Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

door
Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

PSV is voorlopig niet af te stoppen op weg naar de Nederlandse landstitel. De koploper maakte zaterdagnamiddag immers ook brandhout van Vitesse: 6-0 na onder meer een goal van man in vorm Johan Bakayoko. In de Bundesliga werd het kampioenenfeest van Bayer Leverkusen minstens een dag uitgesteld.

LEES OOK: Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Bundesliga

Het onklopbare Leverkusen kan zich dit weekend van de Duitse titel verzekeren. Daarvoor zal het zondag op eigen veld moeten winnen van Werder Bremen. Even dreigde ploeg van coach Alonso zelfs de titel te pakken vanuit de zetel. Maar daar stakt Bayern München uiteindelijk een stokje voor door met 2-0 te winnen van Köln.

Het werd echter een bitterzoete zege. Zo viel Sané geblesseerd uit, waardoor ook hij onzeker is voor de Champions League-return tegen Arsenal. Voorts won RB Leipzig met 3-0 van Werder Bremen na onder meer de 22ste treffer van het seizoen van Openda. Borussia Dortmund haalde het op zijn beurt met 1-2 van Borussia Mönchengladbach ondanks een frappante VAR-fase.

Eredivisie

Er bestaan in Nederland nog weinig twijfels over het feit dat PSV zich tot landskampioen zal kronen. En de Eindhovenaars zetten hun puike seizoen zaterdag nog wat extra in de verf tegen het kwakkelende Vitesse. De verrassende hekkensluiter hield uiteindelijk een halfuurtje stand. Vervolgens zorgden De Jong, Tilmann en Ramalho voor de 3-0-ruststand.

Na de pauze ging PSV voort op zijn elan tegen het weerloze Vitesse. Zo pikte ook Bakayoko zijn doelpuntje mee. Voor de Belgische flankaanvaller zijn 10de competitietreffer van het seizoen en zijn vierde op evenveel opeenvolgende wedstrijden. Uiteindelijk legden De Jong en Lozano de 6-0-eindstand vast. PSV, dat voorlopig 12 meer telt dan eerste achtervolger Feyenoord, kan de titelviering stilaan beginnen plannen.

Bakayoko is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

23
23
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

2
2
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

31
31
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

20
20
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

256
256
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

40
40
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

60
60
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

178
178
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

145
145
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

113
113
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

142
142
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

271
271
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

273
273
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

71
71
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

30
30
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

166
166
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

432
432
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

346
346
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

243
243
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

281
281
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

84
84
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

247
247
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

299
299

Meer sportnieuws