Van Bommel doet belofte na 0 op 9: "Ben ik niet van plan"

door
Van Bommel doet belofte na 0 op 9:

Een jaartje geleden kroonde Antwerp FC zich tot landskampioen na een straffe reeks in de Play-Offs. Nu is de nacompetitie aan het uitdraaien op een grote deceptie voor de titelverdediger. Zondag werd op Club Brugge al voor de derde keer op rij verloren.

Nadat RAFC de reguliere competitie had afgesloten op een verdienstelijke derde plaats, werd in het Antwerpse kamp opnieuw gedroomd op een herhaling van het scenario van vorig seizoen. Maar drie duels later lijkt de titel definitief gaan vliegen. Met 0 op 9 is de Great Old dramatisch aan de nacompetitie begonnen.

LEES OOK: Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Niet weggespeeld

In de twee voorbije matchen tegen Anderlecht en Genk werd slechts met het kleinste verschil verloren. Op Jan Breydel liep de schade veel hoger op. Vlak voor rust kwamen de Antwerpenaren op achterstand, na de pauze deden de Bruggelingen er nog twee goals bovenop: 3-0.

Desondanks vond coach Mark van Bommel het verschil in het veldspel beperkt. "Het klinkt gek, maar ik heb niet het gevoel dat we hier weggespeeld zijn. Het zit allemaal een beetje tegen. Ook nu had Onyedika rood kunnen krijgen. Het loopt niet, maar we hebben ook niet veel geluk. Al was het qua kansen creëren natuurlijk veel te weinig", klonk het bij HLN.

Geen verklaring

Door de 0 op 9 is Antwerp weggezakt naar de laatste plaats. Met ook de bekerfinale in aantocht mag de ommekeer niet lang meer op zich laten wachten. Al vindt Van Bommel het lastig om de vinger op de wonde te leggen. "Drie keer verliezen is niet goed. Ik ga het niet verklaren, want soms is het ook niet te verklaren. Dit is het moeilijke aan trainer zijn."

Toch zal hij met een oplossing moeten komen. Al belooft de Nederlander dat hij niet alles overhoop zal gooien. "Als je wint, kun je alles zeggen en alles doen - het maakt allemaal niet uit. Als je verliest, wat doe je dan? We moeten op zoek naar oplossingen. Zonder alles overhoop te halen, want dat ben ik niet van plan."

Van Bommel is na het seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

28
28
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

52
52
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

41
41
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

17
17
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

222
222
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

134
134
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

348
348
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

340
340
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

325
325
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

128
128
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

167
167
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

666
666
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

692
692
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

169
169
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

295
295

Meer sportnieuws