Riemer: "Dat doet Blessin zeer goed bij Union SG"

door
Riemer:

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk eens te winnen. Paars-Wit kijkt uit naar het treffen met de buren. Beiden moeten winnen. Brian Riemer blikte vooruit naar deze match.

Anderlecht moet Yari Verschaeren en Moussa N’Diaye nog missen, maar voor de rest is iedereen fit. "Iedereen is fit. Er zijn geen verdere blessures. Delaney had wat last aan zijn voet, maar hij is weer speelklaar. De volledige kern is beschikbaar. Thorgan had vorige week een klein kwaaltje in de onderrug, maar dat is voorbij. De kern is fris."

LEES OOK: Officieel: Union neemt afscheid van kampioenenmaker

Sterk Union SG

Union krijgt lof. "Union pakt een match nederig aan en werkt altijd keihard. Ze hebben getoond dat ze via een directe manier van speler veel kansen bij elkaar kunnen spelen. Je moet zeer geconcentreerd zijn in je restdefensie. We mogen niet zoals de vorige keer de bal domweg kwijtspelen toen Vertonghen twee keer blunderde, nvdr.) . Blessin levert er zeer goed werk. Nilsson en Amoura worden zeer goed gebruikt. We kunnen elkaar wellicht niet meer verrassen, maar laten we hopen dat we samen met onze fans hen kunnen verslaan."

Slechte reeks tegen Union SG

RSCA won al 9 keer op rij niet tegen Union. “Ik snap die vraag en die is ook logisch. Er zijn 3 of 4 trainers betrokken in die reeks. Terugkijken heeft geen zin. Ik probeer de energie te steken in de match die volgt tegen Union. Of het een sleutelmatch is? Als je niet kan winnen, moet je vooral niet verliezen in de play-offs. We spelen in eigen huis, tegen een zware tegenstander en die thuismatch hopen we toch vooral te winnen. Als we kampioen willen spelen, zullen we Union toch eens moeten verslaan."

"Het kan zeer snel gaan in de play-offs. Je moet niet te fel vooruit kijken. Dat is een saai antwoord, maar wel de realiteit.”

Trending:

‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’
‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’

Gaat RSCA eindelijk winnen van Union?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

5
5
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

20
20
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

209
209
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

72
72
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

26
26
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

465
465
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

58
58
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

703
703
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

135
135
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

129
129
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

268
268
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

94
94
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

730
730
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

532
532
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

339
339
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

214
214
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

730
730
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

52
52
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

359
359
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

347
347
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

438
438
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1244
1244
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2137
2137
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

142
142

Meer sportnieuws