'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

Club Brugge leeft opnieuw op onder Nicky Hayen, in die mate zelfs dat de T1 ad interim plots in aanmerking komt om definitief benoemd te worden tot nieuwe hoofdcoach. Al levert zijn sollicitatie hem voorlopig wel enkel een status als schaduwkandidaat op.

Tenslotte blijft Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws achter de schermen werk maken van de zoektocht naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila, die vlak voor de play-offs aan de kant werd geschoven. Het correct invullen van die vacature wordt door het bestuur als een essentiële opdracht beschouwd.

Geraerts topkandidaat

Hoewel het eerst de bedoeling was dat Hayen louter tot het einde van het seizoen zou depanneren heeft hij dankzij de goede prestaties van de afgelopen weken alvast een plek op de lijst met kanshebbers bemachtigd. Daar staat nog volgens de krant evenwel toch nog steeds een andere naam met stip op één.

Ondanks de geruchten rond Ruud van Nistelrooij zou Karel Geraerts nog altijd de voorkeur wegdragen in Jan Breydel. De ex-speler lag vorig jaar al in balans met Deila, die toen het pleit won. Geraerts vertrok uiteindelijk toch bij Union en ging na verloop van tijd bij Schalke 04 in de Duitse tweede klasse aan de slag.

Duitse concurrentie

Even dreigde dat verhaal in mineur te eindigen, maar nu de traditieclub de degradatie alsnog lijkt af te wenden klinkt het dat onze landgenoot er mogelijk langer aan boord mag blijven. Een verlengd verblijf in Gelsenkirchen, waar hij nog over een lopend contract beschikt, is volgens HLN alleszins niet uitgesloten.

Te meer omdat Schalke 04 de ambitie koestert om volgend jaar te promoveren naar de Bundesliga, waar de coach nog volgens de krant "ook bij andere clubs gekend is". Zelf wil Geraerts niet reageren op de berichtgeving over zijn toekomst, maar Bart Verhaeghe en co dreigen dus opnieuw achter het net te vissen.

Denkt u dat Geraerts coach wordt van Club Brugge?

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

11
11
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

25
25
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

47
47
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

39
39
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

73
73
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

31
31
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

106
106
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

51
51
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

182
182
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

75
75
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

59
59
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

303
303
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

292
292
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

177
177
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

146
146
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

180
180

Meer sportnieuws