Van Bommel doet belofte na 0 op 9: "Ben ik niet van plan"

door
Van Bommel doet belofte na 0 op 9:

Een jaartje geleden kroonde Antwerp FC zich tot landskampioen na een straffe reeks in de Play-Offs. Nu is de nacompetitie aan het uitdraaien op een grote deceptie voor de titelverdediger. Zondag werd op Club Brugge al voor de derde keer op rij verloren.

Nadat RAFC de reguliere competitie had afgesloten op een verdienstelijke derde plaats, werd in het Antwerpse kamp opnieuw gedroomd op een herhaling van het scenario van vorig seizoen. Maar drie duels later lijkt de titel definitief gaan vliegen. Met 0 op 9 is de Great Old dramatisch aan de nacompetitie begonnen.

LEES OOK: 'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Niet weggespeeld

In de twee voorbije matchen tegen Anderlecht en Genk werd slechts met het kleinste verschil verloren. Op Jan Breydel liep de schade veel hoger op. Vlak voor rust kwamen de Antwerpenaren op achterstand, na de pauze deden de Bruggelingen er nog twee goals bovenop: 3-0.

Desondanks vond coach Mark van Bommel het verschil in het veldspel beperkt. "Het klinkt gek, maar ik heb niet het gevoel dat we hier weggespeeld zijn. Het zit allemaal een beetje tegen. Ook nu had Onyedika rood kunnen krijgen. Het loopt niet, maar we hebben ook niet veel geluk. Al was het qua kansen creëren natuurlijk veel te weinig", klonk het bij HLN.

Geen verklaring

Door de 0 op 9 is Antwerp weggezakt naar de laatste plaats. Met ook de bekerfinale in aantocht mag de ommekeer niet lang meer op zich laten wachten. Al vindt Van Bommel het lastig om de vinger op de wonde te leggen. "Drie keer verliezen is niet goed. Ik ga het niet verklaren, want soms is het ook niet te verklaren. Dit is het moeilijke aan trainer zijn."

Toch zal hij met een oplossing moeten komen. Al belooft de Nederlander dat hij niet alles overhoop zal gooien. "Als je wint, kun je alles zeggen en alles doen - het maakt allemaal niet uit. Als je verliest, wat doe je dan? We moeten op zoek naar oplossingen. Zonder alles overhoop te halen, want dat ben ik niet van plan."

Van Bommel is na het seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

4
4
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

2
2
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

116
116
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

24
24
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

81
81
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

118
118
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

29
29
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

44
44
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

277
277
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

63
63
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

85
85
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

266
266
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

281
281
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

138
138
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

219
219
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

122
122
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

102
102
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

104
104
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

255
255

Meer sportnieuws