Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

7 stemmen
Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

Club Brugge plaatste zich donderdag voor de halve finale van de Conference League, in de competitie kan het zondag zowaar over Union naar de tweede plaats wippen. Niets dan blije gezichten dus in Westkapelle, waar Nicky Hayen duidelijk voor een frisse wind heeft gezorgd.

Behalve de prima resultaten lijkt ook de groepssfeer beter dan onder zijn voorganger Ronny Deila. Hayen legt dan ook nog feller de nadruk op samenhorigheid in de kleedkamer. Zo wou hij dat ook de spelers die ontbraken omwille van een schorsing of blessure betrokken bleven in Griekenland.

Soap rond Skov Olsen

Uiteindelijk kreeg Andreas Skov Olsen evenwel alsnog de toestemming om de delegatie te verlaten en naar zijn thuisland Denemark te reizen voor een tweede opinie over diens heupblessure. Op zich niks bijzonders, ware het niet dat hij naar verluidt vertrok uit onenigheid met de medische staf.

Een spraakmakend verhaal dat door Hayen intussen min of meer ontkracht werd, maar bij de aanhang nog steeds een heet hangijzer vormt. Het Nieuwsblad besloot dan ook om haar oor eens te luisteren te leggen bij CEO Bob Madou, die kort zijn licht liet schijnen op de soap omtrent de winger.

Madou verschaft duidelijkheid

"Andreas wilde een extra opinie van een Deense dokter. Het is positief dat hij die zal krijgen. Hopelijk kunnen ze hem geruststellen en kan hij weer zichzelf zijn bij ons", klinkt het namelijk. Blauw-Zwart lijkt dus eerder uit te gaan van een soort mentale kwestie dan van een echt fysiek probleem.

Nog volgens de krant is Club alleszins allerminst van plan om Skov Olsen zomaar op te geven. Ondanks zijn soms nukkig gedrag heeft hij tenslotte niet alleen veel kwaliteiten, de 24-jarige Deen vertegenwoordigt ook nog altijd een hoge marktwaarde. Afwachten wanneer hij zijn terugkeer viert.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer zal vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

90
90
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

325
325
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

53
53
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

191
191
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

226
226
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

106
106
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

668
668
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

168
168
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

166
166
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1048
1048
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

674
674
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

840
840
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

804
804
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws