Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

door
Vrancken duidt de oorzaak aan voor eerste Genkse puntenverlies

In zijn derde wedstrijd in de Champions' Play-Off heeft KRC Genk voor de eerste keer punten laten liggen. Na zeges tegen Union en Antwerp raakten de Limburgers in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel tegen Cercle Brugge. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1.

Daar kon Genk toch niet echt tevreden mee zijn, zeker gezien het wedstrijdverloop. Het kwam voor rust verdiend op voorsprong via Tolu en leek vrij spel te hebben toen Cercle halfweg de tweede helft met tien verder moest na rood voor Popovic. Na geklungel in de defensie gaven ze de zege echter alsnog uit handen.

LEES OOK: KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

Individuele fouten nekken Genk

Wouter Vrancken zag dan ook een duidelijke oorzaak voor het puntenverlies. "Ik houd een goed gevoel over aan de manier waarop, het is alleen jammer dat we door individuele fouten geen drie punten pakken", aldus de trainer bij Sporza. Zowel Sadick als Vandevoordt gingen niet vrijuit bij de gelijkmaker.

Toch zag Vrancken een goede prestatie van Genk. "We hebben een heel sterke eerste helft gespeeld, tegen een ploeg die altijd druk zet. In de tweede helft was het iets moeilijker. Zij deden ook enkele aanpassingen om El Ouahdi wat meer af te stoppen. Toch dwongen we nog twee grote kansen af en gaven we eigenlijk niks weg, op het doelpunt en een schot van Denkey in het zijnet na."

Vrancken vond dat Genk match moest beslissen

Een zege had dus zeker wel gekund en misschien wel gemoeten. "We hadden één van die twee kansen moeten benutten om de wedstrijd te beslissen", besefte Vrancken nog.

Door het gelijkspel schudt Genk voorlopig wel Club Brugge van zich af om alleen op de derde plaats te komen, maar toch zal het vooral aanvoelen als een gemiste kans. Bij winst hadden ze immers tot op twee punten kunnen naderen van leiders Union en Anderlecht.

Had Genk de zege verdiend?

Meest recent

'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

40
40
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

103
103
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

94
94
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

30
30
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

44
44
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

126
126
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

64
64
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

74
74
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

274
274
Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint

De Rode Duivels staan deze zomer voor een grote uitdaging op het WK. Sinds de laatste wereldbeker ...

12
12
Bertaccini haalt hard uit na nieuwe mokerslag Anderlecht

Na een zes op zes leek Anderlecht weer vertrokken te zijn in de Champions' Play-Off, maar donderdag ...

318
318
Enorme opluchting STVV: nieuw rampscenario afgewend

Op de vierde speeldag heeft STVV eindelijk zijn eerste zege van de Champions' Play-Off kunnen ...

55
55
'Hazard verlaat Anderlecht: nieuwe club is al bekend'

Even mocht Thorgan Hazard zich dit seizoen topschutter van de Jupiler Pro League noemen, maar de ...

475
475
"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

1065
1065
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

36
36
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

943
943
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

76
76
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

158
158
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

83
83
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

243
243
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

69
69
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

250
250
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

309
309
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

381
381
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

139
139

Meer sportnieuws