Cercle blijft ongeslagen: "Zit in ons DNA om niet op te geven"

door
Cercle blijft ongeslagen:

Straffe statistiek: na drie speeldagen in de Champions' Play-Off is sensatie Cercle Brugge nog steeds ongeslagen. Na het gelijkspel tegen Club Brugge en de zege op Union ging de Vereniging nu ook een punt pakken in Genk. Daarmee blijven de Bruggelingen hun rol van scherprechter met verve vervullen.

Nochtans beleefde Cercle in de Cegeka Arena wel een lastige avond. Vooral in de eerste helft werden ze overklast door Genk, dat vooral op de rechterflank met Ait El Hadj en El Ouahdi wervelde. Die laatste maakte Ravych het leven zuur. De linksachter flirtte met rood en werd bij de rust vervangen door Popovic, die een kwartier voor tijd zelf uitgesloten werd.

LEES OOK: Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Cercle keert met tien man het tij nog

Op dat moment stond Cercle 1-0 achter, maar met een man minder sleepte het nog een punt uit de brand. Foutjes van Sadick en Vandevoordt werden afgestraft door Olaigbe, die voor de onverhoopte gelijkmaker kon zorgen.

Trainer Miron Muslic kon dan ook tevreden zijn. "Tijdens de rust hebben we twee noodzakelijke wijzigingen doorgevoerd en de tweede helft konden we het ritme helemaal veranderen. We gaven nog één grote kans weg, maar zoals altijd was onze doelman op de afspraak. Daarna hebben we er alles aan gedaan om de nederlaag nog te voorkomen", legde hij uit bij Sporza.

Muslic weet dat Cercle nooit opgeeft

In die missie slaagde Cercle ook en dat verbaasde de coach niet. "Je hebt dan natuurlijk wat geluk nodig, maar als je met moed en durf speelt, dan kan je beloond worden. Het zit in ons DNA om nooit op te geven", wist hij immers.

Door het gelijkspel blijft Cercle op de vijfde plaats in het klassement staan. Het nadert tot op één punt van stadsgenoot Club, dat zondag wel nog op Antwerp speelt. Mocht die partij gewonnnen worden door de Great Old, dan komen zij weer naast Cercle op de vijfde plaats.

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

0
0
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

16
16
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

127
127
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

99
99
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

87
87
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

96
96
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

77
77
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

406
406
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

58
58
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

57
57
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

118
118
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

211
211
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

135
135
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

138
138
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

102
102
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

634
634
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

49
49
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

328
328
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

123
123
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

106
106

Meer sportnieuws