Pech voor Genk: 2 sterkhouders out tegen Anderlecht

door
Pech voor Genk: 2 sterkhouders out tegen Anderlecht

Met een gelijkspel tegen Cercle Brugge liet KRC Genk vorig weekend een eerste steekje vallen in de play-offs. Mits een zege tegen Anderlecht kunnen de Limburgers de koploper straks evenwel alweer in de nek hijgen.

Voor het belangrijke bezoek van de Brusselaars aan de Cegeka Arena kan Wouter Vrancken alvast geen beroep doen op Joris Kayembe. De linksachter zit zijn eerste van twee speeldagen schorsing omwille van de salonremise tegen Westerlo uit.

LEES OOK: 'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

Kayembe out, Nkuba in

Hij wordt wellicht vervangen door Eduard Sobol. Voor het overige zal Vrancken ondanks het puntenverlies vermoedelijk niet veel sleutelen aan zijn elftal. Na enkele weken in de lappenmand keert Ken Nkuba allicht wel terug in de wedstrijdselectie.

De doublure van Zakaria El Ouahdi rechts achterin trainde dinsdag alleszins weer mee met de rest van de groep en lijkt dus helemaal hersteld van zijn hamstringblessure. Van Bryan Heynen daarentegen viel er nog altijd geen spoor te bekennen.

Wachten op Heynen

De aanvoerder wacht volgens Het Belang van Limburg nog op het resultaat van een tweede opinie om de precieze ernst van zijn blessure aan de buikspieren te kennen. Heynen miste daardoor eerder al de eerste drie wedstrijden van de play-offs.

"De kans dat hij in actie kan komen tegen de competitieleider is onbestaande", zal daar volgens de krant zaterdag helaas geen verandering in komen. Afwachten dus wanneer de 27-jarige middenvelder eindelijk opnieuw klaar zal zijn voor de strijd.

Genk zou nog beter spelen mét Heynen

Meest recent

Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

17
17
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

128
128
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

123
123
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

192
192
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

376
376
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

383
383
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

218
218
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

84
84
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

150
150
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

720
720
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

545
545
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

662
662
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

694
694
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

177
177
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

365
365
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

783
783
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1301
1301
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

161
161
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

130
130
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

329
329
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

85
85
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

304
304
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

109
109
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

1008
1008
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

548
548

Meer sportnieuws