'Anderlecht zit niet stil: transfer van 3 à 4 miljoen'

662 stemmen
'Anderlecht zit niet stil: transfer van 3 à 4 miljoen'

RSC Anderlecht staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in het klassement en heeft de landstitel dus in eigen handen. Ondertussen is men achter de schermen ook al bezig met het volgende seizoen. Zo is een nieuw transfertarget opgedoken bij Paars-Wit.

Ondanks de leidersplaats is de titel nog lang niet binnen voor RSCA. Momenteel staan er namelijk nog zeven spannende speeldagen op het programma, met daarin een pak duels tegen de directe concurrenten. Maar na de recente ontwikkelingen lijken de Brusselaars wel stilaan zeker van een Europees ticket.

Behoudens een zware inzinking in de Play-Offs maakt de recordkampioen komend seizoen dus zijn rentree op het Europese toneel. En uiteraard wil RSCA zich dan ook meteen laten zien. Door het nieuwe format van de UEFA-competities zal dat ook nog meer wedstrijden opleveren.

LEES OOK: TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

Zweeds talent in beeld

De selectie moet dus kwalitatief sterk genoeg zijn én voldoende breed zijn. Sportieve baas Jesper Fredberg weet wat hem te doen staat. Momenteel speurt de Deen dan ook de markt af naar interessante doelwitten. Volgens La Dernière Heure is hij daarvoor uitgekomen bij Samuel Dahl.

Deze 21-jarige Zweed is momenteel nog in eigen land aan de slag bij Djurgardens IF. Hij doorliep de nationale jeugdreeksen in Zweden en maakte inmiddels zelf al zijn debuut bij de nationale A-ploeg. Dahl kan op verschillende posities uit de voeten, maar is van nature een linksback.

Doublure/vervanger Augustinsson

Die positie wordt bij Anderlecht momenteel bekleedt door zijn landgenoot Ludwig Augustinsson. Maar diens leenovereenkomst loopt na het seizoen af en voorlopig werd geen akkoord gevonden met moederclub Sevilla FC over een verlengd verblijf. Bovendien zijn de opties achter Augustinsson beperkt. Het aantrekken van een jonge speler met het nodige potentieel zoals Dahl, zou dus een verstandige zet zijn. Al zou hij wel minstens 3 à 4 miljoen euro moeten kosten.

Met de huidige kern zou RSCA al op drie fronten kunnen strijden ...

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

37
37
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

21
21
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

51
51
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

220
220
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

339
339
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

205
205
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

206
206
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

336
336
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

408
408
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

363
363
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

188
188
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws