TRANSFERUURTJE: 'Club geeft Anderlecht vrij spel, Rode Duivel kost 60 miljoen'

671 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club geeft Anderlecht vrij spel, Rode Duivel kost 60 miljoen'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Jupiler Pro League

Club Brugge ziet komende zomer een aantal huurlingen terugkeren. Eén daarvan is Kamal Sowah, zo raakte eerder deze week bekend dat Standard de samenwerking met hem niet zal verlengen. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is het bij Club de bedoeling dat Sowah tijdens de zomermercato definitief van de hand wordt gedaan. Hoewel hij destijds bijna 9 miljoen euro kostte, zou hij voor een 'zacht prijsje' mogen beschikken.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is Oualid Agougil stilaan grof wild aan het worden. De 18-jarige centrale middenvelder is een sterkhouder bij Jong Ajax, maar loopt einde contract in Amsterdam en die overeenkomst werd nog steeds niet verlengd. Dat zorgt er dus ook voor dat andere ploegen hun slag willen slaan. Royal Antwerp FC is er daar een van. De uittredende Belgische landskampioen heeft wel concurrentie van ploegen als Frosinone en Udinese.

Het 13-jarige supertalent Ilyes Bennane is na zijn vertrek bij KRC Genk op zoek naar een nieuwe club. Maar Het Nieuwsblad meldt nu dat Club Brugge zich inmiddels heeft teruggetrokken in het dossier. Naar verluidt wegens 'onrealistische eisen' uit het kamp van de jonge knaap. Bijgevolg lijkt Anderlecht vrij spel te hebben. De Brusselaars zaten inmiddels ook al rond de tafel met de clan-Bennane. De vraag is evenwel hoever RSCA wil gaan.

De Jupiler Pro League is weldra mogelijk een Zweeds talent rijker. Zo wordt de pas 16-jarige Johannes Tahan gelinkt aan een overstap naar de Belgische competitie. Volgens lokale media geniet de flankaanvaller heel wat belangstelling uit het buitenland. Tenslotte zouden ook verschillende clubs uit Denemarken, Nederland en Italië reeds hebben geïnformeerd naar Tahan, die pas sinds afgelopen zomer bij derdeklasser Nordic United aan de slag is.

BUITENLAND

De interesse in Amadou Onana blijft maar toenemen. Journalist Paul O'Keefe schuift bijvoorbeeld Tottenham Hotspur naar voren. De Londense club is goed op weg om alsnog een ticket voor de Champions League af te dwingen. Om daarin een rol van betekenis te kunnen spelen, is extra versterking welgekomen. En daarvoor zou Onana dus op het verlanglijstje staan. Al zal Tottenham wel met een pak geld over de brug moeten komen. Naar verluidt vraagt Everton een monstersom van 60 tot 70 miljoen euro.

PSG speurt momenteel de markt af op zoek naar een nieuwe topaanvaller. Zo is al een tijdje bekend dat Victor Osimhen van SSC Napoli één van de topdoelwitten is. Volgens Il Mattino wil de Franse titelverdediger de volledige afkoopclausule van 120 miljoen euro ophoesten. Voor Osimhen zelf zou dan weer een jaarsalaris van liefst 13 miljoen euro klaarliggen. De onderhandelingen zouden alvast steeds concreter worden.

Welke club heeft momenteel de beste jeugdwerking volgens u?

Meest recent

Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

2
2
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

112
112
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

156
156
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

109
109
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

126
126
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

146
146
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

328
328
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

505
505
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

112
112
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

241
241
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

327
327
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

585
585
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

381
381
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

145
145
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

429
429
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

553
553
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

374
374
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

173
173
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

418
418
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

513
513
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

684
684

Meer sportnieuws