Van Bommel doet belofte na 0 op 9: "Ben ik niet van plan"

1078 stemmen
Van Bommel doet belofte na 0 op 9:

Een jaartje geleden kroonde Antwerp FC zich tot landskampioen na een straffe reeks in de Play-Offs. Nu is de nacompetitie aan het uitdraaien op een grote deceptie voor de titelverdediger. Zondag werd op Club Brugge al voor de derde keer op rij verloren.

Nadat RAFC de reguliere competitie had afgesloten op een verdienstelijke derde plaats, werd in het Antwerpse kamp opnieuw gedroomd op een herhaling van het scenario van vorig seizoen. Maar drie duels later lijkt de titel definitief gaan vliegen. Met 0 op 9 is de Great Old dramatisch aan de nacompetitie begonnen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

Niet weggespeeld

In de twee voorbije matchen tegen Anderlecht en Genk werd slechts met het kleinste verschil verloren. Op Jan Breydel liep de schade veel hoger op. Vlak voor rust kwamen de Antwerpenaren op achterstand, na de pauze deden de Bruggelingen er nog twee goals bovenop: 3-0.

Desondanks vond coach Mark van Bommel het verschil in het veldspel beperkt. "Het klinkt gek, maar ik heb niet het gevoel dat we hier weggespeeld zijn. Het zit allemaal een beetje tegen. Ook nu had Onyedika rood kunnen krijgen. Het loopt niet, maar we hebben ook niet veel geluk. Al was het qua kansen creëren natuurlijk veel te weinig", klonk het bij HLN.

Geen verklaring

Door de 0 op 9 is Antwerp weggezakt naar de laatste plaats. Met ook de bekerfinale in aantocht mag de ommekeer niet lang meer op zich laten wachten. Al vindt Van Bommel het lastig om de vinger op de wonde te leggen. "Drie keer verliezen is niet goed. Ik ga het niet verklaren, want soms is het ook niet te verklaren. Dit is het moeilijke aan trainer zijn."

Toch zal hij met een oplossing moeten komen. Al belooft de Nederlander dat hij niet alles overhoop zal gooien. "Als je wint, kun je alles zeggen en alles doen - het maakt allemaal niet uit. Als je verliest, wat doe je dan? We moeten op zoek naar oplossingen. Zonder alles overhoop te halen, want dat ben ik niet van plan."

Van Bommel is na het seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

0
0
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

20
20
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

20
20
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

114
114
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

110
110
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

106
106
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

212
212
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

367
367
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

56
56
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

186
186
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

126
126
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

240
240
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

130
130
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

396
396
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

175
175
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

149
149
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

298
298
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

130
130
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

249
249
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

729
729
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

147
147
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

751
751
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

319
319
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

723
723
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

207
207

Meer sportnieuws