Cercle blijft ongeslagen: "Zit in ons DNA om niet op te geven"

door
Cercle blijft ongeslagen:

Straffe statistiek: na drie speeldagen in de Champions' Play-Off is sensatie Cercle Brugge nog steeds ongeslagen. Na het gelijkspel tegen Club Brugge en de zege op Union ging de Vereniging nu ook een punt pakken in Genk. Daarmee blijven de Bruggelingen hun rol van scherprechter met verve vervullen.

Nochtans beleefde Cercle in de Cegeka Arena wel een lastige avond. Vooral in de eerste helft werden ze overklast door Genk, dat vooral op de rechterflank met Ait El Hadj en El Ouahdi wervelde. Die laatste maakte Ravych het leven zuur. De linksachter flirtte met rood en werd bij de rust vervangen door Popovic, die een kwartier voor tijd zelf uitgesloten werd.

LEES OOK: Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle keert met tien man het tij nog

Op dat moment stond Cercle 1-0 achter, maar met een man minder sleepte het nog een punt uit de brand. Foutjes van Sadick en Vandevoordt werden afgestraft door Olaigbe, die voor de onverhoopte gelijkmaker kon zorgen.

Trainer Miron Muslic kon dan ook tevreden zijn. "Tijdens de rust hebben we twee noodzakelijke wijzigingen doorgevoerd en de tweede helft konden we het ritme helemaal veranderen. We gaven nog één grote kans weg, maar zoals altijd was onze doelman op de afspraak. Daarna hebben we er alles aan gedaan om de nederlaag nog te voorkomen", legde hij uit bij Sporza.

Muslic weet dat Cercle nooit opgeeft

In die missie slaagde Cercle ook en dat verbaasde de coach niet. "Je hebt dan natuurlijk wat geluk nodig, maar als je met moed en durf speelt, dan kan je beloond worden. Het zit in ons DNA om nooit op te geven", wist hij immers.

Door het gelijkspel blijft Cercle op de vijfde plaats in het klassement staan. Het nadert tot op één punt van stadsgenoot Club, dat zondag wel nog op Antwerp speelt. Mocht die partij gewonnnen worden door de Great Old, dan komen zij weer naast Cercle op de vijfde plaats.

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

31
31
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

12
12
Leko geeft dé reden voor belabberde prestatie Club Brugge

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

139
139
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

248
248
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

226
226
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

94
94
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

27
27
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

506
506
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

429
429
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

146
146
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

200
200
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

525
525
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

313
313
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

514
514
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

148
148
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

43
43
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

213
213
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

186
186
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

134
134
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

212
212
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

82
82
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

385
385
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

327
327
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

330
330
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

752
752

Meer sportnieuws