Selectie Club Brugge: Hayen mist vijftal tegen Antwerp

612 stemmen
Selectie Club Brugge: Hayen mist vijftal tegen Antwerp

Club Brugge hoopt zich komende donderdag te plaatsen voor de halve finales van de Conference League. Maar eerst wacht nog een belangrijke afspraak in eigen land. Zo krijgen de Bruggelingen zondagmiddag het bezoek van rivaal Antwerp FC.

Blauw-Zwart zit momenteel weer in de goede flow. Na het langverwachte ontslag van Ronny Deila als hoofdcoach, zorgde zijn interim-opvolger Nicky Hayen voor een broodnodige nieuwe wind. En dat leverde in de voorbije matchen ook de gewenste resultaten op.

Op één zwakke eerste helft tegen Cercle Brugge na, haalt Club sinds de trainerswissel een hoog niveau. De Europese heenmatch tegen PAOK werd bijvoorbeeld gewonnen met 1-0. En op basis van het wedstrijdbeeld had die voorsprong nog veel hoger moeten liggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Geen Mignolet en Skov

Ook in de Champions' Play-Offs doen de Bruggelingen het goed. Na het gelijke spel tegen Cercle, werd op overtuigende wijze gewonnen van RSC Anderlecht. Hierdoor is Blauw-Zwart in het klassement alweer genaderd tot op slechts vijf punten van het kopduo.

Mits een zege tegen Antwerp, kan Club zich dus profileren als een echte titelkandidaat. Maar coach Hayen moet dan wel weer enkele belangrijke krachten missen. Zo maken Simon Mignolet en Andreas Skov Olsen nog steeds geen deel uit van de selectie. Mogelijk worden zij gespaard voor de terugmatch tegen PAOK.

Spileers niet hersteld

Zij zijn echter niet de enige afwezigen. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi zijn blijkbaar onvoldoende hersteld van hun recente blessures. Tot slot ontbreekt ook Jorne Spileers in de wedstrijdkern. De jonge verdediger kwam donderdag zwaar ten botsing en moest noodgedwongen gewisseld worden. De schade is blijkbaar te groot om zondag alweer in atcie te komen.

Club had zijn selectie in januari verder moeten versterken ...

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

53
53
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

173
173
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

67
67
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

327
327
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

261
261
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

163
163
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

49
49
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

27
27
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

34
34
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

520
520
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

195
195
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

80
80
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

149
149
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

717
717
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

137
137
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

101
101
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

525
525
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

425
425
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

452
452
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

268
268
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

773
773

Meer sportnieuws