'Fenerbahçe drukt door en opent gesprekken met Union SG'

door
'Fenerbahçe drukt door en opent gesprekken met Union SG'

Union SG gaat deze zomer zeker een aantal sterkhouders verliezen. De Brusselaars merken dat de interesse in hun spelers groter begint te worden. Fenerbahçe zou volgens Turkse media doorduwen voor één van de absolute smaakmakers.

LEES OOK: Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Fenerbahçe gaat voor Puertas

Fenerbahçe wil de komende weken de transfer van Cameron Puertas afronden. De aanvallende middenvelder heeft indruk gemaakt op de Turken en was in het tweeluik tegen hen bij de beste spelers op het veld. Daarmee heeft hij zich in de kijker gespeeld.

Puertas is weliswaar niet al te best begonnen aan de Champions' Play-Offs, maar de creatieve middenvelder speelt een geweldig seizoen. Met 9 goals en 20 assists in 48 duels zijn de cijfers ronduit indrukwekkend.

Meer dan 11 miljoen euro?

Puertas ligt nog tot medio 2025 onder contract in het Dudenpark, met optie voor nog een jaar. Hij is volgens Transfermarkt 11 miljoen euro waard. Philippe Bormans was afgelopen weekend nog heel duidelijk over een mogelijk vertrek van sterkhouders.

"Er is veel belangstelling voor onze spelers. Maar is dit een slechte zaak? Ik dacht het niet. We zullen niet de middelen hebben om iedereen te behouden. De sleutel zal zijn om te weten hoe je met deze situatie om kunt gaan. We moeten verkopen, anders is ons verlies te groot", zei hij.

Puertas zal wellicht veel geld opleveren. Galatasaray toonde ook al interesse en ook andere Europese ploegen zijn in de markt voor de middenvelder.

Gaan Fenerbahçe en Union SG een akkoord vinden?

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

4
4
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

53
53
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

125
125
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

124
124
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

45
45
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

110
110
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

53
53
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

89
89
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

271
271
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

241
241
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

136
136
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

455
455
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

347
347
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1194
1194
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

668
668
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

245
245
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

380
380
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

339
339
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

278
278
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

233
233
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

451
451

Meer sportnieuws