Cercle blijft ongeslagen: "Zit in ons DNA om niet op te geven"

door
Cercle blijft ongeslagen:

Straffe statistiek: na drie speeldagen in de Champions' Play-Off is sensatie Cercle Brugge nog steeds ongeslagen. Na het gelijkspel tegen Club Brugge en de zege op Union ging de Vereniging nu ook een punt pakken in Genk. Daarmee blijven de Bruggelingen hun rol van scherprechter met verve vervullen.

Nochtans beleefde Cercle in de Cegeka Arena wel een lastige avond. Vooral in de eerste helft werden ze overklast door Genk, dat vooral op de rechterflank met Ait El Hadj en El Ouahdi wervelde. Die laatste maakte Ravych het leven zuur. De linksachter flirtte met rood en werd bij de rust vervangen door Popovic, die een kwartier voor tijd zelf uitgesloten werd.

LEES OOK: 'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

Cercle keert met tien man het tij nog

Op dat moment stond Cercle 1-0 achter, maar met een man minder sleepte het nog een punt uit de brand. Foutjes van Sadick en Vandevoordt werden afgestraft door Olaigbe, die voor de onverhoopte gelijkmaker kon zorgen.

Trainer Miron Muslic kon dan ook tevreden zijn. "Tijdens de rust hebben we twee noodzakelijke wijzigingen doorgevoerd en de tweede helft konden we het ritme helemaal veranderen. We gaven nog één grote kans weg, maar zoals altijd was onze doelman op de afspraak. Daarna hebben we er alles aan gedaan om de nederlaag nog te voorkomen", legde hij uit bij Sporza.

Muslic weet dat Cercle nooit opgeeft

In die missie slaagde Cercle ook en dat verbaasde de coach niet. "Je hebt dan natuurlijk wat geluk nodig, maar als je met moed en durf speelt, dan kan je beloond worden. Het zit in ons DNA om nooit op te geven", wist hij immers.

Door het gelijkspel blijft Cercle op de vijfde plaats in het klassement staan. Het nadert tot op één punt van stadsgenoot Club, dat zondag wel nog op Antwerp speelt. Mocht die partij gewonnnen worden door de Great Old, dan komen zij weer naast Cercle op de vijfde plaats.

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

14
14
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

30
30
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

65
65
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

20
20
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

30
30
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

375
375
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

64
64
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

77
77
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

237
237
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

204
204
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

362
362
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

172
172
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

155
155
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

247
247
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

203
203
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

300
300
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

367
367
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

199
199

Meer sportnieuws