Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

door
Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

Club Brugge plaatste zich donderdag voor de halve finale van de Conference League, in de competitie kan het zondag zowaar over Union naar de tweede plaats wippen. Niets dan blije gezichten dus in Westkapelle, waar Nicky Hayen duidelijk voor een frisse wind heeft gezorgd.

Behalve de prima resultaten lijkt ook de groepssfeer beter dan onder zijn voorganger Ronny Deila. Hayen legt dan ook nog feller de nadruk op samenhorigheid in de kleedkamer. Zo wou hij dat ook de spelers die ontbraken omwille van een schorsing of blessure betrokken bleven in Griekenland.

Soap rond Skov Olsen

Uiteindelijk kreeg Andreas Skov Olsen evenwel alsnog de toestemming om de delegatie te verlaten en naar zijn thuisland Denemark te reizen voor een tweede opinie over diens heupblessure. Op zich niks bijzonders, ware het niet dat hij naar verluidt vertrok uit onenigheid met de medische staf.

Een spraakmakend verhaal dat door Hayen intussen min of meer ontkracht werd, maar bij de aanhang nog steeds een heet hangijzer vormt. Het Nieuwsblad besloot dan ook om haar oor eens te luisteren te leggen bij CEO Bob Madou, die kort zijn licht liet schijnen op de soap omtrent de winger.

Madou verschaft duidelijkheid

"Andreas wilde een extra opinie van een Deense dokter. Het is positief dat hij die zal krijgen. Hopelijk kunnen ze hem geruststellen en kan hij weer zichzelf zijn bij ons", klinkt het namelijk. Blauw-Zwart lijkt dus eerder uit te gaan van een soort mentale kwestie dan van een echt fysiek probleem.

Nog volgens de krant is Club alleszins allerminst van plan om Skov Olsen zomaar op te geven. Ondanks zijn soms nukkig gedrag heeft hij tenslotte niet alleen veel kwaliteiten, de 24-jarige Deen vertegenwoordigt ook nog altijd een hoge marktwaarde. Afwachten wanneer hij zijn terugkeer viert.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer zal vertrekken?

Meest recent

Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

39
39
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

39
39
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

23
23
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

32
32
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

15
15
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

91
91
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

74
74
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

45
45
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

81
81
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

338
338
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

123
123
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

502
502
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

549
549
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

82
82
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

365
365
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

236
236
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

304
304
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

72
72
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

583
583
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

193
193
Coosemans looft Club-speler: "Sprak met Hans en Simon ..."

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een hoopgevend resultaat geboekt. De Brusselaars gingen namelijk ...

329
329
"De Gouden Schoen 2026" - Grote uitblinker in Club-Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten verdeeld in hun onderlinge duel. Een ...

324
324
Genkse wonde blootgelegd: "Stond soms op een eiland"

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

136
136

Meer sportnieuws