'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

Club Brugge leeft opnieuw op onder Nicky Hayen, in die mate zelfs dat de T1 ad interim plots in aanmerking komt om definitief benoemd te worden tot nieuwe hoofdcoach. Al levert zijn sollicitatie hem voorlopig wel enkel een status als schaduwkandidaat op.

Tenslotte blijft Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws achter de schermen werk maken van de zoektocht naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila, die vlak voor de play-offs aan de kant werd geschoven. Het correct invullen van die vacature wordt door het bestuur als een essentiële opdracht beschouwd.

Geraerts topkandidaat

Hoewel het eerst de bedoeling was dat Hayen louter tot het einde van het seizoen zou depanneren heeft hij dankzij de goede prestaties van de afgelopen weken alvast een plek op de lijst met kanshebbers bemachtigd. Daar staat nog volgens de krant evenwel toch nog steeds een andere naam met stip op één.

Ondanks de geruchten rond Ruud van Nistelrooij zou Karel Geraerts nog altijd de voorkeur wegdragen in Jan Breydel. De ex-speler lag vorig jaar al in balans met Deila, die toen het pleit won. Geraerts vertrok uiteindelijk toch bij Union en ging na verloop van tijd bij Schalke 04 in de Duitse tweede klasse aan de slag.

Duitse concurrentie

Even dreigde dat verhaal in mineur te eindigen, maar nu de traditieclub de degradatie alsnog lijkt af te wenden klinkt het dat onze landgenoot er mogelijk langer aan boord mag blijven. Een verlengd verblijf in Gelsenkirchen, waar hij nog over een lopend contract beschikt, is volgens HLN alleszins niet uitgesloten.

Te meer omdat Schalke 04 de ambitie koestert om volgend jaar te promoveren naar de Bundesliga, waar de coach nog volgens de krant "ook bij andere clubs gekend is". Zelf wil Geraerts niet reageren op de berichtgeving over zijn toekomst, maar Bart Verhaeghe en co dreigen dus opnieuw achter het net te vissen.

Denkt u dat Geraerts coach wordt van Club Brugge?

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

3
3
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

7
7
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

43
43
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

32
32
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

35
35
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

19
19
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

129
129
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

70
70
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

152
152
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

121
121
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

121
121
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

234
234
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

299
299
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

121
121
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

399
399
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

44
44
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

156
156
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

257
257
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

455
455
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

289
289
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

282
282

Meer sportnieuws