Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

757 stemmen
Jackers en Skoras zeggen allebei hetzelfde na nipte zege

Club Brugge trekt volgende week met een 1-0-bonus naar Griekenland. Blauw-Zwart zette PAOK Saloniki met het kleinste verschil opzij in de kwartfinales van de Conference League, maar miste de kans om de score verder uit te diepen.

Vooral de gemiste strafschop van Igor Thiago zindert na. De Braziliaan trapte zwak op de doelman van PAOK en kon niet verbergen dat hij met een vertrouwenscrisis kampt. Velen vonden dat Hans Vanaken had moeten trappen, maar de aanvoerder van Club bracht zelf al duidelijkheid

LEES OOK: Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Jackers weigert negatief te zijn

In doel bij Club stond opnieuw Nordin Jackers. Die baalde dat het slechts 1-0 werd. "We winnen, maar moesten meer scoren. Dat is jammer", tekende Het Nieuwsblad op. Toch zag hij ook veel goede zaken bij zijn ploeg.

"Eigenlijk heeft PAOK amper mogelijkheden gehad. We hebben ze goed afgehouden. Ik wil daarom liever focussen op de positieve zaken, want die waren genoeg richting de terugwedstrijd in Griekenland. Er werden ook veel kansen gecreëerd."

Skoras vond Club Brugge beter

Michael Skoras deelde het gevoel van Jackers. "We hadden liever nog een doelpuntje extra gemaakt", vertelde de Pool, die toch tevreden terugblikte. "Vandaag creëren we opnieuw een pak kansen. Op het veld waren we gewoon beter dan PAOK. In hun rug waren ze kwetsbaar, en daar hebben we gebruik van gemaakt. Ik sta hier eigenlijk met een goed gevoel."

De terugwedstrijd tegen PAOK staat volgende week donderdag op het programma. Club mag zich opmaken voor een Griekse heksenketel met vurige fans die hun ploeg erdoor zullen willen trekken. Aan Blauw-Zwart om daar een antwoord op te vinden.

Wie stoot door?

Meest recent

Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

36
36
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

54
54
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

18
18
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

62
62
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

236
236
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

76
76
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

40
40
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

46
46
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

114
114
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

114
114
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

52
52
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

136
136
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

351
351
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

230
230
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

510
510
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

133
133
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

124
124
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

409
409
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

757
757
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

104
104
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

280
280
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

451
451
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

333
333
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

193
193

Meer sportnieuws