Crisis bij Man Utd: Ten Hag loopt weg van persconferentie

door
Crisis bij Man Utd: Ten Hag loopt weg van persconferentie

Er staat de komende weken nog heel wat op het spel in de Premier League. Manchester City, Liverpool en Arsenal zullen onder elkaar uitmaken wie kampioen wordt, terwijl ook de strijd om het vierde Champions League-ticket nog helemaal open ligt. Manchester United lijkt stilaan wel af te haken daarvoor.

United blijft immers achter met een schamele drie op twaalf en volgt nu al op tien punten van de vierde plaats, met nog zes wedstrijden te spelen. Het raakte zaterdag alweer niet verder dan een 2-2 op het veld van Bournemouth en kwam daarmee nog goed weg.

LEES OOK: Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

Man Utd blijft op de sukkel

De ploeg van Erik ten Hag werd immers overklast, maar haalde twee keer een achterstand op. De 2-2 kwam er bovendien na een dubieuze penalty. Aan de overkant werd Bournemouth diep in blessuretijd dan weer een penalty ontzegd. De VAR oordeelde dat de fout van Kambwala net buiten de zestien plaats gevonden had en gaf dus een vrije trap.

De druk op Ten Hag wordt door de tegenvallende resultaten wel alsmaar groter. De Nederlander probeerde positief te blijven en wees op de mentale weerbaarheid die zijn ploeg getoond had door ondanks de vele afwezigen twee keer een achterstand op te halen. Maar hij leek op zijn persconferentie wel even zijn zelfbeheersing te verliezen.

Kritische vragen en muitende spelers voor Ten Hag

Toen de trainer een vraag kreeg over het feit dat hij straks mogelijk United naar zijn laagste klassering in het Premier League-tijdperk zal leiden, stond hij prompt op en verliet hij de persconferentie. "Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is op dit moment niet belangrijk", gaf hij enkel nog mee.

Bovendien lijkt Ten Hag ook in de kleedkamer enkele brandjes te zullen moeten blussen. Zo lijkt hij Alejandro Garnacho tegen zich in het harnas gejaagd te hebben. De jonge Argentijn werd bij de rust vervangen en zijn account op X likete enkele tweets waarin die beslissing op de korrel genomen werd.

Zal Man Utd nog een Champions League-ticket pakken?

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

52
52
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

187
187
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

159
159
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

144
144
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

164
164
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

44
44
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

153
153
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

90
90
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

233
233
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

429
429
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

270
270
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

238
238
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

194
194
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

303
303
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

126
126
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

375
375
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

316
316
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

208
208
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

234
234
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

533
533

Meer sportnieuws