Bayern naar halve finales UCL, verlengingen in Manchester

door
Bayern naar halve finales UCL, verlengingen in Manchester

Bayern München heeft zich donderdagavond als derde ploeg geplaatst voor de halve finales van de Champions League. De Duitse grootmacht had voldoende aan een 1-0-zege tegen het Arsenal FC van invaller Leandro Trossard. In Manchester City-Real Madrid kwam het dan weer tot verlengingen ondanks een goal van Kevin De Bruyne.

Bayern heeft in eigen land een teleurstellend seizoen achter de rug. In de Duitse beker werd het zowaar gewipt door het verrassende Saarbrücken. In de Bundesliga moest het dan weer lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen afgelopen weekend de titel kon vieren.

De Champions League is dus de enige kans om nog een hoofdprijs te pakken dit seizoen. Maar om de halve finales te halen moest Der Rekordmeister dus voorbij Arsenal zien te geraken. En de heenmatch in Londen had geen verschillen opgeleverd: 2-2-eindstand.

LEES OOK: Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

Sterk Bayern

De Duitsers moesten de klus op eigen veld dus zien te klaren. In de eerste helft was het evenwel moeilijk om het verschil te maken. Na een tactisch steekspel stond het aan de rust nog steeds 0-0, al groeide Bayern wel goed in de wedstrijd.

Na de pauze kon de ploeg van coach Tuchel de partij volledig naar zich toetrekken. Goretzka en Guerreiro deden het doelhout ook trillen. En na goed een uur spelen werd de thuisploeg ook beloond voor die aanvalslust.

Kimmich doet het

Het was uitgerekend aanvoerder Kimmich die de actie opzette en vervolgens ook netjes binnen kopte. Voor Arsenal-coach Arteta was dat het signaal om Trossard tussen de lijnen te brengen, maar de supersub kon dit keer niet scoren. En zo eindigde het uiteindelijk op 1-0. Na Borussia Dortmund staat dus een tweede Duitse club in de halve finales.

Bayern wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

97
97
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

2
2
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

75
75
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

306
306
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

114
114
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

39
39
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

80
80
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

76
76
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

91
91
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

173
173
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

52
52
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

124
124
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

315
315
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

95
95
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

394
394
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

270
270
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

57
57
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

17
17
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

82
82
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

137
137
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1059
1059
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

182
182
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

311
311

Meer sportnieuws