Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

door
Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

Club Brugge trekt volgende week met een 1-0-bonus naar Griekenland. Blauw-Zwart zette PAOK Saloniki met het kleinste verschil opzij in de kwartfinales van de Conference League, maar miste de kans om de score verder uit te diepen.

Vooral de gemiste strafschop van Igor Thiago zindert na. De Braziliaan trapte zwak op de doelman van PAOK en kon niet verbergen dat hij met een vertrouwenscrisis kampt. Velen vonden dat Hans Vanaken had moeten trappen, maar de aanvoerder van Club bracht zelf al duidelijkheid

LEES OOK: Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Jackers weigert negatief te zijn

In doel bij Club stond opnieuw Nordin Jackers. Die baalde dat het slechts 1-0 werd. "We winnen, maar moesten meer scoren. Dat is jammer", tekende Het Nieuwsblad op. Toch zag hij ook veel goede zaken bij zijn ploeg.

"Eigenlijk heeft PAOK amper mogelijkheden gehad. We hebben ze goed afgehouden. Ik wil daarom liever focussen op de positieve zaken, want die waren genoeg richting de terugwedstrijd in Griekenland. Er werden ook veel kansen gecreëerd."

Skoras vond Club Brugge beter

Michael Skoras deelde het gevoel van Jackers. "We hadden liever nog een doelpuntje extra gemaakt", vertelde de Pool, die toch tevreden terugblikte. "Vandaag creëren we opnieuw een pak kansen. Op het veld waren we gewoon beter dan PAOK. In hun rug waren ze kwetsbaar, en daar hebben we gebruik van gemaakt. Ik sta hier eigenlijk met een goed gevoel."

De terugwedstrijd tegen PAOK staat volgende week donderdag op het programma. Club mag zich opmaken voor een Griekse heksenketel met vurige fans die hun ploeg erdoor zullen willen trekken. Aan Blauw-Zwart om daar een antwoord op te vinden.

Wie stoot door?

Meest recent

Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

72
72
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

118
118
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

320
320
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

102
102
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

60
60
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

155
155
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

56
56
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

350
350
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

151
151
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

57
57
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

36
36
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

64
64
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

152
152
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

100
100
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

57
57
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

243
243
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

101
101
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

75
75
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

249
249
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

160
160
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1015
1015
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

252
252
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

535
535
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

584
584
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

409
409

Meer sportnieuws