Fans Beerschot ondernemen actie: "Rot op, garnaal!"

716 stemmen
Fans Beerschot ondernemen actie:

Vrijdagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Voor Beerschot VA, sinds vorig weekend kampioen, staat er dan logischerwijs niets meer op het spel. De voorbereidingen op volgend seizoen zijn dan ook al bezig, al stuit één beslissing de supporters meteen tegen de borst.

Beerschot was al zeker van zijn ticket naar de Jupiler Pro League en daar kwam afgelopen weekend ook nog de titel bovenop. Vrijdag zullen coach Dirk Kuyt en zijn spelers hun trofee in ontvangst mogen nemen. Ondertussen is het bestuur echter al druk in de weer met het komende seizoen. 

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Bedenkelijke benoeming

Zo werd begin deze week zelfs een nieuwe sterk man aangesteld: Thorsten Theys. De West-Vlaming was eerder al actief bij KV Oostende als COO en CFO. In principe moet hij bij Beerschot de vertrekkende CEO Frédéric Van den Steen overnemen. Maar zijn aanstelling zorgde meteen voor commotie.

De Vlaamse investeerders hadden immers behoorlijke twijfels bij zijn benoeming. Maar de Saudische hoofdeigenaars van United World drukten zijn kandidatuur er toch door. Voorlopig wordt Theys officieel gezien wel aangesteld als 'consultant'. In die hoedanigheid zal hij de club doorlichten. Nadien wordt hij in principe benoemd als CEO.

Supporters sceptisch

Zijn aanwerving deed dus al wat stof opwaaien. En ook de achterban blijkt niet bepaald enthousiast. Zo verscheen op de sociale media al heel wat kritiek op zijn benoeming. Daarbij wordt regelmatig bewezen naar de KVO-docureeks 'Kustboys', waarin Theys behoorlijk hautain tot zelfs arrogant overkomt.

Bepaalde aanhangers ondernamen inmiddels zelfs actie. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de motor van Theys donderdagavond door onbekenden aan een ketting werd gelegd. Er hing ook een papiertje bij met daarop een niet mis te verstane boodschap: 'Rot op garnaal! Niet welkom op’t Kiel!'.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet
130

De Saudische eigenaars zijn nefast voor de toekomst van Beerschot ...

Meest recent

'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

9
9
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

28
28
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

33
33
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

226
226
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

46
46
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

31
31
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

430
430
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

509
509
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

74
74
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

149
149
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

16
16
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

262
262
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

164
164
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

98
98
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

156
156
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

318
318
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

279
279
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

113
113
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

445
445
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

748
748
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

145
145
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

341
341
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

174
174
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

90
90

Meer sportnieuws