Genk vreest rampscenario: einde seizoen voor Heynen?

door
Genk vreest rampscenario: einde seizoen voor Heynen?

KRC Genk gaat zaterdag in eigen huis tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Champions' Play-Offs. Daarbij kan Wouter Vrancken nog steeds geen beroep doen op Bryan Heynen.

Omwille van een blessure aan de buikspieren kwam de aanvoerder sinds de slotspeeldag van de reguliere competitie niet meer in actie. Een situatie die de Limburgers volgens Het Belang van Limburg alsmaar meer zorgen baart.

LEES OOK: Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

Genk niet gerust

"Hij blijft veel hinder ondervinden en gaat deze week naar een specialist voor een tweede opinie. Het is afwachten wat die te vertellen heeft", wordt Vrancken dan weer geciteerd door Het Laatste Nieuws. Genk is er dus niet gerust in.

Nog volgens de krant gaat het om "een gecompliceerde blessure die hem weleens meerdere weken aan de kant kan houden". In het slechtste geval zou het seizoen van de 27-jarige middenvelder er dus zomaar al kunnen opzitten.

Bonsu Baah terug

Ook voor Josue Kongolo en Ken Nkuba, die allebei last hebben aan de hamstrings, komt de match tegen Cercle volgens HBVL nog te vroeg. Hoewel hij geen deel uitmaakt van de selectie sloot dit laatste wel weer aan op training.

Tot slot kan Vrancken wel opnieuw rekenen op Christopher Bonsu Baah, die de afgelopen twee wedstrijden nog op het strafbankje moest zitten. De schorsing van Joris Kayembe zal dan weer pas ingaan op de volgende speeldag.

Denkt u dat Heynen dit seizoen nog zal spelen?

Meest recent

Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

96
96
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

20
20
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

39
39
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

25
25
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

19
19
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

282
282
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

236
236
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

94
94
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

23
23
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

162
162
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

104
104
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

65
65
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

98
98
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

185
185
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

423
423
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

415
415
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

691
691
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

374
374
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

97
97
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

122
122
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

254
254
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

685
685
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

82
82
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

311
311

Meer sportnieuws