Lijdensweg voor Antwerp: "Het kneusje van Play-Off I"

door
Lijdensweg voor Antwerp:

Antwerp FC blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Zondagmiddag verloor de uittredende kampioen ook op het veld van Club Brugge. RAFC blijft zo achter met 0 op 9 en scoorde nog geen enkele keer in de nacompetitie.

Na een degelijk einde van de reguliere competitie werd bij de Great Old toch weer stiekem gedroomd van een verlenging van de landstitel. Maar dan moest wel een sterke start van de PO's gemaakt worden. En daar slaagde de ploeg van coach Mark van Bommel dus niet in.

LEES OOK: Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Gemiste start

Nochtans begon Antwerp behoorlijk dominant aan zijn eerste wedstrijd op het veld van Anderlecht. Maar vlak voor rust volgde toen een flinke domper door de uitsluiting van Owen Wijndal. En met een man minder tussen de lijnen verloor RAFC uiteindelijk met 1-0.

Vorige week moest dan ook een gepaste reactie volgen in de thuiswedstrijd tegen KRC Genk. Wederom liep het echter fout voor de uittredende kampioen. Na een geweldig doelpunt van Anouar Aït El Hadj ging KRC Genk immers met 0-1 winnen op de Bosuil.

Rode lantaarn

Daar kwam zondag dus een pijnlijke nederlaag op het veld van de Brugse rivaal bovenop. Andermaal kwam RAFC erg matig voor de dag, met een 3-0-verlies als gevolg. Door deze 0 op 9 is Antwerp inmiddels weggezakt naar de laatste plaats in het klassement van de PO's. Het telt alweer zeven punten minder dan Club, dat nochtans op gelijke hoogte begon. De Great Old scoorde zelfs nog geen enkele keer in de nacompetitie. Op het sociale medium 'X' waren de reacties na de nederlaag dan ook scherp.

Antwerp wordt laatste in de Champions' Play-Offs ...

Meest recent

Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

445
445
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

51
51
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

17
17
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

44
44
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

67
67
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

176
176
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

32
32
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

260
260
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

81
81
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

235
235
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

270
270
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

116
116
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

76
76
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

209
209
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

184
184
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

138
138
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

123
123
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

174
174
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

237
237
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

561
561
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

204
204
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

405
405
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

100
100

Meer sportnieuws