'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

Club Brugge leeft opnieuw op onder Nicky Hayen, in die mate zelfs dat de T1 ad interim plots in aanmerking komt om definitief benoemd te worden tot nieuwe hoofdcoach. Al levert zijn sollicitatie hem voorlopig wel enkel een status als schaduwkandidaat op.

Tenslotte blijft Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws achter de schermen werk maken van de zoektocht naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila, die vlak voor de play-offs aan de kant werd geschoven. Het correct invullen van die vacature wordt door het bestuur als een essentiële opdracht beschouwd.

LEES OOK: 'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Geraerts topkandidaat

Hoewel het eerst de bedoeling was dat Hayen louter tot het einde van het seizoen zou depanneren heeft hij dankzij de goede prestaties van de afgelopen weken alvast een plek op de lijst met kanshebbers bemachtigd. Daar staat nog volgens de krant evenwel toch nog steeds een andere naam met stip op één.

Ondanks de geruchten rond Ruud van Nistelrooij zou Karel Geraerts nog altijd de voorkeur wegdragen in Jan Breydel. De ex-speler lag vorig jaar al in balans met Deila, die toen het pleit won. Geraerts vertrok uiteindelijk toch bij Union en ging na verloop van tijd bij Schalke 04 in de Duitse tweede klasse aan de slag.

Duitse concurrentie

Even dreigde dat verhaal in mineur te eindigen, maar nu de traditieclub de degradatie alsnog lijkt af te wenden klinkt het dat onze landgenoot er mogelijk langer aan boord mag blijven. Een verlengd verblijf in Gelsenkirchen, waar hij nog over een lopend contract beschikt, is volgens HLN alleszins niet uitgesloten.

Te meer omdat Schalke 04 de ambitie koestert om volgend jaar te promoveren naar de Bundesliga, waar de coach nog volgens de krant "ook bij andere clubs gekend is". Zelf wil Geraerts niet reageren op de berichtgeving over zijn toekomst, maar Bart Verhaeghe en co dreigen dus opnieuw achter het net te vissen.

Denkt u dat Geraerts coach wordt van Club Brugge?

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

21
21
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

20
20
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

75
75
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

39
39
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

114
114
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

77
77
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

181
181
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

217
217
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

117
117
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

377
377
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

284
284
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

224
224
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

84
84
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

141
141
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

418
418

Meer sportnieuws