Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

door
Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

De Champions League zorgde dinsdagavond voor sensatie. Dat was ook het geval in Montjuïc, waar FC Barcelona in eigen stadion tegen Paris Saint-German op spectaculaire wijze implodeerde. De Catalanen gaven een 4-2-voorsprong nog helemaal uit handen en dat zorgde voor veel frustratie.

Barça leek zijn schaapjes helemaal op het droge te hebben toen het na de 2-3-zege uit de heenwedstrijd ook in de terugmatch vroeg op voorsprong kwam. Daarna liep het echter helemaal fout. Na een halfuur spelen pakte Araujo rood en met tien ging Barça helemaal kopje onder. Uiteindelijk kregen ze een 1-4 om de oren.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Gündogan zocht geen excuses

Na de wedstrijd leidde dat tot een stevige woede-uitbarsting bij Xavi. De trainer was nog tijdens de wedstrijd naar de tribune gestuurd wegens aanhoudend protest en ging ook na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen. De ref kreeg ook voor de televisiecamera's nog een veeg uit de pan.

In tegenstelling tot zijn trainer zocht Ilkay Gündogan echter geen excuses. De ervaren middenvelder, die vorig seizoen nog als aanvoerder met Manchester City de Champions League won, vond dat Barça de uitschakeling volledig aan zichzelf te wijten had. "We hadden het helemaal in eigen handen en we hebben het op de simpelste manier weggegeven", baalde hij.

Araujo met de vinger gewezen door Gündogan

De Duitser wees daarbij met een beschuldigende vinger naar Araujo. "Ik heb de herhaling niet gezien. Maar als hij een fout maakt, dan is het rood", maakte hij duidelijk. "Op zo'n cruciaal moment moet je zeker zijn dat je de bal zal spelen. Anders moet je van de speler weg blijven."

"We zaten in zo'n goede positie. In die situatie zie ik de aanvaller veel liever alleen op doel afgaan, zodat onze keeper ons nog kan redden. Ik zou zelfs liever een goal slikken. Maar zo vroeg in de wedstrijd een rode kaart pakken, dan maak je jezelf gewoon dood", besloot Gündogan nog streng.

🚀

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

20
20
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

39
39
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

108
108
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

36
36
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

44
44
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

304
304
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

129
129
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

204
204
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

35
35
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

117
117
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

49
49
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

523
523
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

149
149
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

253
253
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

318
318
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

257
257
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

185
185
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

97
97
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

71
71
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

108
108
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

473
473
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

248
248
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

365
365

Meer sportnieuws