Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

door
Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

PSV is voorlopig niet af te stoppen op weg naar de Nederlandse landstitel. De koploper maakte zaterdagnamiddag immers ook brandhout van Vitesse: 6-0 na onder meer een goal van man in vorm Johan Bakayoko. In de Bundesliga werd het kampioenenfeest van Bayer Leverkusen minstens een dag uitgesteld.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bundesliga

Het onklopbare Leverkusen kan zich dit weekend van de Duitse titel verzekeren. Daarvoor zal het zondag op eigen veld moeten winnen van Werder Bremen. Even dreigde ploeg van coach Alonso zelfs de titel te pakken vanuit de zetel. Maar daar stakt Bayern München uiteindelijk een stokje voor door met 2-0 te winnen van Köln.

Het werd echter een bitterzoete zege. Zo viel Sané geblesseerd uit, waardoor ook hij onzeker is voor de Champions League-return tegen Arsenal. Voorts won RB Leipzig met 3-0 van Werder Bremen na onder meer de 22ste treffer van het seizoen van Openda. Borussia Dortmund haalde het op zijn beurt met 1-2 van Borussia Mönchengladbach ondanks een frappante VAR-fase.

Eredivisie

Er bestaan in Nederland nog weinig twijfels over het feit dat PSV zich tot landskampioen zal kronen. En de Eindhovenaars zetten hun puike seizoen zaterdag nog wat extra in de verf tegen het kwakkelende Vitesse. De verrassende hekkensluiter hield uiteindelijk een halfuurtje stand. Vervolgens zorgden De Jong, Tilmann en Ramalho voor de 3-0-ruststand.

Na de pauze ging PSV voort op zijn elan tegen het weerloze Vitesse. Zo pikte ook Bakayoko zijn doelpuntje mee. Voor de Belgische flankaanvaller zijn 10de competitietreffer van het seizoen en zijn vierde op evenveel opeenvolgende wedstrijden. Uiteindelijk legden De Jong en Lozano de 6-0-eindstand vast. PSV, dat voorlopig 12 meer telt dan eerste achtervolger Feyenoord, kan de titelviering stilaan beginnen plannen.

Bakayoko is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

30
30
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

16
16
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

33
33
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

43
43
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

86
86
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

252
252
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

273
273
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

38
38
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

395
395
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

137
137
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

410
410
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

239
239
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws