Club Brugge krijgt aanzienlijke boost voor Europese clash

door
Club Brugge krijgt aanzienlijke boost voor Europese clash

Club Brugge boekte zondagmiddag zijn derde overwinning op rij en haalde het met 3-0 van Antwerp FC. Veel tijd om daarvan na te genieten is er evenwel niet. Aanstaande donderdag wordt namelijk gestreden voor een plek in de halve finales van de Conference League.

Bij het ingaan van de nacompetitie leek Club nog op sterven na dood. Het had de reguliere competitie afgesloten met een zoveelste nederlaag en begon daardoor slechts als vierde aan de eindstrijd. Die verliespartij op het veld van STVV betekende ook het einde van de samenwerking met coach Ronny Deila.

Maar momenteel blijkt dat geen slechte zaak voor Blauw-Zwart. Vlak na zijn aanstelling als interim-hoofdcoach kreeg Nicky Hayen al de complimenten dat hij voor meer duidelijkheid zorgde ten opzichte van zijn spelers. En hij kreeg zichtbaar weer meer vechtlust in de groep. En de resultaten zijn momenteel navenant.

LEES OOK: ‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Club zonder belangrijk trio

Zo begon Club met een knappe 7 op 9 aan de Champions' Play-Offs, waardoor het weer volop lijkt mee te doen voor de landstitel. Europees gezien won Blauw-Zwart dan weer zijn heenwedstrijd in de kwartfinales van de UECL. Op eigen veld haalden de West-Vlamingen het met 1-0 van PAOK FC.

De bonus om deze week naar Griekenland af te zakken is dus wel beperkt. Bovendien zal Hayen enkele belangrijke pionnen moeten missen. Igor Thiago, Brandon Mechele én Maxim De Cuyper zijn immers geschorst voor de return. Het belo-oft dus nog een hete avond te worden in Thessaloniki.

Viertal mee naar Griekenland

Maar vlak voor de afreis naar Griekenland kreeg Club wel een opsteker. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen, Casper Nielsen én Denis Odoi mee op het vliegtuig zullen stappen. Of het viertal na hun blessures ook in actie kan komen, zal in de loop van de week moeten blijven. Het feit dat ze meereizen, is in ieder geval een goed teken. Vooral Mignolet en Skov Olsen zouden stilaan toch weer speelklaar moeten zijn.

Indien Club slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

3
3
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

26
26
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

16
16
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

34
34
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

40
40
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

63
63
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

82
82
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

33
33
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

109
109
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

183
183
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

415
415
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

346
346
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

293
293
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

250
250
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

185
185
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

156
156
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

97
97
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

298
298
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

474
474
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

199
199
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

321
321
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

507
507
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

281
281
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

96
96

Meer sportnieuws