Riemer: "Dat doet Blessin zeer goed bij Union SG"

door
Riemer:

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk eens te winnen. Paars-Wit kijkt uit naar het treffen met de buren. Beiden moeten winnen. Brian Riemer blikte vooruit naar deze match.

Anderlecht moet Yari Verschaeren en Moussa N’Diaye nog missen, maar voor de rest is iedereen fit. "Iedereen is fit. Er zijn geen verdere blessures. Delaney had wat last aan zijn voet, maar hij is weer speelklaar. De volledige kern is beschikbaar. Thorgan had vorige week een klein kwaaltje in de onderrug, maar dat is voorbij. De kern is fris."

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Sterk Union SG

Union krijgt lof. "Union pakt een match nederig aan en werkt altijd keihard. Ze hebben getoond dat ze via een directe manier van speler veel kansen bij elkaar kunnen spelen. Je moet zeer geconcentreerd zijn in je restdefensie. We mogen niet zoals de vorige keer de bal domweg kwijtspelen toen Vertonghen twee keer blunderde, nvdr.) . Blessin levert er zeer goed werk. Nilsson en Amoura worden zeer goed gebruikt. We kunnen elkaar wellicht niet meer verrassen, maar laten we hopen dat we samen met onze fans hen kunnen verslaan."

Slechte reeks tegen Union SG

RSCA won al 9 keer op rij niet tegen Union. “Ik snap die vraag en die is ook logisch. Er zijn 3 of 4 trainers betrokken in die reeks. Terugkijken heeft geen zin. Ik probeer de energie te steken in de match die volgt tegen Union. Of het een sleutelmatch is? Als je niet kan winnen, moet je vooral niet verliezen in de play-offs. We spelen in eigen huis, tegen een zware tegenstander en die thuismatch hopen we toch vooral te winnen. Als we kampioen willen spelen, zullen we Union toch eens moeten verslaan."

"Het kan zeer snel gaan in de play-offs. Je moet niet te fel vooruit kijken. Dat is een saai antwoord, maar wel de realiteit.”

Gaat RSCA eindelijk winnen van Union?

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

48
48
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

37
37
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

254
254
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

90
90
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

670
670
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

146
146
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

603
603
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

60
60
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

157
157
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

218
218
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

84
84
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

554
554
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

547
547
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

97
97
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

84
84
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

412
412

Meer sportnieuws