Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

232 stemmen
Duits titelfeest uitgesteld, Bakayoko bevestigt bloedvorm

PSV is voorlopig niet af te stoppen op weg naar de Nederlandse landstitel. De koploper maakte zaterdagnamiddag immers ook brandhout van Vitesse: 6-0 na onder meer een goal van man in vorm Johan Bakayoko. In de Bundesliga werd het kampioenenfeest van Bayer Leverkusen minstens een dag uitgesteld.

LEES OOK: 'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Bundesliga

Het onklopbare Leverkusen kan zich dit weekend van de Duitse titel verzekeren. Daarvoor zal het zondag op eigen veld moeten winnen van Werder Bremen. Even dreigde ploeg van coach Alonso zelfs de titel te pakken vanuit de zetel. Maar daar stakt Bayern München uiteindelijk een stokje voor door met 2-0 te winnen van Köln.

Het werd echter een bitterzoete zege. Zo viel Sané geblesseerd uit, waardoor ook hij onzeker is voor de Champions League-return tegen Arsenal. Voorts won RB Leipzig met 3-0 van Werder Bremen na onder meer de 22ste treffer van het seizoen van Openda. Borussia Dortmund haalde het op zijn beurt met 1-2 van Borussia Mönchengladbach ondanks een frappante VAR-fase.

Eredivisie

Er bestaan in Nederland nog weinig twijfels over het feit dat PSV zich tot landskampioen zal kronen. En de Eindhovenaars zetten hun puike seizoen zaterdag nog wat extra in de verf tegen het kwakkelende Vitesse. De verrassende hekkensluiter hield uiteindelijk een halfuurtje stand. Vervolgens zorgden De Jong, Tilmann en Ramalho voor de 3-0-ruststand.

Na de pauze ging PSV voort op zijn elan tegen het weerloze Vitesse. Zo pikte ook Bakayoko zijn doelpuntje mee. Voor de Belgische flankaanvaller zijn 10de competitietreffer van het seizoen en zijn vierde op evenveel opeenvolgende wedstrijden. Uiteindelijk legden De Jong en Lozano de 6-0-eindstand vast. PSV, dat voorlopig 12 meer telt dan eerste achtervolger Feyenoord, kan de titelviering stilaan beginnen plannen.

Bakayoko is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

76
76
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

25
25
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

99
99
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

136
136
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

48
48
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

102
102
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

204
204
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

118
118
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

114
114
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

305
305
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

192
192
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

160
160
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

212
212
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

340
340
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

237
237
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

493
493
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

261
261
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

106
106
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

478
478
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

311
311
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

272
272
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

109
109
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

200
200

Meer sportnieuws