Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

door
Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

Club Brugge blijft kans maken om de halve finales van de Conference League te halen. Blauw-Zwart won donderdagavond immers zijn heenwedstrijd tegen PAOK FC met 1-0. Maar niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.

De ploeg van interim-coach Nicky Hayen begon nochtans sterk aan de thuiswedstrijd tegen de leider uit de Griekse competitie. Na amper zes minuten kon Club zelfs al op voorsprong komen via Hugo Vetlesen. En vervolgens bleef de thuisploeg baas tegen PAOK, dat opvallend matig voor de dag kwam.

De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om hun voorsprong verder uit te bouwen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis. Ook de onfortuinlijke Igor Thiago slaagde er niet in om een einde te maken aan zijn doelpuntendroogte. De spits miste in de slotfase zelfs een cruciale strafschop.

LEES OOK: Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Scoren compleet verleerd

Thiago blijft weliswaar hard werken in functie van zijn ploeg en vertolkt een belangrijke rol als aanspeelpunt. Sinds zijn transfer naar Brentford FC bekend werd gemaakt, is hij het scoren echter helemaal verleerd. Ook tegen PAOK kreeg hij amper een bal tussen de palen. De krantencommentaren waren dan ook scherp.

Bij Het Laatste Nieuws is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10. "Geschorst voor de terugmatch na vroeg geel. Werkt hard, maar krijgt geen bal meer tussen de palen", klinkt het. Bij Het Nieuwsblad wordt Thiago dan weer gebuisd. "Iedereen voelde het: Thiago zou missen vanop de stip. De spits is het scoren verleerd en bleek - ondanks een nuttige wedstrijd - alsnog de pineut", verklaart men zijn 4 op 10.

Te weinig gewicht op defensie

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stapje verder en beoordeelde de Braziliaan met een povere 3.5 op 10. "Hij miste een penalty tien minuten voor tijd. Naar het beeld van zijn match waarin hij meer opviel met zijn nervositeit dan door zijn impact op het terrein. Hij vond geen ankerpunt om het de defensie van de tegenstander lastig te maken. Gelukkig pakte Vanaken zijn rol weer op met de nodige infiltraties, want Thiago slaagde er onvoldoende in om het duo Kedziora-Koulierakis nerveus te maken."

Club mag blij zijn dat het Thiago al verkocht heeft ...

Meest recent

Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

3
3
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

79
79
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

51
51
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

54
54
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

104
104
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

215
215
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

206
206
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

40
40
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

97
97
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

187
187
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

106
106
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

169
169
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

172
172
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

399
399
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

351
351
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

162
162
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

136
136
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

226
226
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

390
390
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

426
426
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182

Meer sportnieuws