'Anderlecht zit niet stil: transfer van 3 à 4 miljoen'

662 stemmen
'Anderlecht zit niet stil: transfer van 3 à 4 miljoen'

RSC Anderlecht staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in het klassement en heeft de landstitel dus in eigen handen. Ondertussen is men achter de schermen ook al bezig met het volgende seizoen. Zo is een nieuw transfertarget opgedoken bij Paars-Wit.

Ondanks de leidersplaats is de titel nog lang niet binnen voor RSCA. Momenteel staan er namelijk nog zeven spannende speeldagen op het programma, met daarin een pak duels tegen de directe concurrenten. Maar na de recente ontwikkelingen lijken de Brusselaars wel stilaan zeker van een Europees ticket.

Behoudens een zware inzinking in de Play-Offs maakt de recordkampioen komend seizoen dus zijn rentree op het Europese toneel. En uiteraard wil RSCA zich dan ook meteen laten zien. Door het nieuwe format van de UEFA-competities zal dat ook nog meer wedstrijden opleveren.

LEES OOK: Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Zweeds talent in beeld

De selectie moet dus kwalitatief sterk genoeg zijn én voldoende breed zijn. Sportieve baas Jesper Fredberg weet wat hem te doen staat. Momenteel speurt de Deen dan ook de markt af naar interessante doelwitten. Volgens La Dernière Heure is hij daarvoor uitgekomen bij Samuel Dahl.

Deze 21-jarige Zweed is momenteel nog in eigen land aan de slag bij Djurgardens IF. Hij doorliep de nationale jeugdreeksen in Zweden en maakte inmiddels zelf al zijn debuut bij de nationale A-ploeg. Dahl kan op verschillende posities uit de voeten, maar is van nature een linksback.

Doublure/vervanger Augustinsson

Die positie wordt bij Anderlecht momenteel bekleedt door zijn landgenoot Ludwig Augustinsson. Maar diens leenovereenkomst loopt na het seizoen af en voorlopig werd geen akkoord gevonden met moederclub Sevilla FC over een verlengd verblijf. Bovendien zijn de opties achter Augustinsson beperkt. Het aantrekken van een jonge speler met het nodige potentieel zoals Dahl, zou dus een verstandige zet zijn. Al zou hij wel minstens 3 à 4 miljoen euro moeten kosten.

Met de huidige kern zou RSCA al op drie fronten kunnen strijden ...

Meest recent

‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

59
59
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

33
33
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

42
42
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

159
159
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

21
21
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

298
298
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

58
58
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

197
197
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

363
363
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

49
49
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

179
179
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

94
94
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

484
484
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

411
411
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

168
168
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

414
414
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

213
213
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

502
502
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

345
345
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

606
606
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

337
337

Meer sportnieuws