Onverwachte uitblinker bij sterk Club: "Kost nu al 15 miljoen"

771
Onverwachte uitblinker bij sterk Club:

Club Brugge kreeg donderdagavond een uitgelezen kans om zich te plaatsen voor de halve finales van de Conference League. Blauw-Zwart had zijn heenmatch tegen PAOK FC namelijk met 1-0 gewonnen. En na de eerste helft van de return kon het zowaar op een dubbele voorsprong gaan rusten.

Door de nipte zege op Jan Breydel, begonnen de Bruggelingen met een kleine maar belangrijke bonus aan de return. Hierdoor waren de Grieken immers genoodzaakt om ten aanval te trekken. Daar kon de ploeg van interim-coach Nicky Hayen van proberen te profiteren op de tegenaanval.

LEES OOK: Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Club maakt indruk

Zoals verwacht begon PAOK voortvarend aan de wedstrijd met veel aanvallende drang. Daarbij werd het ondersteund door de vurige thuisaanhang. Maar Club bleek allerminst onder de indruk van die omstandigheden. Met heel wat lef probeerde Blauw-Zwart onder de Griekse druk uit te voetballen.

Bovendien toonden de bezoekers zich levensgevaarlijk op de counter. Met name Ferran Jutgla werd enkele keren goed de diepte ingestuurd, Hugo Vetlesen mikte de bal dan weer over. En na goed een halfuur spelen konden de Bruggelingen de match helemaal naar zich toetrekken.

Sterke Sabbe

De jonge Kyriani Sabbe werd goed diep gestuurd en pakte vervolgens uit met een geweldige pass op Jutgla, die de bal maar had binnen te tikken. Een uitstekend en vooral cruciaal doelpunt. Op het sociale medium 'X' werd vooral de rol van Sabbe in de verf gezet. En niet alleen met zijn assist maakte de jonge back indruk.

Hoewel hij nog altijd maar 19 jaar is speelde Sabbe complexloos ondanks de omstandigheden. Heel wat volgers zien voor hem dan ook een mooie toekomst weggelegd. Overigens maakte Jutgla er vlak voor rust 0-2 van, waardoor Club helemaal op rozen zit.

Sabbe is een toekomstige Rode Duivel ...

Meest recent

'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

7
7
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

19
19
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

55
55
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

98
98
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

94
94
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

112
112
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

168
168
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

216
216
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

84
84
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1022
1022
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

170
170
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

404
404

Meer sportnieuws