Club Brugge krijgt aanzienlijke boost voor Europese clash

door
Club Brugge krijgt aanzienlijke boost voor Europese clash

Club Brugge boekte zondagmiddag zijn derde overwinning op rij en haalde het met 3-0 van Antwerp FC. Veel tijd om daarvan na te genieten is er evenwel niet. Aanstaande donderdag wordt namelijk gestreden voor een plek in de halve finales van de Conference League.

Bij het ingaan van de nacompetitie leek Club nog op sterven na dood. Het had de reguliere competitie afgesloten met een zoveelste nederlaag en begon daardoor slechts als vierde aan de eindstrijd. Die verliespartij op het veld van STVV betekende ook het einde van de samenwerking met coach Ronny Deila.

Maar momenteel blijkt dat geen slechte zaak voor Blauw-Zwart. Vlak na zijn aanstelling als interim-hoofdcoach kreeg Nicky Hayen al de complimenten dat hij voor meer duidelijkheid zorgde ten opzichte van zijn spelers. En hij kreeg zichtbaar weer meer vechtlust in de groep. En de resultaten zijn momenteel navenant.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Club zonder belangrijk trio

Zo begon Club met een knappe 7 op 9 aan de Champions' Play-Offs, waardoor het weer volop lijkt mee te doen voor de landstitel. Europees gezien won Blauw-Zwart dan weer zijn heenwedstrijd in de kwartfinales van de UECL. Op eigen veld haalden de West-Vlamingen het met 1-0 van PAOK FC.

De bonus om deze week naar Griekenland af te zakken is dus wel beperkt. Bovendien zal Hayen enkele belangrijke pionnen moeten missen. Igor Thiago, Brandon Mechele én Maxim De Cuyper zijn immers geschorst voor de return. Het belo-oft dus nog een hete avond te worden in Thessaloniki.

Viertal mee naar Griekenland

Maar vlak voor de afreis naar Griekenland kreeg Club wel een opsteker. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen, Casper Nielsen én Denis Odoi mee op het vliegtuig zullen stappen. Of het viertal na hun blessures ook in actie kan komen, zal in de loop van de week moeten blijven. Het feit dat ze meereizen, is in ieder geval een goed teken. Vooral Mignolet en Skov Olsen zouden stilaan toch weer speelklaar moeten zijn.

Indien Club slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

11
11
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

40
40
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

373
373
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

319
319
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

199
199
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

247
247
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

603
603
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

219
219
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

408
408
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

636
636
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

401
401
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

172
172
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

261
261
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

337
337
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

230
230
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws