'Union SG weigert stevig bod van 15 miljoen euro'

door
'Union SG weigert stevig bod van 15 miljoen euro'

Union SG gaat in de zomer een aantal sterkhouders verliezen. De interesse in een aantal jongens neemt steeds toe. Fenerbahçe aast op Cameron Puertas, maar ook ploegmaat Mohammed Amoura begint heel concrete interesse te lokken.

LEES OOK: ‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Bod van West Ham United

De Algerijnse spits was een sensatie na zijn transfer van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen euro. Hij scoorde aan de lopende band en reet menig defensie in de Jupiler Pro League uiteen. In 25 competitieduels scoorde hij 17 goals en deelde hij 2 assists uit. Amoura staat wel nog altijd droog in de play-offs en kan zijn ploeg er momenteel niet door sleuren.

Maar dat houdt buitenlandse clubs niet tegen om interesse te blijven tonen in de sneltrein van Union SG. Volgens Le Soir heeft West Ham United een bod van 15 miljoen euro neergelegd bij de Brusselaars, maar dat werd geweigerd. Ook Tottenham zou al een bod hebben gedaan dat te laag was. De nummer twee uit de Belgische competitie zou minstens 20 miljoen euro willen. Brighton & Hove Albion en Wolverhampton tonen ook interesse, maar zij deden nog geen voorstel.

Minstens 20 miljoen euro

Amoura werd in het verleden ook al gelinkt aan onder meer Wolverhampton en Olympique Lyon. Volgens Transfermarkt is Amoura momenteel 16 miljoen euro waard. Hij heeft nog een contract tot midden 2027, met een cluboptie op een extra jaar.

De snelle aanvaller zal de komende weken wel een beter niveau moeten halen, want voorlopig stelt hij stevig teleur in de Champions' Play-Offs. Tegen RSC Anderlecht maakte Amoura technisch opvallend veel fouten.

Gaat Union minstens 20 miljoen euro vangen?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

0
0
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

132
132
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

148
148
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

97
97
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

417
417
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

320
320
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

493
493
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

218
218
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

380
380
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

319
319
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

81
81
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

505
505
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

319
319
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

93
93
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

202
202
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

70
70
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

110
110
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

76
76
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

44
44
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

469
469
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

420
420
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

146
146
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33

Meer sportnieuws