Engelse pers heeft fraaie woorden over voor 'elektrische' Doku

door
Engelse pers heeft fraaie woorden over voor 'elektrische' Doku

Manchester City heeft zaterdagnamiddag een nieuwe stap richting de verlenging van de Engelse landstitel gezet. De titelverdediger liet op eigen veld weinig over van degradatiekandidaat Luton Town: 6-1. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Jérémy Doku.

City speelde afgelopen dinsdag 3-3-gelijk in de Champions League-clash tegen Real Madrid. Komende woensdag volgt de terugmatch al en dus besloot coach Pep Guardiola om enkel basiskrachten rust te gunnen. Maar in de Engelse titelstrijd mogen uiteraard ook geen punten verspeeld worden en dus kwamen toch een aantal grote namen in de basiself.

LEES OOK: Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

Flitsende Doku

Kevin De Bruyne was opnieuw van de partij na zijn ziekte. Ederson maakte zijn wederoptreden na blessureleed, terwijl Erling Haaland, Josko Gvardiol en Ruben Dias hun plekje behielden. Daarnaast mocht ook Doku aan de match beginnen. En de Belgische flankaanvaller liet een sterke indruk achter.

In de eerste helft zorgde hij voor enkele flitsende acties, zonder veel gevolgen. Na de pauze voegde hij daar ook de nodige efficiëntie aan toe. Eerste versierde Doku een strafschop, vervolgens tekende hij op fraaie wijze voor de vierde treffer van City en als kers op de taart legde hij de bal netjes af voor de 5-1 van Gvardiol.

Player of the Match

Een sterk optreden dus van Doku. In Engelse pers werd hij dan ook bejubeld. "Zonder twijfel de 'Man van de Match'. Hij vormt een constante stroomstoot met zijn electrische snelheid en gaf tegenstander Fred Onyedinma geen moment van rust", klonk het bijvoorbeeld bij The Daily Mail.

Bij The Guardian zag men dan weer hoe Doku de 'afgang' van Luton compleet maakte. Sky Sports duidde Doku dan weer aan tot 'Player of the Match', wat men ook bij Manchester Evening News deed. "Doku schitterde tegen Luton. Deed het goed door de penalty voor de derde treffer uit te lokken en deed het nog beter door de vierde zelf te scoren", besluit het lokale medium.

Doku moet een vaste basisstek krijgen bij de Duivels op het EK ...

Meest recent

"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

0
0
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

315
315
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

126
126
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

72
72
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

67
67
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

82
82
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

296
296
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

437
437
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

370
370
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

31
31
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

127
127
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

466
466
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

172
172
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

347
347
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

490
490
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

302
302
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

249
249

Meer sportnieuws