Genk-flop stuurt boodschap naar Vrancken & De Condé

door
Genk-flop stuurt boodschap naar Vrancken & De Condé

Na een fraaie zeven op negen krijgt KRC Genk zaterdag Anderlecht over de vloer. Het ideale moment voor de Limburgers om hun ambities kracht bij te zetten. En voor een mislukte winteraanwinst om zich eindelijk in de gratie van Wouter Vrancken te spelen.

Tenslotte kan de coach geen beroep doen op Joris Kayembe, die geschorst is omwille van zijn aandeel in de beruchte salonremise tegen Westerlo. Een aderlating van formaat, want in de nieuwe veldbezetting voelt de linksback zich als een vis in het water. Zo was hij afgelopen weekend tegen Cercle Brugge nog goed voor een assist.

LEES OOK: "Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

Herkansing voor Sobol

Zijn logische vervanger is uiteraard Eduard Sobol, die in januari werd gehuurd om het vertrek van Gerardo Arteaga op te vangen. Alleen beleefde de straks 29-jarige Oekraïner, die zaterdag zijn verjaardag viert, nog niet veel plezier aan zijn tijdelijke overstap richting de Cegeka Arena. Integendeel: voorlopig dreigt hij een miscast te zijn.

Nadat hij in zijn eerste optredens niet bepaald een goede indruk wist te maken kwam Sobol de voorbije weken alleszins nauwelijks nog in actie. Zijn laatste basisplaats dateert ondertussen alweer van midden februari tegen RWDM. Sindsdien kreeg Kayembe steevast de voorkeur en mocht hij alleen nog een paar keer (kort) invallen.

Boodschap voor De Condé

De kans dat Dimitri de Condé zijn aankoopoptie bij RC Strasbourg, waarvan het precieze bedrag weliswaar nog onbekend is, zal lichten oogt momenteel dan ook bijzonder klein. Al hoopt Sobol zelf toch nog steeds op een definitieve transfer. "Ik zou hier graag willen blijven", vertelt de 29-voudig international aan Het Belang van Limburg.

"Ik voel me goed binnen de club en zie wel een toekomst voor mezelf en mijn gezin. We voelen ons helemaal thuis in België", aldus Sobol, die eerder al bij Club Brugge speelde. De komende weken krijgt hij de kans om het bestuur te overtuigen. "Ik weet nog niet of ik mag starten, maar ik ben er alleszins klaar voor", klinkt het nog tot slot.

Sobol verdient meer kansen bij Genk

Meest recent

"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

80
80
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

311
311
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

95
95
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

34
34
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

334
334
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

212
212
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

138
138
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

66
66
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

127
127
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

382
382
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

43
43
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

72
72
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

385
385
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

171
171
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

193
193
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

222
222
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

326
326
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

288
288
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

48
48
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

117
117
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

133
133
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

101
101
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

324
324
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

229
229

Meer sportnieuws