Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

317
Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

Club Brugge blijft kans maken om de halve finales van de Conference League te halen. Blauw-Zwart won donderdagavond immers zijn heenwedstrijd tegen PAOK FC met 1-0. Maar niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.

De ploeg van interim-coach Nicky Hayen begon nochtans sterk aan de thuiswedstrijd tegen de leider uit de Griekse competitie. Na amper zes minuten kon Club zelfs al op voorsprong komen via Hugo Vetlesen. En vervolgens bleef de thuisploeg baas tegen PAOK, dat opvallend matig voor de dag kwam.

De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om hun voorsprong verder uit te bouwen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis. Ook de onfortuinlijke Igor Thiago slaagde er niet in om een einde te maken aan zijn doelpuntendroogte. De spits miste in de slotfase zelfs een cruciale strafschop.

LEES OOK: 'Grootmachten willen Thiago, Club Brugge kijkt mee'

Scoren compleet verleerd

Thiago blijft weliswaar hard werken in functie van zijn ploeg en vertolkt een belangrijke rol als aanspeelpunt. Sinds zijn transfer naar Brentford FC bekend werd gemaakt, is hij het scoren echter helemaal verleerd. Ook tegen PAOK kreeg hij amper een bal tussen de palen. De krantencommentaren waren dan ook scherp.

Bij Het Laatste Nieuws is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10. "Geschorst voor de terugmatch na vroeg geel. Werkt hard, maar krijgt geen bal meer tussen de palen", klinkt het. Bij Het Nieuwsblad wordt Thiago dan weer gebuisd. "Iedereen voelde het: Thiago zou missen vanop de stip. De spits is het scoren verleerd en bleek - ondanks een nuttige wedstrijd - alsnog de pineut", verklaart men zijn 4 op 10.

Te weinig gewicht op defensie

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stapje verder en beoordeelde de Braziliaan met een povere 3.5 op 10. "Hij miste een penalty tien minuten voor tijd. Naar het beeld van zijn match waarin hij meer opviel met zijn nervositeit dan door zijn impact op het terrein. Hij vond geen ankerpunt om het de defensie van de tegenstander lastig te maken. Gelukkig pakte Vanaken zijn rol weer op met de nodige infiltraties, want Thiago slaagde er onvoldoende in om het duo Kedziora-Koulierakis nerveus te maken."

Club mag blij zijn dat het Thiago al verkocht heeft ...

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

10
10
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

5
5
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

27
27
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

8
8
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

73
73
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

15
15
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

34
34
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

20
20
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

156
156
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

245
245
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

608
608
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

223
223
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

74
74
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

68
68
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

184
184
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

290
290
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

511
511
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

351
351
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

314
314
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

819
819
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

721
721
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

15
15
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

89
89
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

321
321

Meer sportnieuws