Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

door
Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

Club Brugge blijft kans maken om de halve finales van de Conference League te halen. Blauw-Zwart won donderdagavond immers zijn heenwedstrijd tegen PAOK FC met 1-0. Maar niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.

De ploeg van interim-coach Nicky Hayen begon nochtans sterk aan de thuiswedstrijd tegen de leider uit de Griekse competitie. Na amper zes minuten kon Club zelfs al op voorsprong komen via Hugo Vetlesen. En vervolgens bleef de thuisploeg baas tegen PAOK, dat opvallend matig voor de dag kwam.

De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om hun voorsprong verder uit te bouwen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis. Ook de onfortuinlijke Igor Thiago slaagde er niet in om een einde te maken aan zijn doelpuntendroogte. De spits miste in de slotfase zelfs een cruciale strafschop.

LEES OOK: 'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Scoren compleet verleerd

Thiago blijft weliswaar hard werken in functie van zijn ploeg en vertolkt een belangrijke rol als aanspeelpunt. Sinds zijn transfer naar Brentford FC bekend werd gemaakt, is hij het scoren echter helemaal verleerd. Ook tegen PAOK kreeg hij amper een bal tussen de palen. De krantencommentaren waren dan ook scherp.

Bij Het Laatste Nieuws is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10. "Geschorst voor de terugmatch na vroeg geel. Werkt hard, maar krijgt geen bal meer tussen de palen", klinkt het. Bij Het Nieuwsblad wordt Thiago dan weer gebuisd. "Iedereen voelde het: Thiago zou missen vanop de stip. De spits is het scoren verleerd en bleek - ondanks een nuttige wedstrijd - alsnog de pineut", verklaart men zijn 4 op 10.

Te weinig gewicht op defensie

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stapje verder en beoordeelde de Braziliaan met een povere 3.5 op 10. "Hij miste een penalty tien minuten voor tijd. Naar het beeld van zijn match waarin hij meer opviel met zijn nervositeit dan door zijn impact op het terrein. Hij vond geen ankerpunt om het de defensie van de tegenstander lastig te maken. Gelukkig pakte Vanaken zijn rol weer op met de nodige infiltraties, want Thiago slaagde er onvoldoende in om het duo Kedziora-Koulierakis nerveus te maken."

Trending:

‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Club mag blij zijn dat het Thiago al verkocht heeft ...

Meest recent

'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

33
33
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

47
47
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

51
51
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

38
38
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

283
283
"Real Madrid, Barcelona... Ze wilden me weghalen bij RSCA"

Charly Musonda Junior besloot om op 28-jarige leeftijd de schoenen aan de haak te hangen. Geen ...

164
164
Standard kondigt aan: "Hij stopt met voetballen"

Officieel nieuws bij Standard. Daar laat de Luikse club via de clubkanalen weten dat een van de ...

55
55
'Transfer bij Union SG: Sadiki heeft nieuwe club beet'

Na Koki Machida, die voor ongeveer 5 miljoen euro vertrok naar Hoffenheim, is Union SG weer een ...

173
173
'Cercle Brugge mag zich aan miljoenenbod verwacht'

Cercle Brugge is op zoek naar vers geld. De Vereniging moet spelers verkopen om de financiële ...

201
201
Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding

RSC Anderlecht werkte zopas een oefenmatch af tegen AEK Larnaca. Het was eigenlijk veel te warm om ...

570
570
Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit

Marc Degryse kende een geweldige carrière als voetballer, nadien werd hij een meer dan ...

823
823
Courtois sneert: "Iedereen die verstand heeft van voetbal…"

Thibaut Courtois wist zich met Real Madrid te plaatsen voor de kwartfinales van het WK voor clubs. ...

111
111
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?

RSC Anderlecht werd het afgelopen seizoen geteisterd door de ene blessuregolf na de andere. Ook op ...

716
716
Kindermans drukt stempel: Antwerp shopt bij tweedeklasser

Tot dusver bleef het opvallend rustig op de Bosuil, al zou dat wel eens slechts stilte voor de storm ...

96
96
Union & co. droppen bom: competitiestart in gevaar?

Zoals verwacht blijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet gezegd. De juridische ...

332
332
'AA Gent vs. Anderlecht: prijskaartje toptarget bekend'

In de jacht op versterking leggen Belgische ploegen mekaar op de transfermarkt geregeld het vuur aan ...

301
301
'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

595
595
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

471
471
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

272
272
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

383
383
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

596
596
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

112
112
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

209
209
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

118
118
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

265
265

Meer sportnieuws