Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

door
Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

Club Brugge plaatste zich donderdag voor de halve finale van de Conference League, in de competitie kan het zondag zowaar over Union naar de tweede plaats wippen. Niets dan blije gezichten dus in Westkapelle, waar Nicky Hayen duidelijk voor een frisse wind heeft gezorgd.

Behalve de prima resultaten lijkt ook de groepssfeer beter dan onder zijn voorganger Ronny Deila. Hayen legt dan ook nog feller de nadruk op samenhorigheid in de kleedkamer. Zo wou hij dat ook de spelers die ontbraken omwille van een schorsing of blessure betrokken bleven in Griekenland.

Soap rond Skov Olsen

Uiteindelijk kreeg Andreas Skov Olsen evenwel alsnog de toestemming om de delegatie te verlaten en naar zijn thuisland Denemark te reizen voor een tweede opinie over diens heupblessure. Op zich niks bijzonders, ware het niet dat hij naar verluidt vertrok uit onenigheid met de medische staf.

Een spraakmakend verhaal dat door Hayen intussen min of meer ontkracht werd, maar bij de aanhang nog steeds een heet hangijzer vormt. Het Nieuwsblad besloot dan ook om haar oor eens te luisteren te leggen bij CEO Bob Madou, die kort zijn licht liet schijnen op de soap omtrent de winger.

Madou verschaft duidelijkheid

"Andreas wilde een extra opinie van een Deense dokter. Het is positief dat hij die zal krijgen. Hopelijk kunnen ze hem geruststellen en kan hij weer zichzelf zijn bij ons", klinkt het namelijk. Blauw-Zwart lijkt dus eerder uit te gaan van een soort mentale kwestie dan van een echt fysiek probleem.

Nog volgens de krant is Club alleszins allerminst van plan om Skov Olsen zomaar op te geven. Ondanks zijn soms nukkig gedrag heeft hij tenslotte niet alleen veel kwaliteiten, de 24-jarige Deen vertegenwoordigt ook nog altijd een hoge marktwaarde. Afwachten wanneer hij zijn terugkeer viert.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer zal vertrekken?

Meest recent

Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

12
12
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

3
3
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

22
22
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

146
146
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

141
141
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

169
169
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

65
65
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

20
20
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

38
38
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

46
46
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

68
68
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

64
64
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

107
107
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

158
158
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

56
56
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

232
232
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

206
206
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

180
180
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

142
142

Meer sportnieuws