Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

7 stemmen
Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

Club Brugge plaatste zich donderdag voor de halve finale van de Conference League, in de competitie kan het zondag zowaar over Union naar de tweede plaats wippen. Niets dan blije gezichten dus in Westkapelle, waar Nicky Hayen duidelijk voor een frisse wind heeft gezorgd.

Behalve de prima resultaten lijkt ook de groepssfeer beter dan onder zijn voorganger Ronny Deila. Hayen legt dan ook nog feller de nadruk op samenhorigheid in de kleedkamer. Zo wou hij dat ook de spelers die ontbraken omwille van een schorsing of blessure betrokken bleven in Griekenland.

Soap rond Skov Olsen

Uiteindelijk kreeg Andreas Skov Olsen evenwel alsnog de toestemming om de delegatie te verlaten en naar zijn thuisland Denemark te reizen voor een tweede opinie over diens heupblessure. Op zich niks bijzonders, ware het niet dat hij naar verluidt vertrok uit onenigheid met de medische staf.

Een spraakmakend verhaal dat door Hayen intussen min of meer ontkracht werd, maar bij de aanhang nog steeds een heet hangijzer vormt. Het Nieuwsblad besloot dan ook om haar oor eens te luisteren te leggen bij CEO Bob Madou, die kort zijn licht liet schijnen op de soap omtrent de winger.

Madou verschaft duidelijkheid

"Andreas wilde een extra opinie van een Deense dokter. Het is positief dat hij die zal krijgen. Hopelijk kunnen ze hem geruststellen en kan hij weer zichzelf zijn bij ons", klinkt het namelijk. Blauw-Zwart lijkt dus eerder uit te gaan van een soort mentale kwestie dan van een echt fysiek probleem.

Nog volgens de krant is Club alleszins allerminst van plan om Skov Olsen zomaar op te geven. Ondanks zijn soms nukkig gedrag heeft hij tenslotte niet alleen veel kwaliteiten, de 24-jarige Deen vertegenwoordigt ook nog altijd een hoge marktwaarde. Afwachten wanneer hij zijn terugkeer viert.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer zal vertrekken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

3
3
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

40
40
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

34
34
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

167
167
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

133
133
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

184
184
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

52
52
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

255
255
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

148
148
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

448
448
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

115
115
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

87
87
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

357
357
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

134
134
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

766
766
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

226
226
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

128
128
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

218
218
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

250
250
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1669
1669
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

810
810
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

272
272
Buitenland kijkt ogen uit: deze Duivel steelt de show

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

932
932

Meer sportnieuws