov Olsen was op dat moment geen spoor te bekennen.

De Deense flankaanvaller was woensdag nochtans met de rest van de selectie op het vliegtuig naar Griekenland gestap. Ook al was hij net als Simon Mignolet en Casper Nielsen geblesseerd. Maar voor zo'n belangrijke wedstrijd in de clubgeschiedenis wou Club in de mate van het mogelijke met de voltallige selectie aanwezig zijn in Thessaloniki.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Koude oorlog

Daags nadien volgde echter een verrassende wending. Zo raakte bekend dat Skov Olsen de selectie had verlaten en naar Kopenhagen was afgezakt voor een tweede opinie over zijn blessure. Hier en daar werd geopperd dat het een persoonlijke beslissing was, interim-coach Nicky Hayen beweerde achteraf dat de Deen toestemming had voor zijn opvallende trip.

Maar Hayen voegde er ook aan toe dat hij vooral geen 'ontgoocheling' rond zijn team wou hebben op zo'n belangrijk moment. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Skov Olsen zich ontevreden voelt. Naar verluidt heeft hij grote twijfels bij de conclusies van de medische staff over zijn blessure. Volgens Het Laatste Nieuws is er zelfs al een jaartje sprake van een soort 'koude oorlog'.

MVP naar topcompetitie

Skov Olsen staat dan ook al een tijdje bekend als een vrij eigenwijze tot zelfs egocentrische speler, met name naast het veld. Een spijtige zaak want zijn sportieve meerwaarde staat buiten kijf. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld goed voor 23 goals en 8 assists. Wat dat betreft is hij zelfs MVP bij Club en dat ondanks de blessures waar hij ook dit seizoen weer mee kampte.

De kans is echter klein dat hij nog vaak in een blauw-zwart shirt te bewonderen zal zijn. Volgens HLN is het immers nagenoeg zeker dat hij komende zomer vertrekt. Ondanks zijn grillige gedrag heerst er alvast voldoende interesse. Zo zou de oud-speler van Bologna FC wel eens kunnen terugkeren naar de Serie A, waar AC Milan en SSC Napoli aan zijn mouw zouden trekken. Gezien zijn statistieken en het feit dat zijn contract loopt tot medio 2026, mag Club alvast rekenen op een aanzienlijke transfersom.

Club kan best meewerken aan het afscheid van Skov Olsen ...

Meest recent

KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

12
12
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

113
113
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

234
234
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

125
125
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

79
79
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

154
154
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

107
107
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

407
407
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

60
60
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

96
96
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

141
141
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

485
485
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

74
74
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

466
466
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

279
279
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

109
109
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

206
206
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

621
621
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

169
169
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

87
87
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

242
242
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

518
518
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

251
251
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112

Meer sportnieuws