Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

door
Eén grote buis bij Club Brugge ondanks Europese zege

Club Brugge blijft kans maken om de halve finales van de Conference League te halen. Blauw-Zwart won donderdagavond immers zijn heenwedstrijd tegen PAOK FC met 1-0. Maar niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.

De ploeg van interim-coach Nicky Hayen begon nochtans sterk aan de thuiswedstrijd tegen de leider uit de Griekse competitie. Na amper zes minuten kon Club zelfs al op voorsprong komen via Hugo Vetlesen. En vervolgens bleef de thuisploeg baas tegen PAOK, dat opvallend matig voor de dag kwam.

De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om hun voorsprong verder uit te bouwen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis. Ook de onfortuinlijke Igor Thiago slaagde er niet in om een einde te maken aan zijn doelpuntendroogte. De spits miste in de slotfase zelfs een cruciale strafschop.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Scoren compleet verleerd

Thiago blijft weliswaar hard werken in functie van zijn ploeg en vertolkt een belangrijke rol als aanspeelpunt. Sinds zijn transfer naar Brentford FC bekend werd gemaakt, is hij het scoren echter helemaal verleerd. Ook tegen PAOK kreeg hij amper een bal tussen de palen. De krantencommentaren waren dan ook scherp.

Bij Het Laatste Nieuws is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10. "Geschorst voor de terugmatch na vroeg geel. Werkt hard, maar krijgt geen bal meer tussen de palen", klinkt het. Bij Het Nieuwsblad wordt Thiago dan weer gebuisd. "Iedereen voelde het: Thiago zou missen vanop de stip. De spits is het scoren verleerd en bleek - ondanks een nuttige wedstrijd - alsnog de pineut", verklaart men zijn 4 op 10.

Te weinig gewicht op defensie

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stapje verder en beoordeelde de Braziliaan met een povere 3.5 op 10. "Hij miste een penalty tien minuten voor tijd. Naar het beeld van zijn match waarin hij meer opviel met zijn nervositeit dan door zijn impact op het terrein. Hij vond geen ankerpunt om het de defensie van de tegenstander lastig te maken. Gelukkig pakte Vanaken zijn rol weer op met de nodige infiltraties, want Thiago slaagde er onvoldoende in om het duo Kedziora-Koulierakis nerveus te maken."

Club mag blij zijn dat het Thiago al verkocht heeft ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

0
0
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

29
29
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

221
221
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

74
74
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

74
74
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

240
240
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

75
75
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

154
154
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

507
507
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

415
415
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

70
70
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

120
120
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

240
240
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

35
35
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

117
117
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

263
263
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

153
153
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

185
185

Meer sportnieuws