'JPL verliest spektakelman: Koffi heeft toptransfer beet'

door
'JPL verliest spektakelman: Koffi heeft toptransfer beet'

De ontknoping in het clubvoetbal draait op volle toeren, ondertussen komt ook de zomerse transferperiode steeds dichterbij. Daarin zal de Jupiler Pro League opnieuw afscheid nemen van heel wat kleurrijke figuren. Zo ook van Hervé Koffi.

Na een behoorlijk dramatisch seizoen, probeert Sporting Charleroi zich momenteel van het behoud te verzekeren via de Relegation Play-Offs. Met 4 op 6 werd daarin alvast een goede start genomen. Al moet er in de komende 4 duels wel bevestigd worden. Daarvoor rekenen de Carolo's onder meer op Koffi.

LEES OOK: Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Spektakel in goede en slechte zin

De international van Burkina Faso belandde in de zomer van 2021 op Mambourg. Charleroi nam hem toen definitief over van Lille OSC, nadat hij het seizoen daarvoor mooie dingen had laten zien op huurbasis bij Moeskroen. En zijn transfer werd een behoorlijk succes voor de Henegouwers.

Zo heeft de doelman inmiddels bijna 100 matchen namens Charleroi op de teller staan. Met Koffi in doel is spektakel dan ook verzekerd. Op begenadigde dag kan hij bijvoorbeeld uitpakken met de ene straffe redding na de andere. Maar minstens even vaak laat hij zich opmerken met markante blunders en vreemde kronkels. Afgelopen weekend nog tegen KV Kortrijk.

Fraaie transfer naar Franse subtop

De liefhebbers van zijn stuntwerk kunnen echter maar best genieten van de komende weken. Momenteel is Koffi immers bezig aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden. Verschillende bronnen melden dat de doelman zich opmaakt voor een fraaie transfer. Zo zou het sluitstuk op punt staan om bij RC Lens te tekenen.

De Franse subtopper, vorig seizoen nog knap tweede in de Ligue 1, zou volgens La Dernière Heure een slordige 2 miljoen neerleggen om de international over te nemen van Charleroi. Koffi zelf kan dan weer voor 4 seizoenen tekenen in het Stade Bollaert. Naar verluidt heeft hij zijn medische en fysieke proeven er inmiddels zelfs al afgelegd.

Charleroi hoort thuis in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

15
15
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

42
42
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

80
80
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

144
144
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

214
214
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

79
79
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

61
61
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

152
152
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

473
473
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

189
189
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

717
717
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

177
177
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

125
125
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

152
152
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

226
226
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

422
422
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

315
315

Meer sportnieuws