'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt opnieuw naast Geraerts te grijpen'

Club Brugge leeft opnieuw op onder Nicky Hayen, in die mate zelfs dat de T1 ad interim plots in aanmerking komt om definitief benoemd te worden tot nieuwe hoofdcoach. Al levert zijn sollicitatie hem voorlopig wel enkel een status als schaduwkandidaat op.

Tenslotte blijft Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws achter de schermen werk maken van de zoektocht naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila, die vlak voor de play-offs aan de kant werd geschoven. Het correct invullen van die vacature wordt door het bestuur als een essentiële opdracht beschouwd.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Geraerts topkandidaat

Hoewel het eerst de bedoeling was dat Hayen louter tot het einde van het seizoen zou depanneren heeft hij dankzij de goede prestaties van de afgelopen weken alvast een plek op de lijst met kanshebbers bemachtigd. Daar staat nog volgens de krant evenwel toch nog steeds een andere naam met stip op één.

Ondanks de geruchten rond Ruud van Nistelrooij zou Karel Geraerts nog altijd de voorkeur wegdragen in Jan Breydel. De ex-speler lag vorig jaar al in balans met Deila, die toen het pleit won. Geraerts vertrok uiteindelijk toch bij Union en ging na verloop van tijd bij Schalke 04 in de Duitse tweede klasse aan de slag.

Duitse concurrentie

Even dreigde dat verhaal in mineur te eindigen, maar nu de traditieclub de degradatie alsnog lijkt af te wenden klinkt het dat onze landgenoot er mogelijk langer aan boord mag blijven. Een verlengd verblijf in Gelsenkirchen, waar hij nog over een lopend contract beschikt, is volgens HLN alleszins niet uitgesloten.

Te meer omdat Schalke 04 de ambitie koestert om volgend jaar te promoveren naar de Bundesliga, waar de coach nog volgens de krant "ook bij andere clubs gekend is". Zelf wil Geraerts niet reageren op de berichtgeving over zijn toekomst, maar Bart Verhaeghe en co dreigen dus opnieuw achter het net te vissen.

Denkt u dat Geraerts coach wordt van Club Brugge?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

187
187
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

250
250
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

114
114
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

110
110
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

288
288
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

495
495
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

304
304
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

521
521
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

192
192
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

428
428
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

778
778
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws