Genk-flop stuurt boodschap naar Vrancken & De Condé

door
Genk-flop stuurt boodschap naar Vrancken & De Condé

Na een fraaie zeven op negen krijgt KRC Genk zaterdag Anderlecht over de vloer. Het ideale moment voor de Limburgers om hun ambities kracht bij te zetten. En voor een mislukte winteraanwinst om zich eindelijk in de gratie van Wouter Vrancken te spelen.

Tenslotte kan de coach geen beroep doen op Joris Kayembe, die geschorst is omwille van zijn aandeel in de beruchte salonremise tegen Westerlo. Een aderlating van formaat, want in de nieuwe veldbezetting voelt de linksback zich als een vis in het water. Zo was hij afgelopen weekend tegen Cercle Brugge nog goed voor een assist.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Herkansing voor Sobol

Zijn logische vervanger is uiteraard Eduard Sobol, die in januari werd gehuurd om het vertrek van Gerardo Arteaga op te vangen. Alleen beleefde de straks 29-jarige Oekraïner, die zaterdag zijn verjaardag viert, nog niet veel plezier aan zijn tijdelijke overstap richting de Cegeka Arena. Integendeel: voorlopig dreigt hij een miscast te zijn.

Nadat hij in zijn eerste optredens niet bepaald een goede indruk wist te maken kwam Sobol de voorbije weken alleszins nauwelijks nog in actie. Zijn laatste basisplaats dateert ondertussen alweer van midden februari tegen RWDM. Sindsdien kreeg Kayembe steevast de voorkeur en mocht hij alleen nog een paar keer (kort) invallen.

Boodschap voor De Condé

De kans dat Dimitri de Condé zijn aankoopoptie bij RC Strasbourg, waarvan het precieze bedrag weliswaar nog onbekend is, zal lichten oogt momenteel dan ook bijzonder klein. Al hoopt Sobol zelf toch nog steeds op een definitieve transfer. "Ik zou hier graag willen blijven", vertelt de 29-voudig international aan Het Belang van Limburg.

"Ik voel me goed binnen de club en zie wel een toekomst voor mezelf en mijn gezin. We voelen ons helemaal thuis in België", aldus Sobol, die eerder al bij Club Brugge speelde. De komende weken krijgt hij de kans om het bestuur te overtuigen. "Ik weet nog niet of ik mag starten, maar ik ben er alleszins klaar voor", klinkt het nog tot slot.

Sobol verdient meer kansen bij Genk

Meest recent

FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

4
4
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

6
6
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

33
33
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

111
111
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

55
55
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

278
278
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

137
137
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

39
39
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

43
43
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

156
156
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

332
332
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

476
476
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

63
63
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

986
986
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

255
255
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

803
803
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

221
221
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

441
441
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

44
44
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

158
158
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

81
81
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

396
396

Meer sportnieuws