'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

Club Brugge leeft opnieuw op onder Nicky Hayen, in die mate zelfs dat de T1 ad interim plots in aanmerking komt om definitief benoemd te worden tot nieuwe hoofdcoach. Al levert zijn sollicitatie hem voorlopig wel enkel een status als schaduwkandidaat op.

Tenslotte blijft Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws achter de schermen werk maken van de zoektocht naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila, die vlak voor de play-offs aan de kant werd geschoven. Het correct invullen van die vacature wordt door het bestuur als een essentiële opdracht beschouwd.

LEES OOK: Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

Geraerts topkandidaat

Hoewel het eerst de bedoeling was dat Hayen louter tot het einde van het seizoen zou depanneren heeft hij dankzij de goede prestaties van de afgelopen weken alvast een plek op de lijst met kanshebbers bemachtigd. Daar staat nog volgens de krant evenwel toch nog steeds een andere naam met stip op één.

Ondanks de geruchten rond Ruud van Nistelrooij zou Karel Geraerts nog altijd de voorkeur wegdragen in Jan Breydel. De ex-speler lag vorig jaar al in balans met Deila, die toen het pleit won. Geraerts vertrok uiteindelijk toch bij Union en ging na verloop van tijd bij Schalke 04 in de Duitse tweede klasse aan de slag.

Duitse concurrentie

Even dreigde dat verhaal in mineur te eindigen, maar nu de traditieclub de degradatie alsnog lijkt af te wenden klinkt het dat onze landgenoot er mogelijk langer aan boord mag blijven. Een verlengd verblijf in Gelsenkirchen, waar hij nog over een lopend contract beschikt, is volgens HLN alleszins niet uitgesloten.

Te meer omdat Schalke 04 de ambitie koestert om volgend jaar te promoveren naar de Bundesliga, waar de coach nog volgens de krant "ook bij andere clubs gekend is". Zelf wil Geraerts niet reageren op de berichtgeving over zijn toekomst, maar Bart Verhaeghe en co dreigen dus opnieuw achter het net te vissen.

Denkt u dat Geraerts coach wordt van Club Brugge?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

92
92
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

44
44
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

242
242
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

353
353
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

237
237
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

140
140
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws