Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

door
Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

De Champions League zorgde dinsdagavond voor sensatie. Dat was ook het geval in Montjuïc, waar FC Barcelona in eigen stadion tegen Paris Saint-German op spectaculaire wijze implodeerde. De Catalanen gaven een 4-2-voorsprong nog helemaal uit handen en dat zorgde voor veel frustratie.

Barça leek zijn schaapjes helemaal op het droge te hebben toen het na de 2-3-zege uit de heenwedstrijd ook in de terugmatch vroeg op voorsprong kwam. Daarna liep het echter helemaal fout. Na een halfuur spelen pakte Araujo rood en met tien ging Barça helemaal kopje onder. Uiteindelijk kregen ze een 1-4 om de oren.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Gündogan zocht geen excuses

Na de wedstrijd leidde dat tot een stevige woede-uitbarsting bij Xavi. De trainer was nog tijdens de wedstrijd naar de tribune gestuurd wegens aanhoudend protest en ging ook na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen. De ref kreeg ook voor de televisiecamera's nog een veeg uit de pan.

In tegenstelling tot zijn trainer zocht Ilkay Gündogan echter geen excuses. De ervaren middenvelder, die vorig seizoen nog als aanvoerder met Manchester City de Champions League won, vond dat Barça de uitschakeling volledig aan zichzelf te wijten had. "We hadden het helemaal in eigen handen en we hebben het op de simpelste manier weggegeven", baalde hij.

Araujo met de vinger gewezen door Gündogan

De Duitser wees daarbij met een beschuldigende vinger naar Araujo. "Ik heb de herhaling niet gezien. Maar als hij een fout maakt, dan is het rood", maakte hij duidelijk. "Op zo'n cruciaal moment moet je zeker zijn dat je de bal zal spelen. Anders moet je van de speler weg blijven."

"We zaten in zo'n goede positie. In die situatie zie ik de aanvaller veel liever alleen op doel afgaan, zodat onze keeper ons nog kan redden. Ik zou zelfs liever een goal slikken. Maar zo vroeg in de wedstrijd een rode kaart pakken, dan maak je jezelf gewoon dood", besloot Gündogan nog streng.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

47
47
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

12
12
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

137
137
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

87
87
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

133
133
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

84
84
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

66
66
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

59
59
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

52
52
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

221
221
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

125
125
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

113
113
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

309
309
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

129
129
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

405
405
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

46
46
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

568
568
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

380
380
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

484
484
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

185
185
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

308
308
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws