Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

door
Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

In zijn derde wedstrijd in de Champions' Play-Off heeft KRC Genk voor de eerste keer punten laten liggen. Na zeges tegen Union en Antwerp raakten de Limburgers in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel tegen Cercle Brugge. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1.

Daar kon Genk toch niet echt tevreden mee zijn, zeker gezien het wedstrijdverloop. Het kwam voor rust verdiend op voorsprong via Tolu en leek vrij spel te hebben toen Cercle halfweg de tweede helft met tien verder moest na rood voor Popovic. Na geklungel in de defensie gaven ze de zege echter alsnog uit handen.

LEES OOK: 'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

Individuele fouten nekken Genk

Wouter Vrancken zag dan ook een duidelijke oorzaak voor het puntenverlies. "Ik houd een goed gevoel over aan de manier waarop, het is alleen jammer dat we door individuele fouten geen drie punten pakken", aldus de trainer bij Sporza. Zowel Sadick als Vandevoordt gingen niet vrijuit bij de gelijkmaker.

Toch zag Vrancken een goede prestatie van Genk. "We hebben een heel sterke eerste helft gespeeld, tegen een ploeg die altijd druk zet. In de tweede helft was het iets moeilijker. Zij deden ook enkele aanpassingen om El Ouahdi wat meer af te stoppen. Toch dwongen we nog twee grote kansen af en gaven we eigenlijk niks weg, op het doelpunt en een schot van Denkey in het zijnet na."

Vrancken vond dat Genk match moest beslissen

Een zege had dus zeker wel gekund en misschien wel gemoeten. "We hadden één van die twee kansen moeten benutten om de wedstrijd te beslissen", besefte Vrancken nog.

Door het gelijkspel schudt Genk voorlopig wel Club Brugge van zich af om alleen op de derde plaats te komen, maar toch zal het vooral aanvoelen als een gemiste kans. Bij winst hadden ze immers tot op twee punten kunnen naderen van leiders Union en Anderlecht.

Had Genk de zege verdiend?

Meest recent

Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

8
8
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

26
26
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

13
13
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

199
199
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

213
213
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

90
90
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

194
194
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

23
23
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

542
542
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

118
118
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

374
374
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

220
220
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

46
46
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

531
531
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

359
359
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

205
205
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

146
146
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

575
575
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

66
66
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

103
103
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

74
74
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

624
624
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

144
144
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

372
372
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

209
209

Meer sportnieuws