'JPL verliest spektakelman: Koffi heeft toptransfer beet'

234
'JPL verliest spektakelman: Koffi heeft toptransfer beet'

De ontknoping in het clubvoetbal draait op volle toeren, ondertussen komt ook de zomerse transferperiode steeds dichterbij. Daarin zal de Jupiler Pro League opnieuw afscheid nemen van heel wat kleurrijke figuren. Zo ook van Hervé Koffi.

Na een behoorlijk dramatisch seizoen, probeert Sporting Charleroi zich momenteel van het behoud te verzekeren via de Relegation Play-Offs. Met 4 op 6 werd daarin alvast een goede start genomen. Al moet er in de komende 4 duels wel bevestigd worden. Daarvoor rekenen de Carolo's onder meer op Koffi.

LEES OOK: Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Spektakel in goede en slechte zin

De international van Burkina Faso belandde in de zomer van 2021 op Mambourg. Charleroi nam hem toen definitief over van Lille OSC, nadat hij het seizoen daarvoor mooie dingen had laten zien op huurbasis bij Moeskroen. En zijn transfer werd een behoorlijk succes voor de Henegouwers.

Zo heeft de doelman inmiddels bijna 100 matchen namens Charleroi op de teller staan. Met Koffi in doel is spektakel dan ook verzekerd. Op begenadigde dag kan hij bijvoorbeeld uitpakken met de ene straffe redding na de andere. Maar minstens even vaak laat hij zich opmerken met markante blunders en vreemde kronkels. Afgelopen weekend nog tegen KV Kortrijk.

Fraaie transfer naar Franse subtop

De liefhebbers van zijn stuntwerk kunnen echter maar best genieten van de komende weken. Momenteel is Koffi immers bezig aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden. Verschillende bronnen melden dat de doelman zich opmaakt voor een fraaie transfer. Zo zou het sluitstuk op punt staan om bij RC Lens te tekenen.

De Franse subtopper, vorig seizoen nog knap tweede in de Ligue 1, zou volgens La Dernière Heure een slordige 2 miljoen neerleggen om de international over te nemen van Charleroi. Koffi zelf kan dan weer voor 4 seizoenen tekenen in het Stade Bollaert. Naar verluidt heeft hij zijn medische en fysieke proeven er inmiddels zelfs al afgelegd.

Charleroi hoort thuis in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

2
2
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

30
30
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

37
37
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

62
62
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

107
107
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

50
50
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

211
211
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

186
186
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

123
123
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

790
790
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

301
301
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

105
105
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

264
264
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

549
549
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

268
268
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

340
340
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

192
192
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

54
54
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34

Meer sportnieuws