'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

door
'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

Manchester City is goed op koers om ook dit seizoen weer met meerdere prijzen aan de haal te gaan. Desondanks speurt de Engelse kampioen ook al naar versterking. Zo zou grootmacht komende zomer zelfs zwaar willen uitpakken op de transfermarkt.

Onder impuls van de steenrijke eigenaars uit Abu Dhabi groeide City in de voorbije jaren uit tot dé toonaangevende club in het Europese voetbal. Het geleverde spel is dan ook erg spectaculair en ook de rssultaten ronduit indrukwekkend. De historische treble van vorig seizoen is maar één van de vele hoogtepunten.

Coach Pep Guardiola mocht doorheen de jaren dan ook met enorme bedragen smijten op de transfermarkt. Bijgevolg beschikt hij momenteel over een onwaarschijnlijke sterke selectie in de breedte. Desondanks is de Catalaanse toptrainer nog niet tevreden. Zo zou Guardiola volgende zomer een nieuwe ster naar het Etihad Stadium willen halen.

LEES OOK: Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

Monstertalent Musiala

Nu Kevin De Bruyne een jaartje ouder wordt en steeds vaker last heeft van blessurleed, zou City wil doorselecteren in het aanvallende compartiment. Bernardo Silva is immers ook niet meer van de jongsten en werd al gelinkt aan een zomers vertrek. Om daarop te anticiperen heeft City dan ook zijn zinnen gezet op niemand minder Jamal Musiala. 

De Duitse international geldt momenteel als één van de grotere talenten in het mondiale voetbal. Hij ligt nog tot 2026 onder contract bij Bayern München. Maar volgens The Independent twijfelt Musiala steeds meer aan zijn toekomst in de Allianz Arena. Vooral door de wisselvallige resultaten van de laatste tijd. En ook het financiële plaatje speelt in het nadeel van de Duitsers.

Grof wild aan Europese top

Aan de Europese top zou dan ook het geloof toenemen dat Musiala komende zomer, ten laatste een jaar later, zou los gewrongen kunnen worden. PSG, Liverpool FC en FC Barcelona volgen het dossier, maar City zou veruit over de beste papieren kosten. Hoe dan ook zal de 21-jarige Duitser een godsvermogen moeten kosten. Meer nog dan de recordsom van zo'n 115 miljoen euro die destijds voor Jack Grealish werd opgehoest. Om dat te bekostigen zou City dan ook eerst zelf een grote naam moeten verkopen. Lucas Paqueta (West Ham United) en Michael Olise (Crystal Palace) gelden alvast als alternatieve targets.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

67
67
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

45
45
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

44
44
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

68
68
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

85
85
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

89
89
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

68
68
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

216
216
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

340
340
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

146
146
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

187
187
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

247
247
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

443
443
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

269
269
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

87
87
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

787
787
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

232
232
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

265
265
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

237
237
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

108
108
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

70
70
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

568
568
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

257
257
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

105
105

Meer sportnieuws