Hayen zorgt voor één verrassing in Europese basisploeg

257
Hayen zorgt voor één verrassing in Europese basisploeg

Club Brugge wil zich donderdagavond als eerste Belgische ploeg verzekeren van een plek in de halve finales van de Conference League. Daarvoor moet het tegen PAOK FC een 1-0-voorsprong verdedigen. De terugmatch in het Toumba Stadion gaat om 21u van start.

Blauw-Zwart hield dus een kleine bonus over aan de heenmatch, maar betaalde daar wel een prijs op. Mechele, De Cuyper en Thiago liepen immers tegen hun derde gele kaart van de campagne aan en zijn dus geschorst voor de terugwedstrijd van donderdagavond.

Daarnaast moet interim-coach Hayen ook enkele geblesseerden missen. Mignolet, Nielsen en Skov Olsen zijn namelijk niet op tijd weer fit geraakt. Die laatste heeft de selectie zelfs verlaten en trok plotsklaps naar Kopenhagen voor een tweede opinie over zijn heupblessure.

LEES OOK: Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Balanta in defensie

De Bruggelingen zullen de klus in Griekenland dus moeten klaren zonder zes potentiële basisspelers. Het was dan ook uitkijken naar de elf namen die Hayen aan de aftrap zou brengen. In doel houdt hij weinig verrassend vast aan Jackers, die een goede beurt maakt in afwezigheid.

Het sluitstuk krijgt een behoorlijk onuitgegeven defensie voor zich. Zo verrast Hayen door Balanta uit te spelen op de plek van Mechele. Odoi, Spileers en Boyata beginnen dus op de bank. Balanta, een middenvelder van nature, krijgt centraal achterin het gezelschap van Ordoñez. Sabbe en Meijer zijn de backs van dienst.

Jutgla vervangt Thiago

Op het middenveld houdt Hayen logischerwijs vast aan de driehoek met Vanaken, Vetlesen en Onyedika. Voorin neemt Jutgla dan weer het plekje van de geschorste Thiago in. De Spaanse spits krijgt daarbij de steun van Skoras en Nusa, die op zijn beurt de voorkeur behoudt op Zinckernagel.

Wie haalt de halve finale?

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

16
16
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

38
38
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

37
37
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

39
39
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

137
137
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

203
203
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

69
69
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

393
393
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

395
395
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

195
195
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

192
192
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1669
1669
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

389
389
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

307
307
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

328
328
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws