Bayern naar halve finales UCL, verlengingen in Manchester

109 stemmen
Bayern naar halve finales UCL, verlengingen in Manchester

Bayern München heeft zich donderdagavond als derde ploeg geplaatst voor de halve finales van de Champions League. De Duitse grootmacht had voldoende aan een 1-0-zege tegen het Arsenal FC van invaller Leandro Trossard. In Manchester City-Real Madrid kwam het dan weer tot verlengingen ondanks een goal van Kevin De Bruyne.

Bayern heeft in eigen land een teleurstellend seizoen achter de rug. In de Duitse beker werd het zowaar gewipt door het verrassende Saarbrücken. In de Bundesliga moest het dan weer lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen afgelopen weekend de titel kon vieren.

De Champions League is dus de enige kans om nog een hoofdprijs te pakken dit seizoen. Maar om de halve finales te halen moest Der Rekordmeister dus voorbij Arsenal zien te geraken. En de heenmatch in Londen had geen verschillen opgeleverd: 2-2-eindstand.

LEES OOK: Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Sterk Bayern

De Duitsers moesten de klus op eigen veld dus zien te klaren. In de eerste helft was het evenwel moeilijk om het verschil te maken. Na een tactisch steekspel stond het aan de rust nog steeds 0-0, al groeide Bayern wel goed in de wedstrijd.

Na de pauze kon de ploeg van coach Tuchel de partij volledig naar zich toetrekken. Goretzka en Guerreiro deden het doelhout ook trillen. En na goed een uur spelen werd de thuisploeg ook beloond voor die aanvalslust.

Kimmich doet het

Het was uitgerekend aanvoerder Kimmich die de actie opzette en vervolgens ook netjes binnen kopte. Voor Arsenal-coach Arteta was dat het signaal om Trossard tussen de lijnen te brengen, maar de supersub kon dit keer niet scoren. En zo eindigde het uiteindelijk op 1-0. Na Borussia Dortmund staat dus een tweede Duitse club in de halve finales.

Bayern wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

4
4
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

13
13
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

124
124
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

67
67
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

151
151
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

152
152
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

193
193
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

193
193
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

879
879
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

384
384
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

212
212
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

228
228
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

378
378
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

319
319
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

282
282
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

357
357
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

482
482
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

376
376
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

209
209
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

360
360
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

368
368

Meer sportnieuws