Van Bommel doet belofte na 0 op 9: "Ben ik niet van plan"

door
Van Bommel doet belofte na 0 op 9:

Een jaartje geleden kroonde Antwerp FC zich tot landskampioen na een straffe reeks in de Play-Offs. Nu is de nacompetitie aan het uitdraaien op een grote deceptie voor de titelverdediger. Zondag werd op Club Brugge al voor de derde keer op rij verloren.

Nadat RAFC de reguliere competitie had afgesloten op een verdienstelijke derde plaats, werd in het Antwerpse kamp opnieuw gedroomd op een herhaling van het scenario van vorig seizoen. Maar drie duels later lijkt de titel definitief gaan vliegen. Met 0 op 9 is de Great Old dramatisch aan de nacompetitie begonnen.

LEES OOK: Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Niet weggespeeld

In de twee voorbije matchen tegen Anderlecht en Genk werd slechts met het kleinste verschil verloren. Op Jan Breydel liep de schade veel hoger op. Vlak voor rust kwamen de Antwerpenaren op achterstand, na de pauze deden de Bruggelingen er nog twee goals bovenop: 3-0.

Desondanks vond coach Mark van Bommel het verschil in het veldspel beperkt. "Het klinkt gek, maar ik heb niet het gevoel dat we hier weggespeeld zijn. Het zit allemaal een beetje tegen. Ook nu had Onyedika rood kunnen krijgen. Het loopt niet, maar we hebben ook niet veel geluk. Al was het qua kansen creëren natuurlijk veel te weinig", klonk het bij HLN.

Geen verklaring

Door de 0 op 9 is Antwerp weggezakt naar de laatste plaats. Met ook de bekerfinale in aantocht mag de ommekeer niet lang meer op zich laten wachten. Al vindt Van Bommel het lastig om de vinger op de wonde te leggen. "Drie keer verliezen is niet goed. Ik ga het niet verklaren, want soms is het ook niet te verklaren. Dit is het moeilijke aan trainer zijn."

Toch zal hij met een oplossing moeten komen. Al belooft de Nederlander dat hij niet alles overhoop zal gooien. "Als je wint, kun je alles zeggen en alles doen - het maakt allemaal niet uit. Als je verliest, wat doe je dan? We moeten op zoek naar oplossingen. Zonder alles overhoop te halen, want dat ben ik niet van plan."

Van Bommel is na het seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

25
25
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

25
25
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

183
183
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

86
86
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

98
98
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

165
165
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

349
349
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

40
40
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

399
399
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

245
245
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

72
72
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

94
94
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

187
187
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

175
175
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

127
127
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

500
500
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

197
197
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

343
343
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

58
58
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

319
319
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

338
338

Meer sportnieuws