Crisis bij Man Utd: Ten Hag loopt weg van persconferentie

door
Crisis bij Man Utd: Ten Hag loopt weg van persconferentie

Er staat de komende weken nog heel wat op het spel in de Premier League. Manchester City, Liverpool en Arsenal zullen onder elkaar uitmaken wie kampioen wordt, terwijl ook de strijd om het vierde Champions League-ticket nog helemaal open ligt. Manchester United lijkt stilaan wel af te haken daarvoor.

United blijft immers achter met een schamele drie op twaalf en volgt nu al op tien punten van de vierde plaats, met nog zes wedstrijden te spelen. Het raakte zaterdag alweer niet verder dan een 2-2 op het veld van Bournemouth en kwam daarmee nog goed weg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Man Utd blijft op de sukkel

De ploeg van Erik ten Hag werd immers overklast, maar haalde twee keer een achterstand op. De 2-2 kwam er bovendien na een dubieuze penalty. Aan de overkant werd Bournemouth diep in blessuretijd dan weer een penalty ontzegd. De VAR oordeelde dat de fout van Kambwala net buiten de zestien plaats gevonden had en gaf dus een vrije trap.

De druk op Ten Hag wordt door de tegenvallende resultaten wel alsmaar groter. De Nederlander probeerde positief te blijven en wees op de mentale weerbaarheid die zijn ploeg getoond had door ondanks de vele afwezigen twee keer een achterstand op te halen. Maar hij leek op zijn persconferentie wel even zijn zelfbeheersing te verliezen.

Kritische vragen en muitende spelers voor Ten Hag

Toen de trainer een vraag kreeg over het feit dat hij straks mogelijk United naar zijn laagste klassering in het Premier League-tijdperk zal leiden, stond hij prompt op en verliet hij de persconferentie. "Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is op dit moment niet belangrijk", gaf hij enkel nog mee.

Bovendien lijkt Ten Hag ook in de kleedkamer enkele brandjes te zullen moeten blussen. Zo lijkt hij Alejandro Garnacho tegen zich in het harnas gejaagd te hebben. De jonge Argentijn werd bij de rust vervangen en zijn account op X likete enkele tweets waarin die beslissing op de korrel genomen werd.

Zal Man Utd nog een Champions League-ticket pakken?

Meest recent

Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

18
18
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

111
111
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

90
90
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

568
568
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

55
55
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

71
71
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

211
211
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

111
111
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

350
350
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

147
147
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

179
179
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

143
143
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

207
207
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

241
241
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

165
165
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

179
179
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

343
343
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

605
605
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

358
358
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

185
185
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

172
172
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

138
138
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

484
484

Meer sportnieuws