Hein schiet op Club Brugge: "Hoeveel positieve aandacht kregen ze al niet?"

door
Hein schiet op Club Brugge:

AA Gent opent zaterdag de deuren voor KV Mechelen, een belangrijke wedstrijd in de strijd in de Europe Play-offs. Dat beseft ook coach Hein Vanhaezebrouck, die ondertussen met afgunst richting Club Brugge kijkt.

Gent leed op de vorige speeldag een nederlaag bij OH Leuven, waardoor KVM wat dichterbij kon sluipen. De kloof tussen beide ploegen bedraagt één punt. De Kakkers kunnen bij winst dus naar de kop springen in de strijd om het laatste Europese ticket.

LEES OOK: Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

Hein wil een efficiënt Gent

Vanhaezebrouck is voorzichtig voor de komst van KVM. "Mechelen en STVV zijn de betere ploegen in deze reeks maar in Leuven verloren we ook", vertelde hij vrijdag aan de pers. "Toch gaat het in voetbal niet altijd om wie de beste ploeg is, anders stond Rijsel altijd in de halve finale van de Conference League en zat Man City in de halve finale van de Champions League."

"Het gaat om efficiëntie (...) Qua efficiëntie was het bij ons enkele speeldagen een hoogmis en vorige week was het iets minder", weet Vanhaezebrouck, die daarna dieper inging op het Europese parcours van Club Brugge.

Club Brugge krijgt meer aandacht dan Gent

Vanhaezebrouck vindt dat Club veel aandacht krijgt tijdens zijn Europese parcours. "Hoeveel positieve publiciteit kreeg Club Brugge al niet voor de match in Griekenland, gewoon omdat er maar één ploeg nog in Europa actief was. Wij hebben dat in mindere mate meegemaakt, al is Gent voor de pers nog niet hetzelfde als Brugge", merkte hij op.

"Dit is ons dit seizoen helaas niet gegund geweest. Dat doet ook pijn voor onze fans", ging HVH verder. "Terecht dus dat er nu een zekere blik van jaloezie is richting Brugge, al zijn we ook blij dat er een Belgische club zo ver doorstoot. Wij hebben evenwel ook vaak het Europese verhaal geschreven na Nieuwjaar."

Heeft Vanhaezebrouck gelijk?

Meest recent

PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

8
8
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

19
19
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

31
31
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

100
100
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

65
65
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

15
15
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

93
93
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

74
74
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

120
120
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

65
65
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

59
59
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

374
374
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

132
132
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

151
151
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

36
36
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

59
59
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

140
140
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

119
119
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

257
257
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

211
211
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

43
43
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

24
24
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

49
49
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

320
320

Meer sportnieuws