Bom barst ondanks monsterzege Chelsea: "Het is een schande!"

door
Bom barst ondanks monsterzege Chelsea:

In de Premier League heeft Chelsea FC zijn supporters eindelijk nog eens kunnen trakteren op een monsterzege. Maandagavond werd immers met 6-0 gewonnen van Everton FC. Toch werd ook deze triomf overschaduwd door een bizar incident.

De Amerikaanse eigenaars van de Blues trokken tijdens de vorige zomermercato opnieuw een flinke zak geld open om de ene aanwinst na de andere naar Stamford Bridge te halen. Maar die investeringen rendeerden allerminst zoals gehoopt. Zo is Chelsea andermaal veroordeeld tot een teleurstellende rol als middenmoter.

Desondanks maakte de ploeg van coach Mauricio Pochettino kans op een mooie trofee. Komend weekend treden de Londenaren namelijk aan in de halve finales van de FA Cup. Daarin wacht met titelverdediger Manchester City wel een zeer lastige tegenstander. Maandag werd echter vertrouwen getankt voor die clash.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Penalty-gate

Tegen het Everton van Amadou Onana haalde Chelsea nog eens ouderwets uit: 6-0-eindstand. Met daarbij een hoofdrol weggelegd voor Cole Palmer. De Engelse aanvaller, in de zomer overgekomen van City, toonde nog maar eens dat hij momenteel hét lichtpunt is op de Bridge. Zo scoorde hij liefst vier (!) keer.

Maar bijna zag hij zijn vierde treffer door de neus geboord. Na een strafschopfout eiste Palmer de bal op. Logisch: tijdens zijn profcarrière miste hij nog geen enkele elfmeter. Dat was echter buiten ploegmaats Nicolas Jackson en Noni Madueke gerekend. Die probeerden de bal zowaar af te pakken in een poging om zelf te trappen.

Pochettino ziedend

Achteraf ging het dan ook vooral over dat incident. Pochettino tilde er in ieder geval enorm zwaar aan. "Het is een schande, dit gedrag accepteer ik niet. De volgende keer gaan ze er allemaal uit", klonk het bij Sky Sports. "Het is geen grap, tijdens zo’n wedstrijd vertoon je zo’n gedrag toch niet? Als we een team willen zijn dat voor de prijzen vecht, moeten we een team zijn. Dit was een heel trieste situatie en ik ga niet accepteren dat dit nog een keer gebeurt", aldus Pochettino, die benadrukte dat Palmer wel degelijk de nummer één is om penalty's te trappen.

Madueke en Jackson moeten een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

40
40
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

103
103
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

132
132
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

85
85
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

496
496
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

309
309
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

97
97
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

282
282
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

210
210
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

735
735
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

78
78
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

142
142
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

170
170
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

488
488
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

241
241
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

96
96
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

356
356
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

314
314
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

186
186
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

500
500
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

274
274
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

611
611
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69

Meer sportnieuws