Club krijgt forse waarschuwing voor Europese terugmatch

door
Club krijgt forse waarschuwing voor Europese terugmatch

Club Brugge staat zondagmiddag voor een belangrijk competitieduel tegen Antwerp FC, maar het kijkt ook al uit naar aanstaande donderdag. Dan kan immers een plaats in de halve finales van de Conference League veroverd worden. Al zal het tegen PAOK geen cadeaus krijgen.

De Bruggelingen kunnen weliswaar met een kleine bonus op zak naar Griekenland afzakken. Blauw-Zwart wist de heenwedstrijd afgelopen donderdag immers met 1-0 te winnen dankzij een vroeg doelpunt van Hugo Vetlesen. Toch hield Club een wrang gevoel over aan deze overwinning.

De bonus had namelijk nog groter kunnen zijn als Igor Thiago een late penalty niet op de doelman trapte. De spits pakte bovendien zijn derde gele kaart van de campagne, net als Brandon Mechele en Maxim De Cuyper. Bijgevolg is het drietal volgende week geschorst.

LEES OOK: Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Thuisreputatie PAOK

Interim-coach Nicky Hayen zal volgende week in Thessaloniki dus moeten schuiven met zijn basispionnen, zeker in de defensie. En dat terwijl het sowieso al een lastige avond dreigt te worden. PAOK staat er immers voor bekend dat het op eigen veld doorgaans een pak sterker voor de dag komt.

Jan Boskamp verstuurt in zijn wekelijkse analyse bij Het Belang van Limburg dan ook al fikse waarschuwing. "Met die Grieken van PAOK ben je niet zo snel klaar hoor. In de vorige ronde verloren ze de heenwedstrijd met 2-0 van Dinamo Zagreb, maar in Griekenland wonnen ze nog met 5-1", aldus de Nederlandse analist.

Supporters op scherp

Bovendien zal er een helse sfeer heersen in het stadion. Niet in het minste na de gebeurtenissen van afgelopen donderdag in Brugge. "Er staat hen nog een heet avondje te wachten in die heksenketel daar. Zeker na al dat gedoe met die Griekse supporters in Brugge. Dat wordt nog wat hoor. Als die gekke voorzitter maar niet met zijn pistool gaat zwaaien", aldus Boskamp.

Club haalt de halve finale ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

103
103
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

26
26
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

101
101
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

96
96
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

64
64
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

227
227
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

101
101
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

523
523
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

393
393
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

442
442
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

116
116
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

599
599
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

212
212
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

269
269
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

328
328
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

134
134
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

235
235
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

212
212
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

90
90
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

319
319
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws