Fans Beerschot ondernemen actie: "Rot op, garnaal!"

door
Fans Beerschot ondernemen actie:

Vrijdagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Voor Beerschot VA, sinds vorig weekend kampioen, staat er dan logischerwijs niets meer op het spel. De voorbereidingen op volgend seizoen zijn dan ook al bezig, al stuit één beslissing de supporters meteen tegen de borst.

Beerschot was al zeker van zijn ticket naar de Jupiler Pro League en daar kwam afgelopen weekend ook nog de titel bovenop. Vrijdag zullen coach Dirk Kuyt en zijn spelers hun trofee in ontvangst mogen nemen. Ondertussen is het bestuur echter al druk in de weer met het komende seizoen. 

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Bedenkelijke benoeming

Zo werd begin deze week zelfs een nieuwe sterk man aangesteld: Thorsten Theys. De West-Vlaming was eerder al actief bij KV Oostende als COO en CFO. In principe moet hij bij Beerschot de vertrekkende CEO Frédéric Van den Steen overnemen. Maar zijn aanstelling zorgde meteen voor commotie.

De Vlaamse investeerders hadden immers behoorlijke twijfels bij zijn benoeming. Maar de Saudische hoofdeigenaars van United World drukten zijn kandidatuur er toch door. Voorlopig wordt Theys officieel gezien wel aangesteld als 'consultant'. In die hoedanigheid zal hij de club doorlichten. Nadien wordt hij in principe benoemd als CEO.

Supporters sceptisch

Zijn aanwerving deed dus al wat stof opwaaien. En ook de achterban blijkt niet bepaald enthousiast. Zo verscheen op de sociale media al heel wat kritiek op zijn benoeming. Daarbij wordt regelmatig bewezen naar de KVO-docureeks 'Kustboys', waarin Theys behoorlijk hautain tot zelfs arrogant overkomt.

Bepaalde aanhangers ondernamen inmiddels zelfs actie. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de motor van Theys donderdagavond door onbekenden aan een ketting werd gelegd. Er hing ook een papiertje bij met daarop een niet mis te verstane boodschap: 'Rot op garnaal! Niet welkom op’t Kiel!'.

De Saudische eigenaars zijn nefast voor de toekomst van Beerschot ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

144
144
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

204
204
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

36
36
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

87
87
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

44
44
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

59
59
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

47
47
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

643
643
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

222
222
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

278
278
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

77
77
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

505
505
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

108
108
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

149
149
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1174
1174

Meer sportnieuws