Rode Xavi ontploft helemaal na pijnlijke uitschakeling Barça

372 stemmen
Rode Xavi ontploft helemaal na pijnlijke uitschakeling Barça

De eerste twee terugwedstrijden in de kwartfinales van de Champions League hebben heel wat spektakel opgeleverd. Dat was ook het geval in de kraker tussen FC Barcelona en PSG, waar de Catalanen helemaal instortten en een voorsprong van twee goals nog uit handen gaven.

Na de 2-3 uit de heenmatch kwamen ze ook nu weer vroeg op voorsprong dankzij een goal van Raphinha, maar daarna liep het helemaal fout. Een domme rode kaart voor Araujo deed de wedstrijd kantelen en uiteindelijk ging Barça nog met 1-4 onderuit.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Xavi gaat tekeer tegen de scheidsrechter

Dat kon Xavi niet verkroppen. De trainer werd vroeg in de tweede helft al met een rode kaart naar de tribune gestuurd, omdat hij na de 1-2 van PSG wild om zich heen begon te schoppen. Maar ook na de partij was de Spanjaard nog lang niet uitgeraasd.

Hij ging na het laatste fluitsignaal de scheidsrechter de levieten lezen met een belerend vingertje en ook voor de televisiecamera's moest de ref het ontgelden. "Die rode kaart bepaalt de wedstrijd", foeterde hij bij Movistar. "Het werk van een heel seizoen wordt teniet gedaan door één beslissing van de scheidsrechter. Dat is jammer. Ik had graag met elf tegen elf gespeeld tegen dit PSG."

"De scheidsrechter was een ramp"

Daarna ging hij zelfs nog een stap verder. "Ik heb tegen de scheidsrechter ook gezegd dat hij de partij totaal niet aanvoelde en dat hij een ramp was. Ik praat niet graag over de refs, maar hij heeft dit tweeluik helemaal doen kantelen."

Nochtans viel er op de uitsluiting van Araujo maar weinig aan te merken. De Barça-verdediger maakte op twee verschillende punten contact met Barcola, die vrije doorgang naar doel had. Omdat de Uruguayaan de laatste verdediger was, was een rode kaart de enige logische uitkomst.

🚀

Vind je dat Xavi gelijk heeft?

Meest recent

'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

9
9
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

108
108
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

11
11
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

9
9
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

167
167
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

313
313
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

92
92
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

295
295
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

555
555
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

446
446
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

317
317
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

476
476
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

131
131
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

154
154
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

93
93
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

96
96
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

200
200
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

315
315
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

672
672
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

164
164
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

93
93
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

267
267

Meer sportnieuws