Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

door
Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

Club Brugge trekt volgende week met een 1-0-bonus naar Griekenland. Blauw-Zwart zette PAOK Saloniki met het kleinste verschil opzij in de kwartfinales van de Conference League, maar miste de kans om de score verder uit te diepen.

Vooral de gemiste strafschop van Igor Thiago zindert na. De Braziliaan trapte zwak op de doelman van PAOK en kon niet verbergen dat hij met een vertrouwenscrisis kampt. Velen vonden dat Hans Vanaken had moeten trappen, maar de aanvoerder van Club bracht zelf al duidelijkheid

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Jackers weigert negatief te zijn

In doel bij Club stond opnieuw Nordin Jackers. Die baalde dat het slechts 1-0 werd. "We winnen, maar moesten meer scoren. Dat is jammer", tekende Het Nieuwsblad op. Toch zag hij ook veel goede zaken bij zijn ploeg.

"Eigenlijk heeft PAOK amper mogelijkheden gehad. We hebben ze goed afgehouden. Ik wil daarom liever focussen op de positieve zaken, want die waren genoeg richting de terugwedstrijd in Griekenland. Er werden ook veel kansen gecreëerd."

Skoras vond Club Brugge beter

Michael Skoras deelde het gevoel van Jackers. "We hadden liever nog een doelpuntje extra gemaakt", vertelde de Pool, die toch tevreden terugblikte. "Vandaag creëren we opnieuw een pak kansen. Op het veld waren we gewoon beter dan PAOK. In hun rug waren ze kwetsbaar, en daar hebben we gebruik van gemaakt. Ik sta hier eigenlijk met een goed gevoel."

De terugwedstrijd tegen PAOK staat volgende week donderdag op het programma. Club mag zich opmaken voor een Griekse heksenketel met vurige fans die hun ploeg erdoor zullen willen trekken. Aan Blauw-Zwart om daar een antwoord op te vinden.

Wie stoot door?

Meest recent

Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

9
9
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

31
31
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

50
50
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

34
34
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

38
38
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

51
51
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

82
82
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

80
80
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

371
371
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

234
234
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

60
60
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

131
131
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

307
307
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

383
383
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

127
127
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

132
132
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

196
196
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

379
379
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

78
78
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

447
447
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

338
338
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

408
408
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

519
519
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

432
432

Meer sportnieuws