De Sart komt met opvallende analyse na nederlaag tegen OHL

door
De Sart komt met opvallende analyse na nederlaag tegen OHL

KAA Gent ging afgelopen weekend met 2-1 de boot in tegen OH Leuven. Julien De Sart, gelegenheidskapitein bij de Buffalo's, toonde zich achteraf bijzonder streng voor zichzelf. 

Door de nederlaag van Gent tegen OH Leuven is de spanning weer helemaal terug in de Europe Play-Offs. Mechelen nadert immers tot op één puntje van de Oost-Vlamingen en doet zo volop mee voor een Europees ticket. 

Julien De Sart, die tegen Leuven de aanvoerdersband mocht dragen, is bezig aan een bijzonder stabiel seizoen. Afgelopen weekend slaagde hij er echter niet in om zijn ploeg naar de overwinning te leiden. Bij Het Nieuwsblad legt hij de schuld bij zichzelf. 

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

"Ik wil meer"

"Als aanvoerder wil ik toch meer brengen. Ik voelde me fysiek niet helemaal goed en daardoor was mijn passing ook een beetje minder precies. Dat moet beter", stak De Sart van wal. 

“Leuven is ook geen slecht team. Ze zijn vooral in de omschakeling bijzonder gevaarlijk. Er ontstonden voor ons nochtans genoeg ruimtes die we normaal veel beter benutten, maar door die technische foutjes verzuimden we dat. Desondanks kregen we ook na rust nog genoeg kansen om minstens gelijk te maken.”

Sleutelmatch

Gent neemt het komend weekend op tegen KV Mechelen, volgende week dinsdag al volgt de confrontatie met STVV. "Het zal wellicht tussen drie ploegen gaan om de eindzege, maar je krijgt het nooit cadeau. Het is vooral zaak om je normale niveau te halen."

Wint Gent de Europe Play-Offs?

Meest recent

De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

64
64
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

19
19
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

80
80
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

69
69
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

234
234
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

167
167
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

102
102
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

272
272
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

125
125
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

893
893
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

162
162
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

115
115
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

25
25
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

536
536
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

642
642
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

395
395
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

430
430
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

144
144
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

237
237
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

371
371
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

332
332
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

277
277
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

152
152
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

518
518

Meer sportnieuws