'City wil zware concurrent De Bruyne: clausule van 99 miljoen'

door
'City wil zware concurrent De Bruyne: clausule van 99 miljoen'

Manchester City staat sinds afgelopen weekend alleen aan de leiding in de Premier League en maakt dus een goede kans om zichzelf op te volgens als Engelse kampioen. Desondanks wordt in het Etihad Stadium alweer aan versterking gedacht. De prioriteit lijkt alvast bekend.

Coach Pep Guardiola beschikt momenteel over een onwaarschijnlijke sterke selectie in de breedte. Toch maakt men al volop transferplannen. Nu Kevin De Bruyne een jaartje ouder wordt en steeds vaker last heeft van blessureleed, zou City wil doorselecteren in het aanvallende compartiment. Bernardo Silva is immers ook niet meer van de jongsten en werd al gelinkt aan een zomers vertrek.

Om daarop te anticiperen heeft City dan ook zijn zinnen gezet op niemand minder Jamal Musiala. De Duitse international geldt momenteel als één van de grotere talenten in het mondiale voetbal. Hij ligt nog tot 2026 onder contract bij Bayern München. Maar volgens The Independent twijfelt Musiala steeds meer aan zijn toekomst in de Allianz Arena.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Braziliaans alternatief

Aan de Europese top zou dan ook het geloof toenemen dat Musiala komende zomer, ten laatste een jaar later, zou los gewrongen kunnen worden. Er heerst echter een pak concurrentie voor het Duitse goudhaantje. Bovendien moet het jeugdproduct van Chelsea FC een recordbedrag kosten. En dus worden ook andere pistes verkend.

Zo is het vizier onder meer gericht op Lucas Paqueta, die afgelopen zomer ook al in beeld was. Maar onder meer door zijn betrokkenheid bij een vermeend gokschandaal, bleef hij bij West Ham United. De Braziliaanse international bleef echter in het vizier van de Citizens lopen. Mogelijk volgt komende zomer dan ook een herkansing.

Zomerse afkoopclausule

Voorwaarde is wel dat de naam van Paqueta eerst helemaal gezuiverd wordt. En dan moet er uiteraard ook nog een akkoord gevonden worden met de betrokken partijen. Bovendien treedt komende zomer een afkoopclausule in het contract van de Braziliaan in werking, zo meldt The Athletic. Hierdoor is de spelmaker voor een vast bedrag van 85 miljoen pond, zo'n 99.5 miljoen euro, op te halen. Al is niet duidelijk of City ook zover wil/kan gaan.

De Bruyne vertrekt in de zomer bij City ...

Meest recent

Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

10
10
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

181
181
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

20
20
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

134
134
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

119
119
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

67
67
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

179
179
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

15
15
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

67
67
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

318
318
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

190
190
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

93
93
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

320
320
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

186
186
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

160
160
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

482
482
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

160
160
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

165
165
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

32
32
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

264
264
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

282
282
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

394
394
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

142
142
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

302
302

Meer sportnieuws