Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

7 stemmen
Club Brugge-bestuur laat licht schijnen op Skov Olsen-soap

Club Brugge plaatste zich donderdag voor de halve finale van de Conference League, in de competitie kan het zondag zowaar over Union naar de tweede plaats wippen. Niets dan blije gezichten dus in Westkapelle, waar Nicky Hayen duidelijk voor een frisse wind heeft gezorgd.

Behalve de prima resultaten lijkt ook de groepssfeer beter dan onder zijn voorganger Ronny Deila. Hayen legt dan ook nog feller de nadruk op samenhorigheid in de kleedkamer. Zo wou hij dat ook de spelers die ontbraken omwille van een schorsing of blessure betrokken bleven in Griekenland.

Soap rond Skov Olsen

Uiteindelijk kreeg Andreas Skov Olsen evenwel alsnog de toestemming om de delegatie te verlaten en naar zijn thuisland Denemark te reizen voor een tweede opinie over diens heupblessure. Op zich niks bijzonders, ware het niet dat hij naar verluidt vertrok uit onenigheid met de medische staf.

Een spraakmakend verhaal dat door Hayen intussen min of meer ontkracht werd, maar bij de aanhang nog steeds een heet hangijzer vormt. Het Nieuwsblad besloot dan ook om haar oor eens te luisteren te leggen bij CEO Bob Madou, die kort zijn licht liet schijnen op de soap omtrent de winger.

Madou verschaft duidelijkheid

"Andreas wilde een extra opinie van een Deense dokter. Het is positief dat hij die zal krijgen. Hopelijk kunnen ze hem geruststellen en kan hij weer zichzelf zijn bij ons", klinkt het namelijk. Blauw-Zwart lijkt dus eerder uit te gaan van een soort mentale kwestie dan van een echt fysiek probleem.

Nog volgens de krant is Club alleszins allerminst van plan om Skov Olsen zomaar op te geven. Ondanks zijn soms nukkig gedrag heeft hij tenslotte niet alleen veel kwaliteiten, de 24-jarige Deen vertegenwoordigt ook nog altijd een hoge marktwaarde. Afwachten wanneer hij zijn terugkeer viert.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer zal vertrekken?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

31
31
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

24
24
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

11
11
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

12
12
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

60
60
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

121
121
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

403
403
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

41
41
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

272
272
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

56
56
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

205
205
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

645
645
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

312
312
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

405
405
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

590
590
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

374
374
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

157
157
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

64
64
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

161
161
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61

Meer sportnieuws