'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

door
'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

Manchester City is goed op koers om ook dit seizoen weer met meerdere prijzen aan de haal te gaan. Desondanks speurt de Engelse kampioen ook al naar versterking. Zo zou grootmacht komende zomer zelfs zwaar willen uitpakken op de transfermarkt.

Onder impuls van de steenrijke eigenaars uit Abu Dhabi groeide City in de voorbije jaren uit tot dé toonaangevende club in het Europese voetbal. Het geleverde spel is dan ook erg spectaculair en ook de rssultaten ronduit indrukwekkend. De historische treble van vorig seizoen is maar één van de vele hoogtepunten.

Coach Pep Guardiola mocht doorheen de jaren dan ook met enorme bedragen smijten op de transfermarkt. Bijgevolg beschikt hij momenteel over een onwaarschijnlijke sterke selectie in de breedte. Desondanks is de Catalaanse toptrainer nog niet tevreden. Zo zou Guardiola volgende zomer een nieuwe ster naar het Etihad Stadium willen halen.

LEES OOK: 'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Monstertalent Musiala

Nu Kevin De Bruyne een jaartje ouder wordt en steeds vaker last heeft van blessurleed, zou City wil doorselecteren in het aanvallende compartiment. Bernardo Silva is immers ook niet meer van de jongsten en werd al gelinkt aan een zomers vertrek. Om daarop te anticiperen heeft City dan ook zijn zinnen gezet op niemand minder Jamal Musiala. 

De Duitse international geldt momenteel als één van de grotere talenten in het mondiale voetbal. Hij ligt nog tot 2026 onder contract bij Bayern München. Maar volgens The Independent twijfelt Musiala steeds meer aan zijn toekomst in de Allianz Arena. Vooral door de wisselvallige resultaten van de laatste tijd. En ook het financiële plaatje speelt in het nadeel van de Duitsers.

Grof wild aan Europese top

Aan de Europese top zou dan ook het geloof toenemen dat Musiala komende zomer, ten laatste een jaar later, zou los gewrongen kunnen worden. PSG, Liverpool FC en FC Barcelona volgen het dossier, maar City zou veruit over de beste papieren kosten. Hoe dan ook zal de 21-jarige Duitser een godsvermogen moeten kosten. Meer nog dan de recordsom van zo'n 115 miljoen euro die destijds voor Jack Grealish werd opgehoest. Om dat te bekostigen zou City dan ook eerst zelf een grote naam moeten verkopen. Lucas Paqueta (West Ham United) en Michael Olise (Crystal Palace) gelden alvast als alternatieve targets.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

3
3
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

31
31
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

13
13
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

67
67
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

86
86
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

262
262
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

526
526
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

138
138
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

275
275
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

52
52
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

580
580
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

127
127
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

170
170
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

957
957
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

322
322
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

329
329
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

221
221
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

525
525
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

607
607
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

263
263
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

137
137
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

205
205
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

621
621
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

419
419
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

219
219

Meer sportnieuws