Rode Xavi ontploft helemaal na pijnlijke uitschakeling Barça

372
Rode Xavi ontploft helemaal na pijnlijke uitschakeling Barça

De eerste twee terugwedstrijden in de kwartfinales van de Champions League hebben heel wat spektakel opgeleverd. Dat was ook het geval in de kraker tussen FC Barcelona en PSG, waar de Catalanen helemaal instortten en een voorsprong van twee goals nog uit handen gaven.

Na de 2-3 uit de heenmatch kwamen ze ook nu weer vroeg op voorsprong dankzij een goal van Raphinha, maar daarna liep het helemaal fout. Een domme rode kaart voor Araujo deed de wedstrijd kantelen en uiteindelijk ging Barça nog met 1-4 onderuit.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Xavi gaat tekeer tegen de scheidsrechter

Dat kon Xavi niet verkroppen. De trainer werd vroeg in de tweede helft al met een rode kaart naar de tribune gestuurd, omdat hij na de 1-2 van PSG wild om zich heen begon te schoppen. Maar ook na de partij was de Spanjaard nog lang niet uitgeraasd.

Hij ging na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen met een belerend vingertje en ook voor de televisiecamera's moest de ref het ontgelden. "Die rode kaart bepaalt de wedstrijd", foeterde hij bij Movistar. "Het werk van een heel seizoen wordt teniet gedaan door één beslissing van de scheidsrechter. Dat is jammer. Ik had graag met elf tegen elf gespeeld tegen dit PSG."

"De scheidsrechter was een ramp"

Daarna ging hij zelfs nog een stap verder. "Ik heb tegen de scheidsrechter ook gezegd dat hij de partij totaal niet aanvoelde en dat hij een ramp was. Ik praat niet graag over de refs, maar hij heeft dit tweeluik helemaal doen kantelen."

Nochtans viel er op de uitsluiting van Araujo maar weinig aan te merken. De Barça-verdediger maakte op twee verschillende punten contact met Barcola, die vrije doorgang naar doel had. Omdat de Uruguayaan de laatste verdediger was, was een rode kaart de enige logische uitkomst.

Vind je dat Xavi gelijk heeft?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

30
30
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

18
18
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

45
45
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

43
43
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

60
60
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

51
51
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

258
258
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

44
44
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

264
264
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

248
248
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

204
204
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

162
162
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

120
120
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

422
422
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

116
116

Meer sportnieuws