Onverwachte uitblinker bij sterk Club: "Kost nu al 15 miljoen"

door
Onverwachte uitblinker bij sterk Club:

Club Brugge kreeg donderdagavond een uitgelezen kans om zich te plaatsen voor de halve finales van de Conference League. Blauw-Zwart had zijn heenmatch tegen PAOK FC namelijk met 1-0 gewonnen. En na de eerste helft van de return kon het zowaar op een dubbele voorsprong gaan rusten.

Door de nipte zege op Jan Breydel, begonnen de Bruggelingen met een kleine maar belangrijke bonus aan de return. Hierdoor waren de Grieken immers genoodzaakt om ten aanval te trekken. Daar kon de ploeg van interim-coach Nicky Hayen van proberen te profiteren op de tegenaanval.

LEES OOK: DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Club maakt indruk

Zoals verwacht begon PAOK voortvarend aan de wedstrijd met veel aanvallende drang. Daarbij werd het ondersteund door de vurige thuisaanhang. Maar Club bleek allerminst onder de indruk van die omstandigheden. Met heel wat lef probeerde Blauw-Zwart onder de Griekse druk uit te voetballen.

Bovendien toonden de bezoekers zich levensgevaarlijk op de counter. Met name Ferran Jutgla werd enkele keren goed de diepte ingestuurd, Hugo Vetlesen mikte de bal dan weer over. En na goed een halfuur spelen konden de Bruggelingen de match helemaal naar zich toetrekken.

Sterke Sabbe

De jonge Kyriani Sabbe werd goed diep gestuurd en pakte vervolgens uit met een geweldige pass op Jutgla, die de bal maar had binnen te tikken. Een uitstekend en vooral cruciaal doelpunt. Op het sociale medium 'X' werd vooral de rol van Sabbe in de verf gezet. En niet alleen met zijn assist maakte de jonge back indruk.

Hoewel hij nog altijd maar 19 jaar is speelde Sabbe complexloos ondanks de omstandigheden. Heel wat volgers zien voor hem dan ook een mooie toekomst weggelegd. Overigens maakte Jutgla er vlak voor rust 0-2 van, waardoor Club helemaal op rozen zit.

Sabbe is een toekomstige Rode Duivel ...

Meest recent

"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

2
2
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

15
15
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

55
55
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

161
161
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

127
127
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

38
38
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

225
225
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

329
329
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

327
327
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

210
210
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

130
130
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

329
329
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

110
110
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

93
93
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

404
404
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

365
365
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

200
200
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

286
286
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

472
472
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

377
377

Meer sportnieuws