Fans Beerschot ondernemen actie: "Rot op, garnaal!"

716 stemmen
Fans Beerschot ondernemen actie:

Vrijdagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Voor Beerschot VA, sinds vorig weekend kampioen, staat er dan logischerwijs niets meer op het spel. De voorbereidingen op volgend seizoen zijn dan ook al bezig, al stuit één beslissing de supporters meteen tegen de borst.

Beerschot was al zeker van zijn ticket naar de Jupiler Pro League en daar kwam afgelopen weekend ook nog de titel bovenop. Vrijdag zullen coach Dirk Kuyt en zijn spelers hun trofee in ontvangst mogen nemen. Ondertussen is het bestuur echter al druk in de weer met het komende seizoen. 

LEES OOK: Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

Bedenkelijke benoeming

Zo werd begin deze week zelfs een nieuwe sterk man aangesteld: Thorsten Theys. De West-Vlaming was eerder al actief bij KV Oostende als COO en CFO. In principe moet hij bij Beerschot de vertrekkende CEO Frédéric Van den Steen overnemen. Maar zijn aanstelling zorgde meteen voor commotie.

De Vlaamse investeerders hadden immers behoorlijke twijfels bij zijn benoeming. Maar de Saudische hoofdeigenaars van United World drukten zijn kandidatuur er toch door. Voorlopig wordt Theys officieel gezien wel aangesteld als 'consultant'. In die hoedanigheid zal hij de club doorlichten. Nadien wordt hij in principe benoemd als CEO.

Supporters sceptisch

Zijn aanwerving deed dus al wat stof opwaaien. En ook de achterban blijkt niet bepaald enthousiast. Zo verscheen op de sociale media al heel wat kritiek op zijn benoeming. Daarbij wordt regelmatig bewezen naar de KVO-docureeks 'Kustboys', waarin Theys behoorlijk hautain tot zelfs arrogant overkomt.

Bepaalde aanhangers ondernamen inmiddels zelfs actie. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de motor van Theys donderdagavond door onbekenden aan een ketting werd gelegd. Er hing ook een papiertje bij met daarop een niet mis te verstane boodschap: 'Rot op garnaal! Niet welkom op’t Kiel!'.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel
67

De Saudische eigenaars zijn nefast voor de toekomst van Beerschot ...

Meest recent

STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

24
24
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

28
28
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

54
54
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

120
120
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

124
124
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

101
101
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

114
114
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

232
232
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

182
182
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

398
398
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

199
199
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

93
93
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

435
435
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

253
253
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

251
251
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

181
181
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

354
354
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

186
186
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

212
212
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

234
234
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

882
882
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

183
183

Meer sportnieuws