Onverwachte uitblinker bij sterk Club: "Kost nu al 15 miljoen"

771 stemmen
Onverwachte uitblinker bij sterk Club:

Club Brugge kreeg donderdagavond een uitgelezen kans om zich te plaatsen voor de halve finales van de Conference League. Blauw-Zwart had zijn heenmatch tegen PAOK FC namelijk met 1-0 gewonnen. En na de eerste helft van de return kon het zowaar op een dubbele voorsprong gaan rusten.

Door de nipte zege op Jan Breydel, begonnen de Bruggelingen met een kleine maar belangrijke bonus aan de return. Hierdoor waren de Grieken immers genoodzaakt om ten aanval te trekken. Daar kon de ploeg van interim-coach Nicky Hayen van proberen te profiteren op de tegenaanval.

LEES OOK: "Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club maakt indruk

Zoals verwacht begon PAOK voortvarend aan de wedstrijd met veel aanvallende drang. Daarbij werd het ondersteund door de vurige thuisaanhang. Maar Club bleek allerminst onder de indruk van die omstandigheden. Met heel wat lef probeerde Blauw-Zwart onder de Griekse druk uit te voetballen.

Bovendien toonden de bezoekers zich levensgevaarlijk op de counter. Met name Ferran Jutgla werd enkele keren goed de diepte ingestuurd, Hugo Vetlesen mikte de bal dan weer over. En na goed een halfuur spelen konden de Bruggelingen de match helemaal naar zich toetrekken.

Sterke Sabbe

De jonge Kyriani Sabbe werd goed diep gestuurd en pakte vervolgens uit met een geweldige pass op Jutgla, die de bal maar had binnen te tikken. Een uitstekend en vooral cruciaal doelpunt. Op het sociale medium 'X' werd vooral de rol van Sabbe in de verf gezet. En niet alleen met zijn assist maakte de jonge back indruk.

Hoewel hij nog altijd maar 19 jaar is speelde Sabbe complexloos ondanks de omstandigheden. Heel wat volgers zien voor hem dan ook een mooie toekomst weggelegd. Overigens maakte Jutgla er vlak voor rust 0-2 van, waardoor Club helemaal op rozen zit.

Sabbe is een toekomstige Rode Duivel ...

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

23
23
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

26
26
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

60
60
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

148
148
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

156
156
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

74
74
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

443
443
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

167
167
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

454
454
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

154
154
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

233
233
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

253
253
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

106
106
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

147
147

Meer sportnieuws