Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

323 stemmen
Gündogan haalt hard uit naar ploegmaat na CL-exit Barça

De Champions League zorgde dinsdagavond voor sensatie. Dat was ook het geval in Montjuïc, waar FC Barcelona in eigen stadion tegen Paris Saint-German op spectaculaire wijze implodeerde. De Catalanen gaven een 4-2-voorsprong nog helemaal uit handen en dat zorgde voor veel frustratie.

Barça leek zijn schaapjes helemaal op het droge te hebben toen het na de 2-3-zege uit de heenwedstrijd ook in de terugmatch vroeg op voorsprong kwam. Daarna liep het echter helemaal fout. Na een halfuur spelen pakte Araujo rood en met tien ging Barça helemaal kopje onder. Uiteindelijk kregen ze een 1-4 om de oren.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Gündogan zocht geen excuses

Na de wedstrijd leidde dat tot een stevige woede-uitbarsting bij Xavi. De trainer was nog tijdens de wedstrijd naar de tribune gestuurd wegens aanhoudend protest en ging ook na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen. De ref kreeg ook voor de televisiecamera's nog een veeg uit de pan.

In tegenstelling tot zijn trainer zocht Ilkay Gündogan echter geen excuses. De ervaren middenvelder, die vorig seizoen nog als aanvoerder met Manchester City de Champions League won, vond dat Barça de uitschakeling volledig aan zichzelf te wijten had. "We hadden het helemaal in eigen handen en we hebben het op de simpelste manier weggegeven", baalde hij.

Araujo met de vinger gewezen door Gündogan

De Duitser wees daarbij met een beschuldigende vinger naar Araujo. "Ik heb de herhaling niet gezien. Maar als hij een fout maakt, dan is het rood", maakte hij duidelijk. "Op zo'n cruciaal moment moet je zeker zijn dat je de bal zal spelen. Anders moet je van de speler weg blijven."

"We zaten in zo'n goede positie. In die situatie zie ik de aanvaller veel liever alleen op doel afgaan, zodat onze keeper ons nog kan redden. Ik zou zelfs liever een goal slikken. Maar zo vroeg in de wedstrijd een rode kaart pakken, dan maak je jezelf gewoon dood", besloot Gündogan nog streng.

🚀

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

0
0
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

29
29
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

56
56
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

20
20
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

189
189
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

237
237
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

99
99
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

125
125
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

41
41
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

316
316
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

39
39
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

336
336
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

115
115
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

316
316
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

123
123
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

235
235
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

197
197
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

118
118
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

105
105
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

283
283
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

771
771
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

215
215

Meer sportnieuws