Bom barst ondanks monsterzege Chelsea: "Het is een schande!"

259
Bom barst ondanks monsterzege Chelsea:

In de Premier League heeft Chelsea FC zijn supporters eindelijk nog eens kunnen trakteren op een monsterzege. Maandagavond werd immers met 6-0 gewonnen van Everton FC. Toch werd ook deze triomf overschaduwd door een bizar incident.

De Amerikaanse eigenaars van de Blues trokken tijdens de vorige zomermercato opnieuw een flinke zak geld open om de ene aanwinst na de andere naar Stamford Bridge te halen. Maar die investeringen rendeerden allerminst zoals gehoopt. Zo is Chelsea andermaal veroordeeld tot een teleurstellende rol als middenmoter.

Desondanks maakte de ploeg van coach Mauricio Pochettino kans op een mooie trofee. Komend weekend treden de Londenaren namelijk aan in de halve finales van de FA Cup. Daarin wacht met titelverdediger Manchester City wel een zeer lastige tegenstander. Maandag werd echter vertrouwen getankt voor die clash.

Penalty-gate

Tegen het Everton van Amadou Onana haalde Chelsea nog eens ouderwets uit: 6-0-eindstand. Met daarbij een hoofdrol weggelegd voor Cole Palmer. De Engelse aanvaller, in de zomer overgekomen van City, toonde nog maar eens dat hij momenteel hét lichtpunt is op de Bridge. Zo scoorde hij liefst vier (!) keer.

Maar bijna zag hij zijn vierde treffer door de neus geboord. Na een strafschopfout eiste Palmer de bal op. Logisch: tijdens zijn profcarrière miste hij nog geen enkele elfmeter. Dat was echter buiten ploegmaats Nicolas Jackson en Noni Madueke gerekend. Die probeerden de bal zowaar af te pakken in een poging om zelf te trappen.

Pochettino ziedend

Achteraf ging het dan ook vooral over dat incident. Pochettino tilde er in ieder geval enorm zwaar aan. "Het is een schande, dit gedrag accepteer ik niet. De volgende keer gaan ze er allemaal uit", klonk het bij Sky Sports. "Het is geen grap, tijdens zo’n wedstrijd vertoon je zo’n gedrag toch niet? Als we een team willen zijn dat voor de prijzen vecht, moeten we een team zijn. Dit was een heel trieste situatie en ik ga niet accepteren dat dit nog een keer gebeurt", aldus Pochettino, die benadrukte dat Palmer wel degelijk de nummer één is om penalty's te trappen.

Madueke en Jackson moeten een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

91
91
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

272
272
'Uittocht op Anderlecht: transfer Bertaccini krijgt vorm'

Coach Vitor Bruno stoomt zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel klaar voor de Europese terugmatch ...

261
261
Puur ongeloof bij KRC Genk: "Iedereen was overtuigd ..."

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

319
319
'Charleroi casht stevig: transferdetails Guiagon bekend'

Naast Club Brugge pronkt ook Charleroi nog steeds met een negen op negen. Dat is best straf, zeker ...

72
72
Barça begint seizoen met sensationele overwinning

Ook voor FC Barcelona begon het nieuwe seizoen zondag helkemaal. De Spaanse titelverdediger begon ...

77
77
Aanwinst Club maakt indruk: "Hij wordt een key player"

Club Brugge pronkt na drie speeldagen nog steeds met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. ...

375
375
Godts helpt PSG nog aan comeback, zege voor Milan-Belgen

Dit weekend werd in de meeste grote competities de openingsspeeldag afgewerkt. Zondag was het ook de ...

73
73
Allegri kijkt met open mond naar De Bruyne: "Buitengewoon"

Dit weekend werd ook in de Serie A het seizoen op gang getrapt en daarbij was meteen een hoofdrol ...

179
179
'Sensatie bij Lommel: Nederland ligt al op de loer'

Lommel heeft dit seizoen een verrassend sterke start genomen. Het pronkt na drie speeldagen met een ...

45
45
Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

325
325
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

274
274
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

52
52
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

176
176
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

329
329
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

426
426
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

194
194
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

537
537
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

69
69
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

748
748
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

158
158
Guiagon kondigt afscheid aan: Charleroi vangt miljoenensom

De Jupiler Pro League is andermaal een smaakmaker kwijt. Parfait Guiagon bevestigde zondagavond via ...

73
73
Leko hakt Diakhon-knoop door, één wissel bij Cercle

Titelverdediger Club Brugge is sterk aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Die ...

102
102
Westerlo in vieze papieren: Lommel verwent eigen publiek

Lommel SK heeft zondagnamiddag indruk gemaakt. De Limburgse promovendus haalde op eigen veld stevig ...

158
158
'Club Brugge kijkt op: nieuwe transfertwist Tresoldi'

Club Brugge rekent ook zondagavond tegen Cercle Brugge op Nicolo Tresoldi om het verschil te maken. ...

488
488

Meer sportnieuws