'Mbappé prikt datum voor grootse transferaankondiging'

234
'Mbappé prikt datum voor grootse transferaankondiging'

Dinsdagavond wacht Paris Saint-Germain een helse opdracht om nog kwalificatie voor de halve finales van de Champions League af te dwingen. Ze zullen immers in Barcelona nog een 2-3-nederlaag uit de heenwedstrijd moeten zien goed te maken. De Franse grootmacht zal daarvoor ongetwijfeld de allerbeste Kylian Mbappé nodig hebben.

Het kanon van de steraanvaller zweeg in de heenwedstrijd nog, maar hij zal ongetwijfeld zijn laatste Europese campagne met PSG niet willen afsluiten met een sof. Niemand twijfelt er immers nog aan dat Mbappé de deur van het Parc des Princes achter zich dicht zal trekken wanneer zijn contract eind juni verstrijkt.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Transfer Mbappé naar Real al in kannen en kruiken

Ook aan zijn volgende bestemming wordt niet meer getwijfeld, want iedereen is ervan overtuigd dat hij volgend seizoen voor Real Madrid zal spelen. Het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging van de veelbesproken overgang. In Spanje verzekeren ze echter nogmaals dat die wel degelijk al helemaal in kannen en kruiken is.

"Kylian Mbappé heeft eind januari of begin februari al zijn handtekening gezet onder een contract bij Real Madrid", verzekert Ramon Alvarez de Mon, journalist bij Radio Marca, nogmaals. "Alleen kan dat nog niet aangekondigd worden, want alle partijen willen dat het einde van het seizoen sereen verloopt."

Mbappé wil aankondiging pas in augustus

En mogelijk zullen we nog lange tijd geduld moeten oefenen voor de soap helemaal afgesloten kan worden. In juni speelt Mbappé nog met Frankrijk het EK en ook daarna hoeven we volgens SPORT nog niet meteen een officiële bevestiging van de transfer verwachten.

Zij menen dat als het van Mbappé afhangt, de transfer pas na de Olympische Spelen in Parijs aangekondigd wordt. Die eindigen op 11 augustus. Mogelijk moeten we dus nog maar liefst vier maanden geduld tonen, tenzij één van de clubs natuurlijk het voortouw zou gaan nemen.

Zou Mbappé er beter aan doen zijn transfer nu al aan te kondigen?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

91
91
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

87
87
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

160
160
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

128
128
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

170
170
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

295
295
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

131
131
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

151
151
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

139
139
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

119
119
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

42
42
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

193
193
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

123
123
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

71
71
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

304
304
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

132
132
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

111
111
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

355
355

Meer sportnieuws