Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

door
Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

In zijn derde wedstrijd in de Champions' Play-Off heeft KRC Genk voor de eerste keer punten laten liggen. Na zeges tegen Union en Antwerp raakten de Limburgers in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel tegen Cercle Brugge. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1.

Daar kon Genk toch niet echt tevreden mee zijn, zeker gezien het wedstrijdverloop. Het kwam voor rust verdiend op voorsprong via Tolu en leek vrij spel te hebben toen Cercle halfweg de tweede helft met tien verder moest na rood voor Popovic. Na geklungel in de defensie gaven ze de zege echter alsnog uit handen.

LEES OOK: Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Individuele fouten nekken Genk

Wouter Vrancken zag dan ook een duidelijke oorzaak voor het puntenverlies. "Ik houd een goed gevoel over aan de manier waarop, het is alleen jammer dat we door individuele fouten geen drie punten pakken", aldus de trainer bij Sporza. Zowel Sadick als Vandevoordt gingen niet vrijuit bij de gelijkmaker.

Toch zag Vrancken een goede prestatie van Genk. "We hebben een heel sterke eerste helft gespeeld, tegen een ploeg die altijd druk zet. In de tweede helft was het iets moeilijker. Zij deden ook enkele aanpassingen om El Ouahdi wat meer af te stoppen. Toch dwongen we nog twee grote kansen af en gaven we eigenlijk niks weg, op het doelpunt en een schot van Denkey in het zijnet na."

Vrancken vond dat Genk match moest beslissen

Een zege had dus zeker wel gekund en misschien wel gemoeten. "We hadden één van die twee kansen moeten benutten om de wedstrijd te beslissen", besefte Vrancken nog.

Door het gelijkspel schudt Genk voorlopig wel Club Brugge van zich af om alleen op de derde plaats te komen, maar toch zal het vooral aanvoelen als een gemiste kans. Bij winst hadden ze immers tot op twee punten kunnen naderen van leiders Union en Anderlecht.

Had Genk de zege verdiend?

Meest recent

'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

6
6
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

65
65
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

282
282
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

512
512
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

348
348
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

221
221
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

125
125
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

211
211
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

404
404
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

251
251
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

223
223
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

325
325
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

655
655
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

199
199
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

344
344
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2083
2083
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

248
248
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

644
644
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

185
185
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

327
327
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

386
386
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87

Meer sportnieuws