'Standard bibbert en beeft na onheilspellend bericht harde kern'

478 stemmen
'Standard bibbert en beeft na onheilspellend bericht harde kern'

Standard is niet meteen aan zijn beste seizoen bezig, en dat is een understatement. De Rouches pakten voorlopig één punt in de Conference League play-offs en spelen geen rol van betekenis. De Luikse fans zijn niet tevreden over de gang van zaken in de Vurige Stede.

De Ultras Inferno en PHK 04, twee van de hevigste supportersgroepen van Standard, uiten op Facebook gezamenlijk hun onvrede. "Het tweede seizoen onder het 777-tijdperk eindigt met een slecht resultaat, wat leidt tot het slechtste seizoen in de geschiedenis van onze club."

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Standard staat aan de afgrond

"De 777-toespraak was om binnen 3 jaar bovenaan de ranglijst te spelen om onze kleuren de status te geven die de club verdient. Het tegenovergestelde gebeurt nu de club zowel sportief als financieel op de rand van de afrond staat", voegen de fans eraan toe.

"Omdat het uiteindelijk de supporters zijn die de borg staan voor het DNA en de identiteit van de club, blijven wij aanwezig en zingen wij voor ons wapen maar vooral voor onszelf. Niet voor deze poppen op en naast het veld."

Fans Standard ondernemen actie

Acties zullen dan ook niet uitblijven. "We zullen verschillende ontevredenheidsacties voeren, zoals een symbolische zangstaking tijdens de eerste 12 minuten van elke wedstrijd, vergezeld van berichten enz..."

Vindt de oproep van de Luikse fans gehoor bij 777 Partners? Een sportief statement vrijdagavond op het veld van STVV zou de gemoederen alvast kunnen bedaren. Voorlopig toch.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
43

Begijp je de fans van Standard?

Meest recent

Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

17
17
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

98
98
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

285
285
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

49
49
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

108
108
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

94
94
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

43
43
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

392
392
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

108
108
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

162
162
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

225
225
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

137
137
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

206
206
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

72
72
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

370
370
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

137
137
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

735
735
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

80
80
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

304
304
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

338
338
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

646
646
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

498
498
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

978
978
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

85
85
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

129
129

Meer sportnieuws