Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

door
Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

Club Brugge trekt volgende week met een 1-0-bonus naar Griekenland. Blauw-Zwart zette PAOK Saloniki met het kleinste verschil opzij in de kwartfinales van de Conference League, maar miste de kans om de score verder uit te diepen.

Vooral de gemiste strafschop van Igor Thiago zindert na. De Braziliaan trapte zwak op de doelman van PAOK en kon niet verbergen dat hij met een vertrouwenscrisis kampt. Velen vonden dat Hans Vanaken had moeten trappen, maar de aanvoerder van Club bracht zelf al duidelijkheid

LEES OOK: Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

Jackers weigert negatief te zijn

In doel bij Club stond opnieuw Nordin Jackers. Die baalde dat het slechts 1-0 werd. "We winnen, maar moesten meer scoren. Dat is jammer", tekende Het Nieuwsblad op. Toch zag hij ook veel goede zaken bij zijn ploeg.

"Eigenlijk heeft PAOK amper mogelijkheden gehad. We hebben ze goed afgehouden. Ik wil daarom liever focussen op de positieve zaken, want die waren genoeg richting de terugwedstrijd in Griekenland. Er werden ook veel kansen gecreëerd."

Skoras vond Club Brugge beter

Michael Skoras deelde het gevoel van Jackers. "We hadden liever nog een doelpuntje extra gemaakt", vertelde de Pool, die toch tevreden terugblikte. "Vandaag creëren we opnieuw een pak kansen. Op het veld waren we gewoon beter dan PAOK. In hun rug waren ze kwetsbaar, en daar hebben we gebruik van gemaakt. Ik sta hier eigenlijk met een goed gevoel."

De terugwedstrijd tegen PAOK staat volgende week donderdag op het programma. Club mag zich opmaken voor een Griekse heksenketel met vurige fans die hun ploeg erdoor zullen willen trekken. Aan Blauw-Zwart om daar een antwoord op te vinden.

Wie stoot door?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

306
306
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

224
224
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

196
196
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

35
35
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

247
247
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

122
122
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

692
692
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

386
386
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

583
583
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

114
114
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

497
497
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

521
521
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

348
348
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

277
277
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

173
173
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

385
385
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

376
376
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

541
541
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

412
412
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

237
237
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

436
436
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

567
567

Meer sportnieuws