Van Bommel doet belofte na 0 op 9: "Ben ik niet van plan"

door
Van Bommel doet belofte na 0 op 9:

Een jaartje geleden kroonde Antwerp FC zich tot landskampioen na een straffe reeks in de Play-Offs. Nu is de nacompetitie aan het uitdraaien op een grote deceptie voor de titelverdediger. Zondag werd op Club Brugge al voor de derde keer op rij verloren.

Nadat RAFC de reguliere competitie had afgesloten op een verdienstelijke derde plaats, werd in het Antwerpse kamp opnieuw gedroomd op een herhaling van het scenario van vorig seizoen. Maar drie duels later lijkt de titel definitief gaan vliegen. Met 0 op 9 is de Great Old dramatisch aan de nacompetitie begonnen.

LEES OOK: Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Niet weggespeeld

In de twee voorbije matchen tegen Anderlecht en Genk werd slechts met het kleinste verschil verloren. Op Jan Breydel liep de schade veel hoger op. Vlak voor rust kwamen de Antwerpenaren op achterstand, na de pauze deden de Bruggelingen er nog twee goals bovenop: 3-0.

Desondanks vond coach Mark van Bommel het verschil in het veldspel beperkt. "Het klinkt gek, maar ik heb niet het gevoel dat we hier weggespeeld zijn. Het zit allemaal een beetje tegen. Ook nu had Onyedika rood kunnen krijgen. Het loopt niet, maar we hebben ook niet veel geluk. Al was het qua kansen creëren natuurlijk veel te weinig", klonk het bij HLN.

Geen verklaring

Door de 0 op 9 is Antwerp weggezakt naar de laatste plaats. Met ook de bekerfinale in aantocht mag de ommekeer niet lang meer op zich laten wachten. Al vindt Van Bommel het lastig om de vinger op de wonde te leggen. "Drie keer verliezen is niet goed. Ik ga het niet verklaren, want soms is het ook niet te verklaren. Dit is het moeilijke aan trainer zijn."

Toch zal hij met een oplossing moeten komen. Al belooft de Nederlander dat hij niet alles overhoop zal gooien. "Als je wint, kun je alles zeggen en alles doen - het maakt allemaal niet uit. Als je verliest, wat doe je dan? We moeten op zoek naar oplossingen. Zonder alles overhoop te halen, want dat ben ik niet van plan."

Van Bommel is na het seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

7
7
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

16
16
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

62
62
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

107
107
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

57
57
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

92
92
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

254
254
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

249
249
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

85
85
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

148
148
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

259
259
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

126
126
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

111
111
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

142
142
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

478
478
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

96
96
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

574
574
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

887
887
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

139
139
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

455
455
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

352
352
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

681
681
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

450
450
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

125
125
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

973
973

Meer sportnieuws