Man Utd vermijdt net nieuwe blamage, nipte zege voor Real

door
Man Utd vermijdt net nieuwe blamage, nipte zege voor Real

In La Liga blijft Real Madrid op titelkoers liggen. Het had in Mallorca wel maar weinig overschot, maar een goal vroeg in de tweede helft volstond voor de drie punten. In Engeland kon Manchester United dan weer maar net een nieuwe blamage vermijden. Een dubieuze penalty bezorgde hen in Bournemouth alsnog een punt.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Real Madrid wint op spaarmodus

Bij Real Madrid zaten ze ongetwijfeld met hun gedachten al bij de krakers die eraan komen in de volgende week. Woensdag werkt de Koninklijke immers de return af tegen Manchester City in de Champions League, terwijl daarna op zondag de Clasico tegen FC Barcelona wacht. In Mallorca speelde het dan ook in spaarmodus

Na een kansarme eerste helft stond het nog 0-0, ook omdat een afstandsschot van Bellingham op de lat uiteen spatte. Na rust was het echter wel meteen prijs. Een afstandsschot van Tchouameni week licht af en verraste zo doelman Rajkovic. Daarna liet Real nog de kansen op een tweede goal liggen, maar kwam ook niet meer in de problemen.

Man Utd loopt weer averij op

Manchester United lijkt dan weer stilaan een kruis te mogen maken over Champions League-voetbal. Het liep zaterdag opnieuw averij op door in Bournemouth niet verder te raken dan een gelijkspel. En daar mocht het eigenlijk zelfs nog blij mee zijn. Bournemouth creëerde immers verreweg de meeste kansen.

Het kwam net voorbij het kwartier ook op voorsprong, maar zag Bruno Fernandes op het halfuur gelijkmaken. Enkele minuten later bracht Kluivert de thuisploeg echter weer op voorsprong. Daarna lieten de Cherries de 3-1 liggen, met onder meer een kopbal van Kerkez op de lat.

Dat brak hen nog zuur op. Iets voorbij het uur kreeg United immers een penalty cadeau nadat een afgeweken schot ongelukkig op de arm van Smith belandde. Er kon gediscussieerd worden over die penalty, maar Fernandes liet het niet aan zijn hart komen en redde nog een punt voor United. Dat helpt hen echter weinig verder, want ze blijven op maar liefst tien punten van de top vier hangen.

Terechte penalty voor Man Utd?

Meest recent

Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

9
9
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

23
23
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

82
82
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

61
61
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

42
42
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

95
95
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

76
76
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

330
330
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

426
426
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

223
223
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

197
197
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

281
281
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1096
1096
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

313
313
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

173
173
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

171
171
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

168
168
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

137
137
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

275
275
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

165
165
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

124
124
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

438
438
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

1022
1022
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

178
178
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

191
191

Meer sportnieuws