'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

540 stemmen
'Vuurwerk bij Man City: absolute recordtransfer op komst'

Manchester City is goed op koers om ook dit seizoen weer met meerdere prijzen aan de haal te gaan. Desondanks speurt de Engelse kampioen ook al naar versterking. Zo zou grootmacht komende zomer zelfs zwaar willen uitpakken op de transfermarkt.

Onder impuls van de steenrijke eigenaars uit Abu Dhabi groeide City in de voorbije jaren uit tot dé toonaangevende club in het Europese voetbal. Het geleverde spel is dan ook erg spectaculair en ook de rssultaten ronduit indrukwekkend. De historische treble van vorig seizoen is maar één van de vele hoogtepunten.

Coach Pep Guardiola mocht doorheen de jaren dan ook met enorme bedragen smijten op de transfermarkt. Bijgevolg beschikt hij momenteel over een onwaarschijnlijke sterke selectie in de breedte. Desondanks is de Catalaanse toptrainer nog niet tevreden. Zo zou Guardiola volgende zomer een nieuwe ster naar het Etihad Stadium willen halen.

LEES OOK: Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Monstertalent Musiala

Nu Kevin De Bruyne een jaartje ouder wordt en steeds vaker last heeft van blessurleed, zou City wil doorselecteren in het aanvallende compartiment. Bernardo Silva is immers ook niet meer van de jongsten en werd al gelinkt aan een zomers vertrek. Om daarop te anticiperen heeft City dan ook zijn zinnen gezet op niemand minder Jamal Musiala. 

De Duitse international geldt momenteel als één van de grotere talenten in het mondiale voetbal. Hij ligt nog tot 2026 onder contract bij Bayern München. Maar volgens The Independent twijfelt Musiala steeds meer aan zijn toekomst in de Allianz Arena. Vooral door de wisselvallige resultaten van de laatste tijd. En ook het financiële plaatje speelt in het nadeel van de Duitsers.

Grof wild aan Europese top

Aan de Europese top zou dan ook het geloof toenemen dat Musiala komende zomer, ten laatste een jaar later, zou los gewrongen kunnen worden. PSG, Liverpool FC en FC Barcelona volgen het dossier, maar City zou veruit over de beste papieren kosten. Hoe dan ook zal de 21-jarige Duitser een godsvermogen moeten kosten. Meer nog dan de recordsom van zo'n 115 miljoen euro die destijds voor Jack Grealish werd opgehoest. Om dat te bekostigen zou City dan ook eerst zelf een grote naam moeten verkopen. Lucas Paqueta (West Ham United) en Michael Olise (Crystal Palace) gelden alvast als alternatieve targets.

🚀

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

287
287
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

309
309
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

394
394
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1063
1063
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws