Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

door
Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

De Champions League zorgde dinsdagavond voor sensatie. Dat was ook het geval in Montjuïc, waar FC Barcelona in eigen stadion tegen Paris Saint-German op spectaculaire wijze implodeerde. De Catalanen gaven een 4-2-voorsprong nog helemaal uit handen en dat zorgde voor veel frustratie.

Barça leek zijn schaapjes helemaal op het droge te hebben toen het na de 2-3-zege uit de heenwedstrijd ook in de terugmatch vroeg op voorsprong kwam. Daarna liep het echter helemaal fout. Na een halfuur spelen pakte Araujo rood en met tien ging Barça helemaal kopje onder. Uiteindelijk kregen ze een 1-4 om de oren.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Gündogan zocht geen excuses

Na de wedstrijd leidde dat tot een stevige woede-uitbarsting bij Xavi. De trainer was nog tijdens de wedstrijd naar de tribune gestuurd wegens aanhoudend protest en ging ook na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen. De ref kreeg ook voor de televisiecamera's nog een veeg uit de pan.

In tegenstelling tot zijn trainer zocht Ilkay Gündogan echter geen excuses. De ervaren middenvelder, die vorig seizoen nog als aanvoerder met Manchester City de Champions League won, vond dat Barça de uitschakeling volledig aan zichzelf te wijten had. "We hadden het helemaal in eigen handen en we hebben het op de simpelste manier weggegeven", baalde hij.

Araujo met de vinger gewezen door Gündogan

De Duitser wees daarbij met een beschuldigende vinger naar Araujo. "Ik heb de herhaling niet gezien. Maar als hij een fout maakt, dan is het rood", maakte hij duidelijk. "Op zo'n cruciaal moment moet je zeker zijn dat je de bal zal spelen. Anders moet je van de speler weg blijven."

"We zaten in zo'n goede positie. In die situatie zie ik de aanvaller veel liever alleen op doel afgaan, zodat onze keeper ons nog kan redden. Ik zou zelfs liever een goal slikken. Maar zo vroeg in de wedstrijd een rode kaart pakken, dan maak je jezelf gewoon dood", besloot Gündogan nog streng.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

4
4
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

30
30
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

206
206
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

166
166
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

51
51
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

47
47
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

609
609
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

334
334
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

297
297
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

192
192
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

68
68
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

157
157
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

266
266
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

356
356
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

186
186
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

265
265
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

359
359
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

455
455

Meer sportnieuws