Fans Beerschot ondernemen actie: "Rot op, garnaal!"

door
Fans Beerschot ondernemen actie:

Vrijdagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Voor Beerschot VA, sinds vorig weekend kampioen, staat er dan logischerwijs niets meer op het spel. De voorbereidingen op volgend seizoen zijn dan ook al bezig, al stuit één beslissing de supporters meteen tegen de borst.

Beerschot was al zeker van zijn ticket naar de Jupiler Pro League en daar kwam afgelopen weekend ook nog de titel bovenop. Vrijdag zullen coach Dirk Kuyt en zijn spelers hun trofee in ontvangst mogen nemen. Ondertussen is het bestuur echter al druk in de weer met het komende seizoen. 

LEES OOK: Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Bedenkelijke benoeming

Zo werd begin deze week zelfs een nieuwe sterk man aangesteld: Thorsten Theys. De West-Vlaming was eerder al actief bij KV Oostende als COO en CFO. In principe moet hij bij Beerschot de vertrekkende CEO Frédéric Van den Steen overnemen. Maar zijn aanstelling zorgde meteen voor commotie.

De Vlaamse investeerders hadden immers behoorlijke twijfels bij zijn benoeming. Maar de Saudische hoofdeigenaars van United World drukten zijn kandidatuur er toch door. Voorlopig wordt Theys officieel gezien wel aangesteld als 'consultant'. In die hoedanigheid zal hij de club doorlichten. Nadien wordt hij in principe benoemd als CEO.

Supporters sceptisch

Zijn aanwerving deed dus al wat stof opwaaien. En ook de achterban blijkt niet bepaald enthousiast. Zo verscheen op de sociale media al heel wat kritiek op zijn benoeming. Daarbij wordt regelmatig bewezen naar de KVO-docureeks 'Kustboys', waarin Theys behoorlijk hautain tot zelfs arrogant overkomt.

Bepaalde aanhangers ondernamen inmiddels zelfs actie. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de motor van Theys donderdagavond door onbekenden aan een ketting werd gelegd. Er hing ook een papiertje bij met daarop een niet mis te verstane boodschap: 'Rot op garnaal! Niet welkom op’t Kiel!'.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
4

De Saudische eigenaars zijn nefast voor de toekomst van Beerschot ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

3
3
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

10
10
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

10
10
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

18
18
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

69
69
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

46
46
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

13
13
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

133
133
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

163
163
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

42
42
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

101
101
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

324
324
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

52
52
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

233
233
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

200
200
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

79
79
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

27
27
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

199
199
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

79
79
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

130
130
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

400
400
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws